Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Neden kimse bana selam vermiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam verip alamayınca içine atıyo üzülüyo işte çocuk. iyice hafızaya al, bir gün onlardan daha iyi makinaya sahip olursan sende onlara selam verme
    snappy x ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Snappy yarın Pan Europeanım ile gelcem, sana selam vercem. Rahat uyu bu gece
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam verip alamayınca içine atıyo üzülüyo işte çocuk. iyice hafızaya al, bir gün onlardan daha iyi makinaya sahip olursan sende onlara selam verme
    hocam neden öyle birşey yapayım ki bende en ufak cc den başladım Allah nasip ederse 1800lük goldwinge kadar yolu var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Sa barış çorlu da hangi köydesin ergene mı?

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    COQ haklı. Birde biraz sürat ve mesafe varsa, kaskın içinde, muhtemelen senin kornanı duymaz. Kask takan arkadaşlar bilir bunu!
    İkincisi, şahsi görüşüm, motosikletin büyüklüğüne küçüklüğüne, markasına bakmam. Üzerindeki adama bakarım. Şayet üzerinde ekipmanlı, bilinçli bir kullanıcı var ise, (yani gerçek motosiklet sevdalısı biri) selam veririm.
    İşin aslı, 1000 cc ss kullanan apaçi tiplere de selam vermiyorum.
    Uzum yolda karşılaştığım, cb125, cbf 150, ybr 125 gibi motosiklete çantasını yüklemiş, kaskını takmış, eldiveni montunu giyinmiş, şehirler arası seyahat eden arkadaşlara denk geliyorum. Çoğu zaman da karşı şeritten gelirken denk gelirim.
    Bir el kalkar, ta ilerilerden, bay bay yapar böyle. Hemen kaldırırım elimi. Babamı görmüş gibi sevinirim. Kaskın içinde anlamsız, "ya hey ya höbeleeeeyyyy, var gardaşım benim beee, lan kurban olurum senin ciğerine, senin yüreğini yerim ben, lolahey, yabarehey, vuhuuu" gibi yarı manalı, yarı manasız cümleler ve nidalar kullanırım.
    Hele de, o an, bu selamlaşmaya şahit olmuş otomobil sürücülerini görünce, ve onların bakışlarını, "la bu motorcular nasıl tuttun birbirine ya, şuna bak la adamlar çocuk gibi sevindi birbirini görünce" düşüncelerine şahit olunca yol başka zevk verir.
    Herneyse yav. Epey yazmışım.
    Diyeceğim o ki,
    Kasktandır o Kasktan.
    Motor kullanıyor olmamdan pek haz etmeyen bir yakınım vakti zamanında arabasını servisten alması gerekmesi ve servise gidecek kimse bulamaması sebebi ile motorun arkasına binip o 200 km yolu benimle gitmek zorunda kalmıştı. Malum akdeniz bölgesindeyiz motosiklet kullanıcısı çok. O gün de epey b bilinçlisi ile karşılaşıp yolda selamlaşmıştık. Motordan indiğimizde ilk sorduğu şey 'örgütmüsünüz lan siz?? nasıl tanıyorsunuz birbirinizi???' olmuştu. Sonra bir süre ortamlara girmeye çalışsada tutunamadı kayboldu gitti :D
    kuvan ve APALA bunu beğendiler.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır ama bir ara kask taktım köydekiler bana gülmeye başladı ondan takmıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

Motoru tekrar kaldırdım köyde çok zor oluyor
    kask hayatını birkez kurrtaracak köyde sana gülenler bi gün kafayı yere vurduğu zaman anlarsın. Sadece kaskta değil tek başına kaskın büyük vücut yaralanmalarına bir faydası olmaz dolayısıyla sen o motosiklete kornanda çalsan stadyum ışığıda tutsan o seni çıplak kafayla yaya gibi görür. Kask takmayan herkes senin kadar samimi olmuyor malesef

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Kask takmayana ekipman giymeyene bende selam vermiyorum . Ne diye verecegim ki? Kendi hayatını değersiz gören birine ben niye selam verip deger vereyim. Denizlideyim bırak NC750 yi yolda gördüğüm R1200gs ler bile selam veriyorlar..

Kaskını takan eldivenini giyen montunu giyen herkese hiç bir motosiklet ayırt etmeden selam veririm ve karşılığını da alırım...

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Merhaba Snappy

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    SNAPPY=Sinop un evrilmiş hali mi?

metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Snappy, bugün söz verdiğim gibi Pan Europeanım ile geldim, sana selam verdim. Ama sen ağzını havaya açmış, kuşları seyrediyordun. Bi daha kimse bana selam vermiyor diye laga luga yapma
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Snappy, bugün söz verdiğim gibi Pan Europeanım ile geldim, sana selam verdim. Ama sen ağzını havaya açmış, kuşları seyrediyordun. Bi daha kimse bana selam vermiyor diye laga luga yapma
    ben uyurken mi geldiniz hocam

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    esselamunaleykümmerahmetullah ve berekatüh...
    snappy x bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa barış çorlu da hangi köydesin ergene mı?
    Evet hocam

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Şöyle de bi gerçek var. Çin malı scooter kullanırken selam vermeyen abiler, büyük bi japon (yada Alman herneyse) kullanıyorsan selam veriyor,muhabbet ediyorlar. Ye kürküm ye diyorsun işte.

Ben daha çok mecbur olmadığım halde yol verdiğim yaya,yada araç sürücüne tutuluyorum. Ulan ayı teşekkür etsene diye söyleniyorum arkasından

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba snappy,

Emin ol motorun cc si ile alakali bir durum değildir. Uzulmene gerek yok. Ilk festivale salihli motosiklet festivaline katılarak gerçekleştirdim. SETMOG da birincisini duzenleniyordu festivalle cub motorla gitmistim. O kadar cok selam verdi ki millet. Ben selam veremeden, sadece selam aldım sürekli... Ancak ekipmanlarim vardi.. ekipman bu tutkuyu bilinçli bir şekilde gerçekleştirmeye çalıştığının göstergesidir. Kimi de altindaki motorun cc sine bakar . Ben bu zamana kadar her iki motor kullanıcısına da denk geldim.

Sabahat hocamız hep der INSAN kelimesi çok özel bir kelimedir. Yazilarda kesinlikle büyük harfle yazilmalidir. Hele ki INSAN olmak..
    jimi_hendrix ve T3Z bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba snappy,

Emin ol motorun cc si ile alakali bir durum değildir. Uzulmene gerek yok. Ilk festivale salihli motosiklet festivaline katılarak gerçekleştirdim. SETMOG da birincisini duzenleniyordu festivalle cub motorla gitmistim. O kadar cok selam verdi ki millet. Ben selam veremeden, sadece selam aldım sürekli... Ancak ekipmanlarim vardi.. ekipman bu tutkuyu bilinçli bir şekilde gerçekleştirmeye çalıştığının göstergesidir. Kimi de altindaki motorun cc sine bakar . Ben bu zamana kadar her iki motor kullanıcısına da denk geldim.

Sabahat hocamız hep der INSAN kelimesi çok özel bir kelimedir. Yazilarda kesinlikle büyük harfle yazilmalidir. Hele ki INSAN olmak..
    siz bayansınız diye selam vermişlerdir

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz bayansınız diye selam vermişlerdir
    Bayan olduğum nereden anlaşılacak ) saçlar kaskin icinde , ekipmanliyim..

Polis durdurdu beni bir kere , kaski cikarinca " aaa bayan oldugunuzu bilseydim durdurmazdim " dedi. Anlaşılmıyor snappy .

Motorun arkasında topcase dolu . Arkadan önden gorunmuuyorum ) karsidan gelirken selam veriyor millet.
    snappy x bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba snappy,

bizde de amerikan veya japon gitar kullananlarla ilgileniliyor sadece... Pera müziğe EMG manyetik almak için gitmiştim. içeride edward ve ESP gitar deneyenler vardı. hatta manyetik almak için geldiğimi söylediğim için dükkan sorumlularından bir tanesi beni herkesin ortasında azarlamıştı. (ki bir dönem ben de çalıştım orada) Ben de "inşallah batarsınız" dedim ve çıktım. Tam bir ay sonra battılar...
    oggomoggo bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Sorun sende , kask takmayanada , sadece kask takanada selam vermem...

Ben bisiklete bile kaskla binerim, gülen gülsün ,benim içinde koruyacak birşeyim var.Onların yoksa takmalarınada gerek yok..

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Senin motoru kiskanmistir.
    snappy x, oggomoggo ve kuvan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)