Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Tarz değişikliği, bayan olarak boy, güç vs sorunu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    ağırlıklı şehiriçi kullanacaksanız ktm 390 öneririm, çok güzel, kıvrak bir motor. Sizi de yormaz fazla. Yamaha MT25 de bakabilirsiniz, elimizde var bir tane. Şehiriçinde kullanması çok rahat oluyor, pratik.
    something123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktım ki Awesomeecağız F700'e binme hasretiyle yanıp tutuşuyor, dedim kendi kendime şu kıza bir yardım edeyim de sevap işleyeyim
    her konuda yegane sömürdüğüm insan her zamanki gibi bana bir iyilik yaptıgın için tsk ederim, yoksa her gun basını yiyor olacaktım

sen gayet rahat rahat binerken, ben hadi ama ayak az daha degsen ne olurdu modundaydım,
    alçak sele ile ole yokuşlu falan yollara girmeyeceksem motora hakim olabilirim bu kanıya vardım,
    fakat sehir içi agırlıklı kullanan birisi için belki henüz erkendi.. genede butun fiyat ve kredi vs herseyi ogrendim, içimden geçiyor, dogru karar mı bilmiyorum...

Race kullanırken bizler 1. vitesi sevmeyiz, sarsıntı verir, 2' dir bizim için rahat olan...
    bu motorda ise 1. vites keyfince kullanılıyor, 800 cc ustundesin ve bunu cidden hissediyorsun, guc var ve atik, net.
    dik oturus pozisyonu hayata kolaylıkmış, race'den nefret ettim bi an..

naked, enduro sen ne guzel seymişsin dedim yani...

duke 390 ve nc s ile devam etmek niyetindeyim...
    tavsiyeler için ayrıca tsk ederim mt ailesi
    keremkrmn bunu beğendi.
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    pislik yapıp kafanı bulandırıyım

Cb500F de bakabilirsin NC ye göre bir nebze fiyatı uygun helede ikinci oldukça uygun Biraz daha hafif,

NC750S 217 KG seleyüksekligi 790mm 40,3 kW / 6250 dev/dak
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 68 Nm / 4750 dev/dak

CB500F 192 KG"""""""""""""""785maks. 35kW/8500 dev/dak
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 43 Nm / 7000 dev/dak

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pislik yapıp kafanı bulandırıyım

Cb500F de bakabilirsin NC ye göre bir nebze fiyatı uygun helede ikinci oldukça uygun Biraz daha hafif,

NC750S 217 KG seleyüksekligi 790mm 40,3 kW / 6250 dev/dak
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 68 Nm / 4750 dev/dak

CB500F 192 KG"""""""""""""""785maks. 35kW/8500 dev/dak
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 43 Nm / 7000 dev/dak
    yok yok aklım çelinmez, artçı koltugu inanılmaz rahatsız standarta uymuor o bakıldı listeden çıkartıldı

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her konuda yegane sömürdüğüm insan her zamanki gibi bana bir iyilik yaptıgın için tsk ederim, yoksa her gun basını yiyor olacaktım

sen gayet rahat rahat binerken, ben hadi ama ayak az daha degsen ne olurdu modundaydım,
    alçak sele ile ole yokuşlu falan yollara girmeyeceksem motora hakim olabilirim bu kanıya vardım,
    fakat sehir içi agırlıklı kullanan birisi için belki henüz erkendi.. genede butun fiyat ve kredi vs herseyi ogrendim, içimden geçiyor, dogru karar mı bilmiyorum...

Race kullanırken bizler 1. vitesi sevmeyiz, sarsıntı verir, 2' dir bizim için rahat olan...
    bu motorda ise 1. vites keyfince kullanılıyor, 800 cc ustundesin ve bunu cidden hissediyorsun, guc var ve atik, net.
    dik oturus pozisyonu hayata kolaylıkmış, race'den nefret ettim bi an..

naked, enduro sen ne guzel seymişsin dedim yani...

duke 390 ve nc s ile devam etmek niyetindeyim...
    tavsiyeler için ayrıca tsk ederim mt ailesi
    duke 390 ile nc-s kıyaslamada bayağı farklılar. duke nc ye göre çok hafif ve kıvrak, nc ise ağır ama oturaklı ve konforlu, nc nin insanın aklını çelen ön bagajı var tabi. kask koyabilmek gerçekten büyük lütuf. İşiniz zor gerçekten. Sürekli artçılı ve ara sıra da şehirdışı yapacaksanız doğru tercih nc olabilir.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duke 390 ile nc-s kıyaslamada bayağı farklılar. duke nc ye göre çok hafif ve kıvrak, nc ise ağır ama oturaklı ve konforlu, nc nin insanın aklını çelen ön bagajı var tabi. kask koyabilmek gerçekten büyük lütuf. İşiniz zor gerçekten. Sürekli artçılı ve ara sıra da şehirdışı yapacaksanız doğru tercih nc olabilir.
    Tsk ederim, arabayi birakmayi ve kisin max seviyede motorla gecirmek istiyorum topcase canta ile rahat edeyim artcim arada bir binsede motordan keyif alsib maksatindayim,
    Nc bagaj olayi efsane, dik oturus zaten en istedigim sey, tsk ederim aklimda farkli bisey yok bir kez de onları deneyecegim hani okdr konussamda hic birine yaklasamadim seceneklerden..

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Ninja 300 satıldı mı
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

Motosikleti
    Forza 250
    Tsk ederim, arabayi birakmayi ve kisin max seviyede motorla gecirmek istiyorum topcase canta ile rahat edeyim artcim arada bir binsede motordan keyif alsib maksatindayim,
    Nc bagaj olayi efsane, dik oturus zaten en istedigim sey, tsk ederim aklimda farkli bisey yok bir kez de onları deneyecegim hani okdr konussamda hic birine yaklasamadim seceneklerden..
    Kışın motora bineceğim dediğiniz zaman işin rengi değişir bence. O zaman güzel bir maxiscooter ve tucano urbanolarlo iyi ki almışım bunu dedirtir. Kafanız karışabilir farkındayım ama bence bunu da bir düşünmenizde fayda var. Çünkü soğukta ve yağmurda viteli motor eziyet olabiliyor. Diz örtüsünü çektiniz mi gerçekten yağmur da olsa çamur da olsa hiç etkilenmeden çok konforlu seyahat etmiş oluyorsunuz.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı M.Cankurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 300 satıldı mı
    alcan mı

Kışın motora bineceğim dediğiniz zaman işin rengi değişir bence. O zaman güzel bir maxiscooter ve tucano urbanolarlo iyi ki almışım bunu dedirtir. Kafanız karışabilir farkındayım ama bence bunu da bir düşünmenizde fayda var. Çünkü soğukta ve yağmurda viteli motor eziyet olabiliyor. Diz örtüsünü çektiniz mi gerçekten yağmur da olsa çamur da olsa hiç etkilenmeden çok konforlu seyahat etmiş oluyorsunuz.
    scooter işte ben :( hiç sevmiyorum kesinlikle haklısınız arkadaşlarımda ole dio al sccoter keyfini sur die, ama ben scooter sevmiorum, bir maxi sccoter falan imkansız, xmaxde parmaklarım değio yere :( 125 li pcx de yazın koprude ucuyorum pek hoş olmuyor

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Satılık xmax beyaz 2015 model 3000 km de kazasız hasarsız boyasız 15,100tl az bi pazarlık vardır.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    almayı düşünüyorum iletişime geçerseniz eğer görüşelim

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılık xmax beyaz 2015 model 3000 km de kazasız hasarsız boyasız 15,100tl az bi pazarlık vardır.
    araya kaynama yapma bakem huhe

Alıntı M.Cankurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almayı düşünüyorum iletişime geçerseniz eğer görüşelim
    tabiiki, ilana koyup bayandan temiz demeyi planlıodum bende hehehe

Motosikleti
    Forza 250
    alcan mı

scooter işte ben :( hiç sevmiyorum kesinlikle haklısınız arkadaşlarımda ole dio al sccoter keyfini sur die, ama ben scooter sevmiorum, bir maxi sccoter falan imkansız, xmaxde parmaklarım değio yere :( 125 li pcx de yazın koprude ucuyorum pek hoş olmuyor
    Honda forza 300 ya da sym joymax 250 ya da burgman 200 abs bakabilirsiniz, bunların seleleri 75-76 cm cıvarıdır. Bir de skuter sevilmez mi ama ya

Motosikleti
    MT 07
    Honda forza 300 ya da sym joymax 250 ya da burgman 200 abs bakabilirsiniz, bunların seleleri 75-76 cm cıvarıdır. Bir de skuter sevilmez mi ama ya
    scooter viteslinin tadını alınca pek kesmez oluyor..
    en iyi scooter arkadasının veya sevgilinin scooterıdır artçıyken keyfi bir baskadır

kafamı karıştırma amaaaaa.. şimdi bi gidim deniyime giricem

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    nc yi listeden kesinlikle ve şiddetle çıkarmanı öneririm. hem yüksek hem artçı selesi rahatsız hemde ağır. ben bile bu halimde tartmakta bazen sıkıntı yaşamaktayımki dururken üstüne düşürmen 2 3 kişi gelene kadar motoron bacağının üstünde yatmasına neden olabilir
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Forza 250
    en iyi scooter arkadasının veya sevgilinin scooterıdır artçıyken keyfi bir baskadır

Bende duke 390 var, 13 ay olmuş alalı , yaptığım km 3500, tabi bunda yaptığım kaza sonrası bleğimi ve ayağımı da kırmamın katkısı var ama, duke den önce sym maxsym 400 ile senede 15 bin km yapmıştım. Yani viteslinin tadını nedense ben alamadım, sıkışık trafikte sol elim felç oluyor, alttan alttan sıcak geliyor, en ufak yağmurda çamur enseme kadar geliyor. Bagaj yok, duke e topcase takarak dünyanın en kötü şeyini yaptım.90kmh hızın üstünde deli gibi rüzgar yiyorum, dik oturuşlu makina da racing gibi depoya abanıyorum. Yok ama maya tutmadı ben zevk değil ızdırap alıyorum İstanbul'da şehiriçinde vitesli ile. Her insan farklı tabi ama scooter in rahatlığı resmen paha biçilemez bir şey...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı nzm75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkındayım egzoz u sola koyan tek markadır bmw ama nedense gs ile başlayınca dilim hemen suzuki diyor
    Düzeltiyorum
    BMW iyidir iyi
    yeni r1200gs'ler öyle demiyor ama
    şaft ile egsoz yer değiştirdiler

scooterın her zaman yeri ayrıdır bence ama uzun yola çekilmez tabi o konuda tek rahat ettiğim makina burgman an400 olmuştu fakat şehir içine pek uygun denilemez ona da t cetvelinin rahatlıkla girdiğini ve 2 takım kask mont çanta vs aldığını varsaymaz isek
    MimTolga ve something123 bunu beğendiler.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700

awesomee al XEVO 250 kurtar kendini. Hem şehir içinde çok kıvrak ve atik, hem de uzun yolda konforlu. Geniş bagajı da cabası.
    something123 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07
    Bende duke 390 var, 13 ay olmuş alalı , yaptığım km 3500, tabi bunda yaptığım kaza sonrası bleğimi ve ayağımı da kırmamın katkısı var ama, duke den önce sym maxsym 400 ile senede 15 bin km yapmıştım. Yani viteslinin tadını nedense ben alamadım, sıkışık trafikte sol elim felç oluyor, alttan alttan sıcak geliyor, en ufak yağmurda çamur enseme kadar geliyor. Bagaj yok, duke e topcase takarak dünyanın en kötü şeyini yaptım.90kmh hızın üstünde deli gibi rüzgar yiyorum, dik oturuşlu makina da racing gibi depoya abanıyorum. Yok ama maya tutmadı ben zevk değil ızdırap alıyorum İstanbul'da şehiriçinde vitesli ile. Her insan farklı tabi ama scooter in rahatlığı resmen paha biçilemez bir şey...
    Buna sasirdim simdi, oncelikle gecmis olsun, onceki motorumda malesefki bende kotu seyler yasadim ara ara.. topcase olayina inanilmaz takildim simdi, ole rahatsiz ederse ruzgar falan ben uyuz olurum.. 1 haftadir her gun sabah aksam 70 km 70 km yol yapiorum ninja 300 cok guzel viraj aliyor, ama gel gor ki sirtimda canta kaplimbaga gibi ev tasiyorum.. ama rahat edicem die 390 alip bi topcase yuzunden cile cekiceksem ne anladim ben motor surmekten..
    Bu bilgiyi hafizama atiyorum tskler..
    Scooter genede sevemedim

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Buna sasirdim simdi, oncelikle gecmis olsun, onceki motorumda malesefki bende kotu seyler yasadim ara ara.. topcase olayina inanilmaz takildim simdi, ole rahatsiz ederse ruzgar falan ben uyuz olurum.. 1 haftadir her gun sabah aksam 70 km 70 km yol yapiorum ninja 300 cok guzel viraj aliyor, ama gel gor ki sirtimda canta kaplimbaga gibi ev tasiyorum.. ama rahat edicem die 390 alip bi topcase yuzunden cile cekiceksem ne anladim ben motor surmekten..
    Bu bilgiyi hafizama atiyorum tskler..
    Scooter genede sevemedim
    Ağırlık azaldıkça topcase gelen rüzgar işi biraz etkiliyo ne yazıkki

Mesela ktmde 1190 adv idi sanırım 3lü çanta seti ile belli bir hızın üstünde gidilmeye çalışanlar gidonda titreme sorunu yaşıyo ve tank slappera yakalanlarda var aerodinamic yapı 3lü seti kaldıramıyo
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)