Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Başörtülü eşim için kask tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Avradını al git dükkana kendisini seçip beğensin denesin alsın.
    Ben öyle yaptım sadece uzaktan izleyip çıkarken parasını ödedim..
    Yıllardır 4 yada 5 kere kullandı mont kask öylece durur.. :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Malezyalı bayanların taktığı balaklava kıvamında böşörtüleri var onlara bakın derim.
    Benim hanım kırk yılın başı bir bindiğinde tülbentle başını örterek biniyor çok rahat ediyor.
    Hatta ben tülbentteki rahatlığı görünce bir dönem balaklava olarak kadınların giydiği boneyi buf olarak ta tülbent kullanmıştım :D

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Benim eşimde kapalı kaskı ne tarz alırsan al saçını arkada kaskı girecek şekilde toplayacak.Saçını topladıktan sonra takılan bir topuz daha var onu takmayacak. üzerine şal veya eşarbını takıp yolunuza çıkacaksınız. İndiği zaman da başörtüsünü yapacak bunun başka bir çözümü yok.
    oenaj bunu beğendi.
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı MoKo777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşyerine girip wc'ye kadar kaskla gidecek öyle mi ? Evden çıkarken de apartmandan aşağı kadar kaskla inecek.Bravo valla harika çözüm.Eminim ki konuyu açan arkadaş bu mantıklı çözümü düşünememişti.Tebrikler.

Mesajı yazmadan önce 5 saniye düşünüyor musunuz acaba ben ne yazıyorum diye.Ya da yazdıktan sonra bir kez okuyor musunuz yahu arkadaş ben bi çözüm yazdım da bu ne kadar mantıklı diye.Düşünseniz bu mesajı yazmazdınız bence.Bu forumda böyle mesajları gördükçe cevap yazmadan duramıyorum bu aralar nedense.
    Adamı niye fırçaladın ki? Ben başörtülü değilim ama ekipmanlarımı motorun başında değil evde giyinip öyle çıkarım. 5-10 dakikalik bir isim varsa bir magazaya, markete vs girip cikacaksam hemen, üsenip yine kaskım kafamda olabiliyor. Evden motora yuruyene kadar veya motordan inip iki adim atana kadar kaskla durunca birşey olmuyor bence. Bana olmadi en azindan diyim

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Kafada kesinlikle toka, iğne vs olmamalı. Saç yukarıdan değil enseden toplanmalı, söyşenmiş zaten.

Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum, neredeyse her motorcu başörtüsü (balaklava ya da buff) ile kullanıyor motoru
    oenaj bunu beğendi.

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Saçları uzunsa çözüm yok gibi ama kısaysa eşarpla evde uygun şekilde bağlar, topuz yapmadan. İş yerinde güzelce örtünür. Ama her gün bu durum eşiniz adına can sıkıntısı yaratabilir. Allah kolaylık versin.
    oenaj bunu beğendi.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler arkadaşlar.
    Caberg Duke modelini sipariş geçeceğim,
    Tekeriniz düz bassın,,,

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    saçında topuz veya eşarbına takıla toka iğne gibi aksesuarlar yoksa eşarpla birlikte her kaskı kullanabilir diye düşünüyorum..

ben aynı eşarp gibi yaz kış buff takmadan asla kask kullanmam-kullanamam..bu manada eşarpda kolaylık sağlar aslında
    oenaj bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Eşimin önüne geçiyorum başörtüsünü açıyor Boneyle sıkıca saçlarını topluyor direk kask takıyoruz. Başörtüsünüde yanına alıyor, şayet uzun bir yola gidiyorsak. Şehir içi için durum vahim tak çıkar tak çıkar zor olduğu için arabayla çıkıyoruz

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Caberg Duke modelini motosiklet aksesuarlarından L beden sipariş vermiştim ertesi gün elime ulaştı,
    Sonra denedik eşime biraz büyük geldi, değişim için geri gönderdik ve M bedenini gönderdiler,
    Kask şimdi tam oldu,
    Eşi, arkadaşı, kardeşi vs. başörtülü olanlara tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)