Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Moto Expo Hakkında bir kaç soru

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    2017 de yapılacak olan Moto Expo ya gitmeyi planlıyorum fakat aklımda bir kaç soru var sıkmadan sorularıma geçeyim ben

1-Bilet Almak gereklimi ve eğer bilet almak gerekiyorsa nerden alıyoruz bileti (internetten veya girişten gibi)

2-Fuarda Aldıgımız Motor Plakalımı oluyor yani aldıgımız motara plaka taka biliyomuyuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 motosiklet dergilerinden yada gişelerden alabiliyorsun
    2 fuardan motor almıyorsun bayilerin temsilcileri var onlar vasıtası ile fuardan alıyorsun normalde 0 motor muamelesi nasıl ise fuar dada aynı tek fark fuarda daha çok motor var

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 motosiklet dergilerinden yada gişelerden alabiliyorsun
    2 fuardan motor almıyorsun bayilerin temsilcileri var onlar vasıtası ile fuardan alıyorsun normalde 0 motor muamelesi nasıl ise fuar dada aynı tek fark fuarda daha çok motor var
    Motor Dergileri derken Dergi satan bayilerden aldığımız dergilerdenmi bilet çıkıyo ?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aldığın dergilerden zaten o ayın dergilerinin kapaklarında yazar fuar bileti olup olmadığı
    CanAydın000 bunu beğendi.

Fuarla ilgili soru vardı benim de aklımda yeni konu açmaktansa burada sormam daha faydalı olur. Sıfır motor almayı düşünüyorum da, fuarlarda fuara özel indirimler mi oluyor ? Eğer öyleyse beklemek isterim

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Fuarda satış yapılıyor hatta fuar fiyatı bütün yıl boyunca alabileceğin en uygun fiyat olur. En indirimli fiyat fuar fiyatlarıdır.

Geçen yıllarda motobike dergisi hediye bilet vermişti. Ayrıca motosiklet bayilerinede fuar davetiyeleri geliyor. Gidip rica etsen verebilirler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)