Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorcuya silah çekiyo gibi yapan polis!

Motovento
    REKLAM ALANI
    KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Beline silah taktıktan sonra zorbalık yapan tek polis degil bunlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Dünyada ya da TR de bu adam gibi yüzlerce insan var. Yani makam-mevki-üniforma gibi şeylerin verdiği gücü-kuvveti bu şekilde olumsuz kullanan kişiler. Bu yanlış ağır bir yanlış. Neresinden tutarsanız tutun ne derseniz deyin bu yapılan silah olayı savunulamaz. Bu adamların bulunduğu mevkii ve siyasi taraf, silahla yapılan bu hareketten dolayı olumsuz bir tepki almalı. Tepki gösterilmesinin amacı da böyle adamların böyle mevkiilerde barınamamasının temennisi olmalı.

Siyaset değil mesele, mesele aslında bu gibi insanların mevkiilerini olumsuz kullanmaları. Malesef bu olay tüm parti ve kurumda aynı şekilde ilerliyor. Hükümet veya muhalefet cephesinde malesef her şey aynı. Altını çiziyorum, bu adam Chp li, Mhp li milletvekili koruması da olabilirdi.

Şahsen cumhurbaşkanımızı seven sayan birisi olmama rağmen bu gibi olaylar beni bu partiden veya böyle yanlış insanları barındıran parilerden soğutur. Gerekirse bu sebepten dolayı o partiye oy vermem, bu yazdığımda çok ciddiyim. Üniformasını kullanıpta böyle olan insanlara tüm toplumun hakkı haram zıkkım olsun, ailelerinden çıksın.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dağcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcu hatalı, polis hatalı demek yerine
    motorcu kaputa neden vuruyor
    polis vatandaşa bağırma yetkisini nereden alıyor bunları sorgulamak lazım
    Bagirmanin otesinde seyler yapmislar , mesele tartisma degil.

Arkadaslar hakli olarak epey sasirip (baltayi tasa vurmak) ve korktular ki `agabey soyle oldu, boyle oldu` moduna girmisler.

Bu VIP guvenlik hizmetleri (koruma,bodyguard,polis her neyse) kendileri gibi sinir ve ruh hastasi birine denk gelselerdi, tam anlamiyla kan govdeyi goturur, mesele de yoluna gitti niyazi` olurdu.

Iki tekerin avantajini kullanin arkadaslar, hic kimseyle muhattap olmadan yoluna devam edebilirsiniz. Ama boyle her onume cikani adam edeyim kafasiyla bosuna sinir kupu olur, gezersiniz.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünyada ya da TR de bu adam gibi yüzlerce insan var. Yani makam-mevki-üniforma gibi şeylerin verdiği gücü-kuvveti bu şekilde olumsuz kullanan kişiler. Bu yanlış ağır bir yanlış. Neresinden tutarsanız tutun ne derseniz deyin bu yapılan silah olayı savunulamaz. Bu adamların bulunduğu mevkii ve siyasi taraf, silahla yapılan bu hareketten dolayı olumsuz bir tepki almalı. Tepki gösterilmesinin amacı da böyle adamların böyle mevkiilerde barınamamasının temennisi olmalı.

Siyaset değil mesele, mesele aslında bu gibi insanların mevkiilerini olumsuz kullanmaları. Malesef bu olay tüm parti ve kurumda aynı şekilde ilerliyor. Hükümet veya muhalefet cephesinde malesef her şey aynı. Altını çiziyorum, bu adam Chp li, Mhp li milletvekili koruması da olabilirdi.

Şahsen cumhurbaşkanımızı seven sayan birisi olmama rağmen bu gibi olaylar beni bu partiden veya böyle yanlış insanları barındıran parilerden soğutur. Gerekirse bu sebepten dolayı o partiye oy vermem, bu yazdığımda çok ciddiyim. Üniformasını kullanıpta böyle olan insanlara tüm toplumun hakkı haram zıkkım olsun, ailelerinden çıksın.
    Bu koruma A degil B partisine veya dusuncesine ait olsa eminim bazilari ayni yorumu yazmaz, belki aksini yazardi. Dogru veya yanlis degil, tamamen "kimdensin"e gore tavir aliniyor. Kabile devleti olduk ciktik. Yazik.

En basit ahlaki prensibi beceremdikten sonra, yani dogruya dogru, yanlisa yanlis diyemedikten sonra; en yuksek OTV'yi de, en yuksek benzin fiyatinlarini da hakkediyoruz dogal olarak. Hic sikayet etmeye gerek yok. Alan memnun veren memnun.
    Tecimen ve Levent bunu beğendiler.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar

Tefoo ve SenC_an bunu beğendiler.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birisi karakol basan padişah yeğeni diğeri vukuatlı koruması olunca tarafsız bakamıyorum olaya. Benim izlediğim videoda arabayı yumruklama ya da güzelce yol isteme yoktu.
    Arkadan sıkıştıran bir araba vardı, ona da biraz geri git hareketi yapan ama sonra gene yol vermeyen bir çocuk vardı.

O araba yumruklamalı, güzelce yol isteyen kibar padişah yeğeni olan video yu bir göndersenizde izlesek.
    Tecimen bunu beğendi.

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye dağ başı değil evet. Sürü şeklinde trafikte plakasız motor kullanıp gidip bide cumhurbaşkanı korumalarını taciz edersen, kaputuna falan vurursan adamlar iner aşşa sorgular seni. Video da hiç kimse vatandaşa silah doğrultmuyor. Kendi emniyetini alıyor. Yaptıkları görev gereği Türkiye'deki terör örgütlerinin en çekici hedefleri adamlar. Bi kaç azarlamayla kurtuldu bebeler.
    Trafikte kurallara aykırı davranan var ise ve Varsa yetkin durdurur ve yazarsin cezasını. Koruma olarak o kim ki aracı motoru. Ustune surup , durdurup hesap soruyor. O kim ki bu hesabı kolay satabilmek için aracından makinalı çıkartıyor. Ararsin trafiği , motorun güzergahını bildirirsin..
    Çakma darbe savunucuları gibi bu neyin savunmasi.
    Oldu o zaman bizde arkamiza 0 yasanip , canimizi tehlikeye atan araclari durdurup, bıçak cekelim , varsa silah cekelim.. hesap soralım.. ucunu da çakma darbe olayına başlayalım...
    Hadi canım hadi... Motor kullanmakla alakaniz yok gelmissiniZ orda burda siyaset yapıyorsunuz.

Yandaş geldi diye zıplayacak kuduzlar muhatabım değilsiniz. Benimle ilgili yazmayın. lafım adam gibi konuşabileceğim insanlara.

Sevgili MT üyesi dostlar, videoyu ilk izlediğimde ben olsam çarpardım altıma alırdım gibi bişey geçti içimden. Neden mi? Sinyal vermişim adam gibi. Kornaya basmışım beni gör demişim üstüne sürmemişim. Ama motosiklet sürücüsü bırakın kendi şeridinde ilerlemeyi bi de dönüp atar yapıyor. Kornaya basmama bi de gelip aracı yumrukluyor. Yok ya. Dağ başımı lan burası deyip dağ başı kanunu gözetiyorsan al sana dağ başı der altıma alırdım belki de

Ancak Ohal olan bir durumda Hemde CB Korumasına bu şekilde davranacaksın ve aracı yumruklayacaksın vs. Valla Bişey diyeyim Bizim polis çok vicdanlıymış. Fransa da ki bombalı saldırı sonrası, keza Almanya da veya herhangi bir AB ülkesinde bunu yapacaklar da bu çocuklar böyle kalacaklar. Hele ABD de direk kurşunların hedefi olur. Eski dönemin OHAL olaydı bu çocukların izini ailesi bile bulamazdı. Sonra da diktatör polis devleti vs . Yahu Polis devleti ve diktatör olunacakta bunlar böyle rahatça elini kolunu sallaya sallaya )))))))))))))))

Bi dün bu paylaşım dikkatimi çekti. İnsanın aklına türlü türlü şeyler geliyor.
    https://twitter.com/seydanlioglu/sta...481984?lang=tr

Plakalar niye sökülmüş, saklanmış? (kimisi sökülmüş, kimisi de koli bandıyla kapatılmış)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı AHZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yandaş geldi diye zıplayacak kuduzlar muhatabım değilsiniz. Benimle ilgili yazmayın. lafım adam gibi konuşabileceğim insanlara.

Sevgili MT üyesi dostlar, videoyu ilk izlediğimde ben olsam çarpardım altıma alırdım gibi bişey geçti içimden. Neden mi? Sinyal vermişim adam gibi. Kornaya basmışım beni gör demişim üstüne sürmemişim. Ama motosiklet sürücüsü bırakın kendi şeridinde ilerlemeyi bi de dönüp atar yapıyor. Kornaya basmama bi de gelip aracı yumrukluyor. Yok ya. Dağ başımı lan burası deyip dağ başı kanunu gözetiyorsan al sana dağ başı der altıma alırdım belki de

Ancak Ohal olan bir durumda Hemde CB Korumasına bu şekilde davranacaksın ve aracı yumruklayacaksın vs. Valla Bişey diyeyim Bizim polis çok vicdanlıymış. Fransa da ki bombalı saldırı sonrası, keza Almanya da veya herhangi bir AB ülkesinde bunu yapacaklar da bu çocuklar böyle kalacaklar. Hele ABD de direk kurşunların hedefi olur. Eski dönemin OHAL olaydı bu çocukların izini ailesi bile bulamazdı. Sonra da diktatör polis devleti vs . Yahu Polis devleti ve diktatör olunacakta bunlar böyle rahatça elini kolunu sallaya sallaya )))))))))))))))

Bi dün bu paylaşım dikkatimi çekti. İnsanın aklına türlü türlü şeyler geliyor.
    https://twitter.com/seydanlioglu/sta...481984?lang=tr

Plakalar niye sökülmüş, saklanmış? (kimisi sökülmüş, kimisi de koli bandıyla kapatılmış)
    Adam sinyalini veriyor ama sen sinyalini verdiğin için grup sürüşünün ortasına yol bitti diye dalamazsın. Madem önünde motorcu sürüsü var, önceden kendini pozisyonlayacaksın. Ancak, bu adamlarım kim oldukları kısmını geçelim, Türkiye'de şerit ve yol çizgisinin hiçbir anlam ifade etmemesinden kaynaklanan hatalı bir sürüş var. Sen sinyal verdiğinde yanında bir araç varsa gerisine kaçıp sıraya girmen gerekiyor. Son anda sıkıştırıp önüne geçmeye hakkın yok. Bak Passat'ın tekerleği çizgiye basıyor, öyle geçiş olmaz. Bursa gibi cahili bol bir şehirde yaşıyorum, bu adamların yaptığını sürekli herkes yapıyor. Normal zannediliyor ama normal değil. Bu, riskli ve etrafındaki insanlara tedirginlik veren bir hareket. Kimlere tedirginlik vermez ? Cahillere. Çünkü onlarda risk algısı yoktur.

Diğer yandan motorcu kızmakta haklı olmakla beraber araca vurduğu için sağlam bir dayağı hakediyor. O, en yumuşak ifadeyle şehir magandası diyeceğim kişiler, o motorcuyu araca vurdu diye dövseler pek lafım olmazdı. Ancak bunlar polis olmalarının ve silahlı olmalarının avantajını kullanıp insanları bununla tehdit ediyorlar, bağırıyorlar. Sıradan vatandaş olsa bunu yapabilecek miydi ? Tabi ki hayır. Bu adamların veya polisin bu hareketini vatandaşa karşı böyle bir şeye hakları olduğunu savunanlar kimler biliyor musunuz ? Hani askerde devrecilik yüzünden şikayetçi olan çile çeken ama kendi alt devreleri geldiğinde onlara aynısını yapan şerefsizler var ya, işte bunlar onlar oluyorlar. Bu polis bozuntularının neyi hakettiklerini buradan yazmayacağım. O koruma dediğiniz adamın yeri devlet dairesi olmamalı. Bunlara devlet maaş vermemeli, beslememeli. Önümde basınca bu tip adamların neslini kökünden kurutacak bir düğme olsa saniye düşünmeden basardım. Bu kafa yüzünden dünyada bir yerimiz, ağırlığımız yok.

Motocuların plaka kapatmalarını falan tasvip etmiyorum, herkes kurallara uyacak. Ayrıca eğer o Twitter linkinde yazdığı gibi motorcuların yaptığı gerçekten kurguysa yukarıda yazdıklarımı geri alıyorum. O zaman iş değişir.
    Tecimen bunu beğendi.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  konuşmalarınız içinde noktalanarakda olsa küfür hakaret genel ahlaka uymayan yazılarınız toptan tarafımca silinmiştir
    herhangibir uyarı veya ceza verilmemiştir tekrarı halinde gerekli işlemler uygulanacaktır
    bu forumu bayanların ve çocuklarında okuduğunu unutmadan yorumlarımızı yaparsak daha medeni tartışma ortamı yaratmış oluruz
    hayırlı forumlar
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    len bi tene adam izlemedi mi videoyu?

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ulem hiç olmazsa videoyu bi seyredeydiniz yahu!
    Eyvah eyvah!

Bizim Oocan da millete bişey öğretecem diye 45 dakka video çekiyor. En çok ona acıdım.

Ya çok organize bir billur geçme vakası ile karşı karşıyayız ya da o çok bahsedilen altın nesil yetişmiş bile.
    major24 bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinyali verdin diye o an şerite dalıp insanları taciz etmeye hakkın yok, sivil plakasın, sende herkes gibi o an şeritte olan araçların geçmesini bekleyip öyle gireceksin şerite. İster padişah yeğeni ol, ister padişah. Ama trafik polisine haber verip, plakasız sürüş yapanları ele verme hakkın var. Böyle bir hareketi destekler, ilk ben arkasında dururdum.
    Arabadan inip yaptıklarına falan zaten girmiyorum. Her defasında öve öve bitirelemeyen polise neler yaptıklarını görüp içine yedirebilen yandaşları zaten kaale bile almam.

Trafik kuralları ne yazık ki bilinmiyor ülkemizde. Trafiğe çıkanları tekrar test yapsan 90 barajı koysan en az %90 ı kalır, bu konuda çok iddialıyım. Kavşak desen sıfır bilgi, sinyal - şerit desen evlere şenlik. Bence asıl sorun buradan kaynaklanıyor. Kurallar net bilinse ve uygulansa, o kişiler plakasız motosiklet ile gezemez, diğerleride sinyal verdim diye sıkıştırmak gibi bir hareket yapamaz. Şehirli taklidi yapan köylüler ülkesiyiz sadece. Sürekli miş gibi yapılıyor bizde. Her şeyden biraz birazız ama bir bok değiliz. Bunun farkında olmadanda bununla ilgili adım atılamaz.
    Kendimizi kandırıyoruz ama dünyayı kandıramıyoruz. Umarım mümkün olan en kısa sürede toparlarız. İşin boku çıktı, ülke tımarhaneye döndü artık.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    İnşaAllah bu link deki https://twitter.com/seydanlioglu/sta...481984?lang=tr paylaşım doğru değildir! Yoksa burada sadece MT üyeleri olarak gereksiz yere tartışmışsınız demektir.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len bi tene adam izlemedi mi videoyu?
    Video baştan gözükmüyordu gözüksede kimse de izlemiyor.Millet şimdi malum olaya taktı,sende başlığı biraz o olayı anımsatır gibi yazınca millet videoyu izlemeden yorumları sıralamış.Şahsen işyerinim internetinin Youtube gibi siteler yasaklı bu yüzünden bende göremedim videoyu.Sonra eve gidince fark ettim.Valla bende takipteyim bakalım millet ne zaman farkına varacak başka video olduğunun.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Toprağım millet zaten konuda ki videonun başka video olduğunun farkında ! Ancak dünkü kapanan olaylı konulardan sonra KUVVETMİRA=Fatih abimin bu akıl dolu konu açma tekniği ile dün kapanan konuda anlatamadıkları içlerinde kalanları buraya döküyor hepsi bu! hem böylece moderatörler hakaret olmadığı sürece konuyu da kilitleyemiyor.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam sinyalini veriyor ama sen sinyalini verdiğin için grup sürüşünün ortasına yol bitti diye dalamazsın. Madem önünde motorcu sürüsü var, önceden kendini pozisyonlayacaksın. Ancak, bu adamlarım kim oldukları kısmını geçelim, Türkiye'de şerit ve yol çizgisinin hiçbir anlam ifade etmemesinden kaynaklanan hatalı bir sürüş var. Sen sinyal verdiğinde yanında bir araç varsa gerisine kaçıp sıraya girmen gerekiyor. Son anda sıkıştırıp önüne geçmeye hakkın yok. Bak Passat'ın tekerleği çizgiye basıyor, öyle geçiş olmaz. Bursa gibi cahili bol bir şehirde yaşıyorum, bu adamların yaptığını sürekli herkes yapıyor. Normal zannediliyor ama normal değil. Bu, riskli ve etrafındaki insanlara tedirginlik veren bir hareket. Kimlere tedirginlik vermez ? Cahillere. Çünkü onlarda risk algısı yoktur.

Diğer yandan motorcu kızmakta haklı olmakla beraber araca vurduğu için sağlam bir dayağı hakediyor. O, en yumuşak ifadeyle şehir magandası diyeceğim kişiler, o motorcuyu araca vurdu diye dövseler pek lafım olmazdı. Ancak bunlar polis olmalarının ve silahlı olmalarının avantajını kullanıp insanları bununla tehdit ediyorlar, bağırıyorlar. Sıradan vatandaş olsa bunu yapabilecek miydi ? Tabi ki hayır. Bu adamların veya polisin bu hareketini vatandaşa karşı böyle bir şeye hakları olduğunu savunanlar kimler biliyor musunuz ? Hani askerde devrecilik yüzünden şikayetçi olan çile çeken ama kendi alt devreleri geldiğinde onlara aynısını yapan şerefsizler var ya, işte bunlar onlar oluyorlar. Bu polis bozuntularının neyi hakettiklerini buradan yazmayacağım. O koruma dediğiniz adamın yeri devlet dairesi olmamalı. Bunlara devlet maaş vermemeli, beslememeli. Önümde basınca bu tip adamların neslini kökünden kurutacak bir düğme olsa saniye düşünmeden basardım. Bu kafa yüzünden dünyada bir yerimiz, ağırlığımız yok.

Motocuların plaka kapatmalarını falan tasvip etmiyorum, herkes kurallara uyacak. Ayrıca eğer o Twitter linkinde yazdığı gibi motorcuların yaptığı gerçekten kurguysa yukarıda yazdıklarımı geri alıyorum. O zaman iş değişir.
    Üstad ben ilk pozisyonda motosiklet sürücüsünün aracın önüüne kırdığını gördüm. Yol tek şeride düşmeden önce yani, Kendi şeridinden sola doğru bir hamlesi var, akabinde bir korna var. Ondan sonra zaten aracı yumrukluyor ne korna çalıyon falan gibi. Sonra film kopuyor. Ben de şunu diyorum. Keşke motosiklet sürücüsü öyle bi motoru sol şeride yatırmadan kendi şeridinde gideydi de araç yanından geçip gideydi. Atraksyona ne gerek vardı? Burda ben art niyet görüyorum. Ha polis bozuntuları lafına gelince. Kusura bakma ama bireysel olarak sen ben bile olsak tepkimizi fena gösteririz derken, bunlar ohal deki Ülkenin CB korumaları, hayatları her an tehlikeyle karşı karşıya. (yani koruma olduklarından değil, malum durumlardan dolayı) Refleks üzeri gelişen şeyleri maalesef abartıyoruz. Çünkü Koruma Polisi Araçtan inmeden önce anosta diyor ki plakan nerde? Araçtan inerken artis çocuklar motorlardan iniyor etrafına doğru hamle yaparken diğer koruma(reflekstir) bagajdan yakın mevzi silahına yöneliyor.Bakın refleks dememin sebebi belinde ki silahtan ziyade yakın mevzi silahına hamle yapmaları. (birileri beline hamle yapar diğerleri mevcut duruma göre silahlanmaya ve silahlandırmaya yönelir)
    Özetle bunlar polis olamaz devletten maaş almamalı dedğiniz kişilerle kendinizi bi yer değiştirin. Bi onların yerine koyun. 1 ayı aşkın bir süreçte yaşanılan olayları bir düşünün. Üstüne de o medeni denilen AB ülkelerinde ve ABD de nasıl olurdu diye kendinize sorun.

İkinci olaya gelirsek bende de çok düşündürücü etki bıraktı. Yani neden özellikle plakaların hepsi kapalı veya sökülmüş? bi tanesinde bile plaka yok mu? Ve kamera olayı fotoğraflama tekniği olayı? Sözde ayırmaya gelen elinde foto makinesini yukarda tutulmuş ve Poz düğmesinde parmağı (dikkatli izleyin) İnanın çok düşündürüyor beni. (yani motosiklet sürüyorsunuz ama elinizde foto makinesi pozlamaya hazır? !!??)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Edit (ilk cümle düzeltmesi): Önde giden Başka bir motosiklet kırıyor ilk önüne. (Hatta araç durduğunda uzuyor)

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Harbiden başka derdiniz yok mu?

ha bu arada Adam Sadece CB Koruması olmakla kalmıyor bir de CB nin yeğeniymiş. Belli oldu neden bu saldırmalar
    (Sözüm sana değil seko. Sen halis niyetinle söyledin düşünceni. Senle konuşur hararetli veya sakin fark etmez tartışır oturur kahve eşliğinde muhabbet ederim. Çünkü insansın. Fikirlerini konuşuyorsun)
    Ben ağzından salyalar saçarak ekranı ıslatan kuduzlara söylüyorum.
    Ha eğer bu sözlerime admin yada mod lardan biri müdahalede bulunacaksa çarçaf çarşaf hakaret küfür dolu sözleri görmezden geldiklerini ve bu sözlerimin hakaret içermediğini hatırlatırım. Yettiniz. Biz Fikir söyleyince yandaş. Siz küfür edince fikir söyledik diyeceksiniz.
    Hadi oradan çok bilmişler gidin de bunların %1 ini AB ülkelerinden birinde yapın bakın size ne yapıyorlar... Terör şüphesiyle gözaltına alınır ve günlerce sorgulanırsınız. Mahkemeye çıkana kadar da tutuklu kalırsınız. Mahkeme görevliye karşı koyma, görevliyi engelleme, Görevliye (araca) fiziki müdahele vs gibi suçlardan sizi öper.
    Örnek çok. Yurt dışında yaşayan çok bilmişler bunlar söylemezler ama. Neden? çünkü işleri güçleri CB vs. Hep karalamak. Ben ve ben gibilere laf sokmaya çalışmak. lafları altında kalınca da hakaret etmek ))

Neyse konu dağılmasın. Konu CB ve etrafıysa sövebilirsiniz. özgürsünüz. Ama biz savunursak "yandaaaaaaaaaş" "altın nesil" "makarnacı" hülooooğh" :D

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Filmlerde önce rozet gösteriliyordu.
    Çünkü o filmlerin çekildiği ülkede silah taşımak yaygın bir alışkanlık diye biliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)