Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MaxiScooter ile Uzun Yol

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MaxSYM 600i
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklasık bir ay önce dediginiz yolu 200 cc lik bir cross ile yaptım ve tek günde yaptım.. tek farkım istanbuldan bandırmaya feribot ile gecmiş olmam...
    tabii ki yoruldum ama bir okadar da zevk aldım. sizin de kondisyonunuz ve motorunuzun durumu el veriyorsa cok rahat bir günde gidilebilecek bir mesafe...

herkesin dedigi gibi lastik tamir kiti almanı ben de öneririm.. onun dısında bir kaç anahtar ve tornavida da olsa fena olmaz eger elinden degistirmek geliyorsa km teli fren teli vs bulunmasında yarar var.. elinden hic gelmiyorsa bosuna bulasma =) lastik tamir kiti al ve cevir gazı... yolun acık olsun..

buarada selcukta varil diye bir camp alanı var orayı önerebilirim konaklamak icin... hayko cepkinin mekanıdır...
    dostum dediğin yerin sitesine baktım ama anladığım kadarıyla oraya kendi çadırımızı götürmemiz gerekiyor. ben motosiklette çadır ve mat taşımak istemiyorum gideceğim yerde evde kalacağım çünkü o yüzden bana hazır çadır kiralayan bir yer lazım. sadece bir gece konaklayacağım için de oda veya bungalova para vermek de istemiyorum. yine de sağol. cagiran arkadaşımızın dediği gümüldür taraflarına bakıcam sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

telefonunu şarj edecek bi powerbank al ıssız bi yerde şarjın bitmesi iyi olmaz.

Motosikleti
    MaxSYM 600i
    uzun yol motorla işkence gibiydi adeta. sıcak bi taraftan, rüzgarın sürekli yanlardan tokatlaması bi taraftan, onlar yetmezmiş gibi yeni aldığım nolan kask bir süre sonra başımı öyle acıtmaya başlıyor ki durup açık kaskı takıyorum. bir daha motorla uzun yol mu? tövbe. arabayı bırakıp motorla çıktığıma bin pişman oldum.

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Hocam sizin sartlar sansiniza kotu olmus. Zamanim olsa dunyayi dolasirim motor uzerinde.

Bu biraz da olaya nasil baktiginizla alakali. Siz bu mereti ulasim araci olarak goruyorsaniz konforu bozan unsurlar gozunuze batacak elbet. Motor sizin icin hobiyse isler degisiyor. Son yolculugumda yine dunyanin en mutlu insaniydim mesela. Yolda totom uyusumus, eve geldigimde tuvalette fark etmistim.

Tipki tatil icin cadir seven / otel seven insan ayrimi gibi, kimisine arac kimisine amac bu meret. Size arac gorunene gore.
    nokiaxxx bunu beğendi.

Motosikleti
    MaxSYM 600i
    Alıntı Evoque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizin sartlar sansiniza kotu olmus. Zamanim olsa dunyayi dolasirim motor uzerinde.

Bu biraz da olaya nasil baktiginizla alakali. Siz bu mereti ulasim araci olarak goruyorsaniz konforu bozan unsurlar gozunuze batacak elbet. Motor sizin icin hobiyse isler degisiyor. Son yolculugumda yine dunyanin en mutlu insaniydim mesela. Yolda totom uyusumus, eve geldigimde tuvalette fark etmistim.

Tipki tatil icin cadir seven / otel seven insan ayrimi gibi, kimisine arac kimisine amac bu meret. Size arac gorunene gore.
    normalde ulaşım aracı olarak değil de hobi amaçlı kullanıyorum şehir içinde. misal işe gidiş gelişlerde otomobilimle gidiyorum. tatil de keyif için olduğundan dolayı motorla gideyim güzel olur diye düşündüm ama 1 bilemedin 2 saatten sonra motorun keyfi kalmıyormuş bunu anladım. motordan yana bir rahatsızlığım olmadı motorun kendisi konforluydu ama dediğim gibi yol şartları. yani motorda giderken otomobilin konforunu aradım açıkçası.

Motosikleti
    pulsar ns200
    motor bir tutkudur uzunyol bir bahane sabah kalktım canım sıkındı abant a gittim. 2014 ün aralığında gitmeyi denemiştim kar tepede dondum istanbula geri döndüm bu sefer ağustosta 2 sefer gittim rtr150 ile hemde, 3 molada vardım. yorgunlukta hissetmedim ekimde kısmetse kaş a gitmeyi düşünüyorum.uzunyola çıkarken yanımdakiler ise lastik tamirkiti yağmurluk lastik çizme kurye stil )

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    bana sorarsanız kask sizi o kadar rahatsız etmiş ki rüzgar bu işin bahanesi olmuş sanki ben burgman 200 le her haftasonu yol yapmak için sürekli bahane arıyorum en az 200 km uzaklıkta bir yere kaçıyorum 600 lük olsa dünya turuna felan giderim herhalde

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)