Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper gibi birşey önerisi ( içeriye girmeniz daha sağlıklı 😂)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, 5000 tl' ye kadar tercihen sıfır;
    Crazy 125*
    Kuba superlight
    tarzı başlangıç için kullanılıcak motor önerilerinizi bekliyorum
    *Crazy 125 çok mu küçüktür 1.84 boy için çok mu kötü durur çünkü gerçekten çom güzel bir motor
    & yine bu tarz önerebiliceğiniz çin yunan ermeni farketmez motor varmı şuan aklımda olanlar ;
    Drift 125 (öğğeah artık)
    Mondial vulture
    Discover 125 st
    Ve en önemlisi crazy 125
    Bunlar arasından veya dediğim gibi bu tarzda önerebiliceğiniz motorlar neler özellikle crazy 125 hakkında görüşleriniz (1.85 için) ve bu tarz ucuz başlangıç motorsikleti önerileriniz.
    Edit: ybr cbf vs istemiyorum, teşekkütler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orada en mantıklısı discover 125 st gibi duruyor

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    kanuni tiger 250,kuba sl200,falcon freedom 250 gibi alternatiflere de bakmanı öneririm..belki sıfırını bulamassın ama temiz 2.el alabilirsin.

Alıntı ByYlmzZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni tiger 250,kuba sl200,falcon freedom 250 gibi alternatiflere de bakmanı öneririm..belki sıfırını bulamassın ama temiz 2.el alabilirsin.
    Full 125 cc istediğine göre arkadaşın ehliyeti yetersiz. Kanuni tiger ı gördüğünüz yerde arkanıza bakmadan kaçın :D Çok güzel motosiklet, her motosiklet gibi bakımını yapmazsan fazla üzmez ama miladı doldu parça fiyatları tavaan..

Bunların içinde ben discover 125 ST yi kullandım benim hoşuma gitmişti almayı da düşündüm fakat yaşadığım yerde modial küba dışında ne motor var ne de ustası. o yüzden almadım tavsiye ederim

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Full 125 cc istediğine göre arkadaşın ehliyeti yetersiz. Kanuni tiger ı gördüğünüz yerde arkanıza bakmadan kaçın :D Çok güzel motosiklet, her motosiklet gibi bakımını yapmazsan fazla üzmez ama miladı doldu parça fiyatları tavaan..
    aslında evet biraz eski model ama hastası oldum görünüşünün o yüzden bu klasmanda kim ne istiyosa bu modeli öneriyorum parça fiyatları pahalı ama ben uğraşmayı aramayı bulmayı çok seviyorum
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

Bi an uykulu halimle ben mi açtım bu konuyu dedim 😀 şartlar bende de aynı bende 1.85 ım benimde kafamda bu motosikletler var

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Soyledigin rakama falcon freedom 250 en dogru tercihin olabilir

Motosikleti
    Honda Beat
    Bence acelen yok ise 2017 şubatını beklemelisin.Haojue tr150 modelini satışa sunacakmış suzukinin kardeşi diyorlar haojueye a2 için 2 senem daha olmasa onu tercih ederdim hemen hemen o da 5000 civarı olur zaten.Markanın kullanıcılarıda memnun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)