Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cross Motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar cross motor almak istiyorum ama aklımda hiç bir fikir yok marka ve model olarak bütcem 6000-8000 arası max bu kadarım var ne önerebilirsiniz şimdiden teşekkürler ??????????????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    ApacheXZ250R guzel motordur cross u yasatir sana trafige cikisi yok haberin ola

Hocam ilk motor alışım olucak hani motorlar pek bi bilgim yok desem doğru olur hani ya cross tarzı yada küçük bi chopper almak istiyorum eğer bi bilgin varsa bütceye uygun ne önerebilirsin ilk başlangıç için

Motosikleti
    Honda Beat
    param olsa ve a2 alma zamanım gelmiş olsa hiç durmam lifan x-plore alırım.şekil şemal çok hoşuma gitti hiç şikayette görmedim lifan hakkında bir de malum sitede 2014 leri falan var sıfır 4.650 ye falan

İlk motosikletin olacaksa crossta daha bi dikkatli olman gerekir, acemiyken diğer motorlar kadar yatırsan bile başına iş alabilirsin, ışıklarda debriyajı heyecanla bırakırsan altından kaçar gider. Başla zevk verir ama diğer başlangıç motosikletlerinden daha çok dikkat etmeni öneririm

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial xtreme max tavsiye ederim ilk motorsa parça ve usta sorunu olmaz ama çok bakım ister grenajlsrı tırttır ama motor aksamı konusunda problem yaşamazsın 10 bine kadar sonra sına benden garanti yok

Honda crf 250 ve Kawasaki klx250 biraz daha maddi açıdan yorar dayanıklıdır iyi bakımla uzun müddet canını sıkmaz

Bajaj boxer alıp lastiklerini değiştirip kullanmanı tavsiye ederim bide ben yerinde olsam bunu alırdım
    2. El 2015-2016 alabilirsin 7-8 bini geçmesin lastikler 500 tutar çamurluk biraz yukarı alırsın yeni bi ön çamurluk
    arkayada yeni cross stilli çamurluk
    bide biraz daha cross stili gidon
    lastik ve bu işçilik toplam 750 ye çıkar kendin uraşırsan

Lifan izci250 bak 2. El düşünebilirsin ama 2016 4-5 bin maksimum usta parça birazdaha tuzlu olabilir

Kuba black cat -extreme maxle kafa kafaya

Hadi iyi akşamlar

Bende croos motorla baslamak istiyorum hiç tecrübe yok yakinda 18 e gireceğim aklımda yuki izci 250 ,ramzey qw 200 gy ,lifan sHalter . Ve xtreme max gibi markalar arasında kaldım hem günlük hayatta da kullanacağım tiplerde çok hoş

Beyler peki chopperda alabirim bütceme uygun olarak kuba superlight diye düşündüm sizce nasıldır bakımı falan ilk başlarda idare eder mi beni ?

AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı bicey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler peki chopperda alabirim bütceme uygun olarak kuba superlight diye düşündüm sizce nasıldır bakımı falan ilk başlarda idare eder mi beni ?
    Superlight kullanıyorum. Başlangıç için ideal. Büyük sorunlar çıkaran bi motor değil. Bakımını aksatmazsan rahat rahat kullanırsın.

1 tanıdığım küba alırsan 1 hafta içinde satarsın demişti ama hemen vazgeçmedim biraz araştırdım kübadan memnun olanlar memnun olmayanlara göre daha fazla hemde bütceme uygun diye küba düşünüyorum hocam ben

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)