Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Troia motor R25 i Aksesuarlariyla Satmaya calisiyor (Alinti)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cıks
    iyi de sistem temelinden bozuk
    tabi ki sigorta fiyatlarına cırlanacak veya haksız uygulamalara hesap soracaksın ve soracağız

ama burada eleman orjinal ürünle giydirilmiş bir motor satmaya çalışmakta...alan alır almayan almaz tasaruf parayı verenin elinde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Tabi canim iste serbest ekonomi dediginiz sizin kendinizle celismeniz baska bisey degil, ona bakarsan sigorta sirketlerinin hepsi ayni maddeler ayni kosullarda mi veriyor sozlesmeyi hepsinin kendine gore,hatta sizin söyleminiz ile temel maddelere eklemeler yaparak satiyorlar kafasina gore sigorta vermek hakki sizin hesabinizla. Kaldi ki burada mesele sigorta sirketlerk de değil ben ornek olarak ele aldim onu.

Yine sizin dediginiz gibi sistem milleti kandirmaksa hesabini da sormak hakkimiz.

Motosikleti
    cıks
    kendimle çeliştiğimi düşünmüyorum,
    arada ki fark şu... bir tarafta tüm halkı ZORUNLU bırakarak bir önceki seneye göre fahiş ücretlerle yapılan sigorta işleri (ortada düzensizlikten kaynaklı sömürüldüğünü resmen hissediyorsun)
    diğer tarafta kendi tasarufunla almak istediğin bir motora aksesuar eklemişler işine gelmedi mi alma arkadaşım
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arada ki fark şu... bir tarafta tüm halkı ZORUNLU bırakarak bir önceki seneye göre fahiş ücretlerle yapılan sigorta işleri (ortada düzensizlikten kaynaklı sömürüldüğünü resmen hissediyorsun)
    diğer tarafta kendi tasarufunla almak istediğin bir motora aksesuar eklemişler işine gelmedi mi alma arkadaşım
    Aynen, sigortacı olayı kendine göre mal etmiş...biri zorunlu-diğeri ister al,ister al....ikime kadar.
    potasyum bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Zorunlu da olsa secim hakki sende degil mi? Herkes ayni fiyatı vermiyor degil mi ayni fiyatta diretselerdi eyvallah hakliydin ama farkli fiyat secenekleri sunuluyor yani sen secebiliyorsun az cok. Burdaki bayi ile ayni mantik aslinda , zorunlu olmasi bisey degistirmez ki ha ehliyet icin surucu kurslari tek fiyt dediler bak buradaki zorunluluk senin dedigin gibi.

Sigortacı da diyor ki bak kardesim bizde bu var fiyatta bu otekine gittin bizdeki de bu ama extra olarak su da var fiyatta bu. Bayinin hesabi yani. Zorunluluk olmasi neyi degistirir ki. Mantik ayni. Sen birisini overken otekini yeriyorsun benm derdim o ben ikisini de yeriyorum ikisi de dolandiricilik.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Orjinal ise takozun fiyatı normal olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:03 ----------

Bu şekilde yazıldığında çok güzel duruyor ancak satıcıların tümünün uyanık olduğu, pahalı mal almakla insanların övündüğü, görgüsüzü ve cahili çok olan memlekete bu işler öyle yürümüyor. Herkes Türkiye'de her şeyin Avrupa'dan kat be kat pahalı olmasını vergilere bağlıyor ama mesela bugün ÖTV ve KDV kalksın, örneğin Borusan, motorlar için yayınladığı detaylı listeyi anında kaldırıp fiyatlarını yalandan biraz düşürecektir. Sorunca da "serbest piyasa kardeşim" diyecektir. Bilmem anlatabildim mi ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)