Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Benzinlikte Dönen Üçkağıtçılık !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    helal olsun, yani şu memlekette her şeye sessiz kalan efendilik ile zavallılığı birbirine karıştıran 70 milyon insanız, boyle hak ararsak eğer bir tane dolandırıcı kalmayacaktır. takdir ettim, saygı duydum!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    burda arkadaşımızın avantajları var...bir kere bu içimizden birinin başına gelse ve itiraz etsek bu adamlar üzerimize çullanırlar arkadaşın olayda kimlik gösterme gereği hissetmesi olayda bahsi geçen kişilerin ileri gittiğini açığa çıkarıyor ...hatta arkadaşın bu olayın bu kadar üstüne gitmiş olmasıda bunun diğer bir göstergesi..ha adamı durdurup soymuşsun ha bu şekilde soymuşsun farkı yok hatta bu dahada kötü ...niyetlerini saklıyarak soyuyolar insanlar yani nitelikli dolandırıcılkık...bide arkadaşımız askeri personel olarak savcı yardımcısıyla daha kolay görüşmüştür buda kesin ben aynı dertten çıksam savcı yardımcısının karşısına valla beni dinleyeceğini sanmıyorum ....saçlar uzun kulakta küpe falan ...şöle bi bakar bana git dilekçeni yaz ilgili yere ver der...

barış abi sana hak vermemek yanlış olur...

eğer ben böyle bişe yapsaydım adamlar mekanımı basarlardıi

demekki böyle bir sorun olunca tanıdığımız asker arkadaşları devreye sokucaz

fakat sert duvara çarptıklarını fark etmişler ki yalvarıyorlar.. keşke herzaman böyle kıvrandırta bilsek ahlaksızlık, şerefsizlik yapanları...

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Walla blackhawk'ı tebrik ediyorum !! Ama Barış abi de çok haklı !!
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    işte bilinçli tüketici diye buna derim .. tebrikler .. bu gibi dolandırıcılara ancak bole sizler gibileri oldukça engelleyebilirzizzzz

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    kesinlikle helal olsun..
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    evet arkadaşlar bu akşam tesadüfen nette turlar iken,bir zamanlar ihbar ettiğim benzinliğin satış ilanı dikkatimi çekti..Halen aynı adamlar ayni benzinliği işletiyor (yüksel petrol çanakkale) bu adamlar hakkında dava açıldı ama hiç bir cezai işlem uygulanmadı ve bende hiç bir mahkemeye ifade için çağrılmadım.Kim bilir belkide bir şeyler dönmüştür.Yarın hemen bir dilekçe ile başvurumu yapıp yaptığım ihbarın neticesinin ne olduğu hakkında bilgi edinme yoluna başvuraağım.Canım sıkıldı.......Şimdi....

http://www.sahibinden.com/canakkale-...XQQdisplayitem

Total ile 2013 yılına kadar intifası vardır.
    demekki total halen bu petrol işletmesi ile olan bağlantısını kesmemiş,ama açılan özür telefonlarında ruhsatlarının iptal edildiğini bana açık açık söylemişler idi.....
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Yapılan her şikayet, her haksızlığa önlem için başvurulan yol başka aç köpeklere kazanç sağlıyor, siz bir şeyi şikayet ediyorsunuz, gelen kontrolcü parasını alıyor sana dua ediyor rüşvet olan millet bence yokolmuş sayılır her yönden.

Motosikleti
    as gy200
    ii yakalamışsın bravo işin ucunu bırakma.

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    gerçekten tebrik ediyorum ayaküstü adam soyucaklar uyanıklara bak

Motosikleti
    Borelli Ledow CXM250
    Böyle sahtekarlığa böyle yiğit lazımdı!
    Helal olsun abi sana!

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blackhawk helal olsun sana; bence de peşini bırakma bu işin. Geçenlerde bende bu olaydan kıllandım. Yalnız fazla bir benzin almamıştım bu yüzden sesimi çıkarmadım. Aslında doğrusu senin yaptığın gibi davranmaktı, maalesef bazı benzin istasyonlarında binbir çeşit oyun dönüyor.

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    arkadaslar benzınlıklerden soz acılmısken ostım dekı totallerden sakın benzın alırken dıkkat edın ben depoyu doldurdum ama sorun cıkardı sanırım katkılı,mecburen almak zorunda kaldı normalde hep tek bır yerden alırdım
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    resim cekmek iyiki aklınıza gelmiş ve işin peşini bırakmadıgınız icin tebrikederim keşke hepimiz bukadr duyarlı olup kovalasak bu tarz meseleleri
    umarım cezalarını cekerler.. HIRSIZLArrr

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    blackhawk kardesım bence sen dırek total şirketini arayıp şikayette bulunsan?cunku mantıklı dusunursek bu adam yakıt yerıne hava basarak sadece senı kazıklamaya degıl total sırketınıde kazıklamaya calısıyor...şirketler bu sekilde yamuk yapmaya calısan bayıılere karsı büyük cezalar kesiyor...

Motosikleti
    Twister
    Gönülden tebrik ederim,zekanı kullanmanı da takdir ederim.

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    walla ne diim bilmem benim her zaman aldığım benzinci tam koyuyo depo 6,9 litre alıyo ağzına kadar doluyo tamı tamına 6.900 ml yazıyo fişte

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Konuyu baştan sona okudum. Duyarlılığından ve dikkatinden dolayı tebrik ediyorum. Çoğumuz bu tip şeylere dikkat etmiyoruz. Sadece ödenecek tutarı kontrol edip ücreti ödüyor ve çıkıyoruz. Bi gün benim de başıma bu tip bişey geldi, ondan sonra akıllandım. Benzinin litre fiyatından verilen litreye ve ödenecek tutara kadar hepsini kontrol ediyorum artık.

İlgili işletmeye herhangi bir cezai yaptırım uygulanmamasına da şaşırdım. Özellikle halen Total'le anlaşmasının devam etmesine! Zaten Total'i sevmezdim, asla tercih etmem, şimdi bu olanları okuduktan sonra nefret eder oldum. Genelde Shell veya BP yi tercih ediyorum, onlar da hep bildik yerlerdir. Ama şehirlerarası yolculuklarda böyle bir seçim şansı yok tabiki. Gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim. Umarım gerekli cezai yaptırımlar uygulanmıştır...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Alıntı blackhawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bu akşam tesadüfen nette turlar iken,bir zamanlar ihbar ettiğim benzinliğin satış ilanı dikkatimi çekti..Halen aynı adamlar ayni benzinliği işletiyor (yüksel petrol çanakkale) bu adamlar hakkında dava açıldı ama hiç bir cezai işlem uygulanmadı ve bende hiç bir mahkemeye ifade için çağrılmadım.Kim bilir belkide bir şeyler dönmüştür.Yarın hemen bir dilekçe ile başvurumu yapıp yaptığım ihbarın neticesinin ne olduğu hakkında bilgi edinme yoluna başvuraağım.Canım sıkıldı.......Şimdi....

http://www.sahibinden.com/canakkale-...XQQdisplayitem

Total ile 2013 yılına kadar intifası vardır.
    demekki total halen bu petrol işletmesi ile olan bağlantısını kesmemiş,ama açılan özür telefonlarında ruhsatlarının iptal edildiğini bana açık açık söylemişler idi.....

Benzinlik satılığa çıktığına göre, bunda Total firmasının baskısı olabileceğini düşünüyorum,çünkü bu tip firmalar bayii lere en ufak bir problemde dahi büyük baskı uyguluyorlar (babam müfettiş olduğundan biliyorum ) . Böyle bir olayı kesinlikle boş geçmezler

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Demek her yerde böyle istasyonlar var, zaten benzin pahallı bide böyle yaparlarsa yandık, arkadaşım işin peşini bırakma, seni tebrik ederim...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    ückagıtcılar ya neticeyi bildir;)

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler