Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

boya göre motor tavsiyeleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şuan malesef yok :(
    merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ve yardımınızı almak istiyorum. benm boyum 1.90 kilom 100 biraz iri yapılıyım ve bu geçiş motorlarını falanda çok kullandım yanlız şuan 600 lük 4 silindir bi makina almak istiyorum 14.000 binliram var fakat her biniğim motor altımda bisiklet gibi kalıyor aklımda gsr 600 var ama hiç binmedim sizce cüsse olarak küçük gelirmi eğer küçükse tavsiye edeceğiniz motorlar nelerdir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Merhaba hocam hoşgeldiniz...Ne kadar tecrübeniz var bilmiyorum fakat hornetleri düşünebilirsiniz (900)fakat kesinlikle temiz 3 5 senelik motor gibi olmayacaktır illa ki sorun çıkartır.Şansınız yaver giderse şöyle ucuza bir hornet kapatıp güzel yenileyebilirseniz sizin için çok güzel olur bence.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hacim sana her ss atli karinca gibi kalir.. dusunuyorum o fiyata sana en uygun cusseli motorlardan Yamaha TDM 900 var sanki..

Motosikleti
    hocam hornet açıkcası hoşuma giden bir model değil açıkcası motor tecrübem yeteri kadar var ilk motorumu 14 yaşımda almıştım ozamandan beri bu tutkudan kopamadım sizce GSR 600 küçük kalırmı kasa olarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacim sana her ss atli karinca gibi kalir.. dusunuyorum o fiyata sana en uygun cusseli motorlardan Yamaha TDM 900 var sanki..
    o tarz motor hiç sevmiyorum kardeşim ya peki super suport ne dersiniz gsxr 600 gibi veya ninja zx 636 gibi

Motosikleti
    Café Racer
    Nasıl göründüğünü neden umursuyorsun anlamış değilim.

Lifan Cafe Racer'da uçuyormuş gibi görünüyordum, hava da asılı kalmış gibi.

Konu rahatlık ile ilgiliyse eğer doğru oturuş pozisyonu ile bir sorun yaşamazsın.

190, 103 kg iri mi iri bir sürücüyüm. RC 390 kullanıyorum.

Motosikleti
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl göründüğünü neden umursuyorsun anlamış değilim.

Lifan Cafe Racer'da uçuyormuş gibi görünüyordum, hava da asılı kalmış gibi.

Konu rahatlık ile ilgiliyse eğer doğru oturuş pozisyonu ile bir sorun yaşamazsın.

190, 103 kg iri mi iri bir sürücüyüm. RC 390 kullanıyorum.
    nasıl göründüğümü neden umursamimki sonuçta o motor benim bir parçam olacak evlenirken bile nasıl eşini yanına ailene örf adetlerine ve bunun gibi nice şeye yakışacak birisi olarak seçiyorsan bence motoruda o şekilde seçeceksin tabiki bu benm kanaatim ondan dolayıda pireye binmiş deve gibi değilde deveye binmiş pire gibi olmayı tercih ederim

Motosikleti
    Café Racer
    Alıntı hızlı laz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl göründüğümü neden umursamimki sonuçta o motor benim bir parçam olacak evlenirken bile nasıl eşini yanına ailene örf adetlerine ve bunun gibi nice şeye yakışacak birisi olarak seçiyorsan bence motoruda o şekilde seçeceksin tabiki bu benm kanaatim ondan dolayıda pireye binmiş deve gibi değilde deveye binmiş pire gibi olmayı tercih ederim
    Yorum yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)