Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Biliyorum Görmekten Sıkıldığınız Başlık Yeni Başlıyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI

18 Yaşındayım 1.85 boy 80kg bunların bi önemi varmı pek bilmiyorum ama yinede yazıyım bazı arkakdaşlar yazmış. Bir çok konuda baktım dolandım ama bir türlü aklımdaki sorulara cevap bulamadım bi türlü tatmin edemedim kendimi. İzninizle sorularımı sırayla yazıyım ama öncesinde. 0 bilgi-0 tecrübe ne araba sürdüm ne scoter elime aldım tek sürebilidğim bisiklet

1) 2-3Bin arası değişen 3 binede belki ulaşabilceğim bir bütçem var.
    2) Günlük 30km götürebilcek hangi motor tavsiye edilir?
    3) Scooter diyen var yok ybr 125 esd diyen var vitesli canddır zor öğrenirsin scoterdan avantajlı diyen var hangisi cevabı bulamadım?
    4) Normal hız düşkünü olmayan ama motor seven yok alıyım herkes bana baksın artistlik sevmeyen bir tipim.

Umarım okurken sıkmamışımdır sizin tavsiyeleriniz nelerdir? ne yapmalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Öncelikle 3bin içinde ekipmanda varsa o paraya hiçbişey alamazsın
    Biliyorsundur sigortalar acayip yüksek çıkıyor ve yeni başlıyorsun,benim sana önerim sıfır bir motor al en azından öğrenene kadar arıza çıkarmasın

Bu fiyata da önerim bajaj boxer,bende de var 4.700 civarında titreşim harici bi sıkıntı yaşamadım.birde alacaksan eğer motorun frenlerini ayarlasınlar düzgünce bazıları frenleri çok sıkmamış oluyor aklında olsun

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:   Forumda ikili tartışmalar yaratmak, ve konu dışı mesajlar yazmak kural dışıdır. Tartışmak yerine kural dışı olduğunu düşündüğünüz mesajları şikayet butonu ile yönetime bildirin. Tüm mesajlar silinmiş olup,gerekli uyarı/cezalar uygulanmıştır.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

cerkezbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı AKS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 Yaşındayım 1.85 boy 80kg bunların bi önemi varmı pek bilmiyorum ama yinede yazıyım bazı arkakdaşlar yazmış. Bir çok konuda baktım dolandım ama bir türlü aklımdaki sorulara cevap bulamadım bi türlü tatmin edemedim kendimi. İzninizle sorularımı sırayla yazıyım ama öncesinde. 0 bilgi-0 tecrübe ne araba sürdüm ne scoter elime aldım tek sürebilidğim bisiklet

1) 2-3Bin arası değişen 3 binede belki ulaşabilceğim bir bütçem var.
    2) Günlük 30km götürebilcek hangi motor tavsiye edilir?
    3) Scooter diyen var yok ybr 125 esd diyen var vitesli canddır zor öğrenirsin scoterdan avantajlı diyen var hangisi cevabı bulamadım?
    4) Normal hız düşkünü olmayan ama motor seven yok alıyım herkes bana baksın artistlik sevmeyen bir tipim.

Umarım okurken sıkmamışımdır sizin tavsiyeleriniz nelerdir? ne yapmalıyım?
    Ekipman + Eğitim + Ehliyet = 3.000 TL yetmez, hacıııııııııııı.
    Yaylan
    İçeceğin suda köpek öldürme. Çerkez Atasözü.

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Elektrikli motor al sağdan sağdan git bu paraya anca bu yoksa ehliyetti, motordu, ekipmandı, sigortaydı, vergiydi çok yüksek rakamlara çıkacaksın. Mantıklı olan bu iyi günler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    konuyu okumadım ben gereken cevabı vereyim ybr al bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler