Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çalıntı mavi r25 görmem ve polise bildirmem ( ama? )

Motovento
    REKLAM ALANI

bursa eski fakültede bir r 25 mavi renk gördüm dün. 10 dk sonra yine denk geldi kasksız 2 genç, 20 li yaşlarda biniyorlardı.dikkatlice baktığımda kabloların yanında sarktığını farkettim .belliki çalıntıydı.sonrasında hemen 155 i aradığım,hemen gelirseniz yakalarsınız dedim polislere.çünkü öncesinde 30 dkda 2 kere görmüştüm.tamam dediler...amasını herkes tahmin eder .bir 15 20 dk polisleri bekledim yönlendirmek için.gerekirse mağazanın birinin kamera kayıtlarındanda bakıp bulabileceklerini belirtmek için.
    ama dedğim gibi ne gelen vaaar ne giden..

demem o ki çalındığı anda o motor bizler için bitmiştir arkadaşlar.bunun bilincinde olarak çaldırmamak için en başta tedbirimizi alalım..
    espresso ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    tamam,ekip yönlendiriyorum vs diyip gelmiyolar çoğu zaman maalesef durum bu şekilde :(

bana opet istasyonunda durduk yere (selektör yaptığımı iddia ediyordu fakat yapmadım) şahinci bi eleman üzerime yürüdü ve tehdit etti,elini beline koyup bişey çıkaracak gibi yaptı pompacılar sakinleştirdi adamı durduk yere sonra bindi arabasına bastı gitti polisi aradım olayın paniğiyle bide telefondaki polisten azar yedim .

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Evet malasef motor çalındığı an unutmamız gerekiyor yada kendi çabalarımızla bulmamız gerekiyor motorum çalındığı ihbarıyla 155 aramamız sadece beklememiz günler aylar seneler ..
    Mustaphalanx bunu beğendi.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Kameradan pek birşey çıkmıyor çoğu zaman. Böyle durumlarda imkan varsa takip edip tekrar tekrar gittikleri yer ve eşgal bilgisini vermekte fayda var.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    geçen hafta arkadaşın evine gündüz vakti kapı kilidini patlatıp hırsız girdi,laptop ve bir miktar altını alıp çıkmış

aradık polisi, o semtte çok hırsızlık oluyor çok yoğunuz,hiçbirşeye dokunmayın parmak izi tespit edilecek dediler..

kapı açık evin içi darmadağın gece iki ye kadar bekledik artık dayanamadık tabi bir kilit uydurduk kapıyı kilitlemek için..

iki gün sonra geldiler parmak izi arayacaklarmış.. töbe töbeeee

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)