Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

SİYAH CBR 500R' IM ÇALINDI

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler.Ben düşdüm siz asla düşmeyin böyle bir hataya.Sakın ola bindirmeyin.Olaki bindirdiniz.Kontağı kapattırmadan asla motordan inmeyin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı byscroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler.Ben düşdüm siz asla düşmeyin böyle bir hataya.Sakın ola bindirmeyin.Olaki bindirdiniz.Kontağı kapattırmadan asla motordan inmeyin.
    3-5 Fotograf Plaka acık olsa daha ıyı olur motorun ustundekı ızler Atarsan goren cıkabilir
    YOU DONT NEED A THERAPIST IF YOU OWN A MOTORCYCLE-Anonymous

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Vallahi şaka gibi, yolda mobese vs vardır illaki, yakalanır diye düşünüyorum çalan şerefsiz. Demekki motor satarken yanımıza daha büyük motoru olan bi eş dost çağıracağız artık...

Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam rıhtımda bir sürü yolcu bekliyen taksi vardır, birine binip takip edemezmiydin ?

Ve motosikletin fotoğrafı filan varsa yüklede belki biri görür
    Kardeşim taksiye atladım zaten Namussuz anlaşılan makinayı kullanmasını biliyor. Saniyeler içinde kayboldu ortalıkdan.
    Yasin D bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    kardeşim numarayı polise verdim vermesine ama versem ne yazar.hat açık hatdır muhtemelen.ayrıca sahilde buluştuk.kamera sıfır. motora biner binmez.kaskı takdı kafasına.birde bıçak çekme durumu falan yok.adam arayıp bankayla konuşur gibi yaptı.bende atladım ne bileyim böyle olacağını

Ayrıca adam bir anda bastı gitti.Caddede taş fırlatmak aklımamı gelir.O andaki şok bana yetti zaten
    Faturasız hat bile olsa kimlik olmadan alınmaz. Ayrıca o hat ile daha önce görüştüğü kişilerin dökümünü alınır. Bu döküm üzerinden bile kim olduğu bulabilir. Yada hattın uzun süre açık kaldığı lokasyonlar sistemde kayıtlıdır.. O lokasyonlara gidilir vs her türlü bulunur yeterki bulunmak istensin..

Lakin polis motosiklet hırsızlığına 2 dilim baklava hırsızlığının %1 i kadar önem vermiyor.. Utanmasalar ''iyi ki çalınmış ne o öyle şeytan icadı'' diyecekler. Sen savcılığa şu numaranın takibi ile ilgili bir dilekçe ver ve tanıdık bir polis ayarlamaya çalış.
    Mengu16 ve fedos bunu beğendiler.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun.

İnşallah en kısa sürede bulunur.

Geçmiş olsun.Aklıma ilana bakanların ip numaraları geldi benimde ama bununda önlemini almış olabilir.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun. satarken alıcı illa ki test sürüşü yapmak istiyor. böyle olunca güvenli bi yer bulup kapıları kapattırıyorum ben, dört duvar arasında deniyor.. notere gidince de mutlaka 2-3 kişi toplayıp motorun başında bekletirim satışı verene kadar. bu sürece gelene kadar da ilk iletişime geçtiği an mülakata alırım tabi

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Hocam çok çok geçmiş olsun. Böyle bir konunun olması çok üzücü ancak ilk kez motorsikletini satacak benim gibi tecrübesiz kisiler icin çok bilgilendirici oldu...
    Umarım en yakın zamanda bulunur motorunuz...

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Ben yan yatırır diye kimseye vermem işine gelirse. Çalma konusu enteresan tabi,

Motosikleti
    Asya Nostalji, Mondial 125ZN
    Hocam motorunun resmini ve iletişim numaranı özelden mesaj atarsan fb'de motorsiklet sayfalarında paylaştıralım.
    Geçmiş olsun tekrardan

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Şerefsizler..
    Okumuş okumamış cahil prof farketmez, Allah korkusu olmayandan korkacaksın aka.
    yürekçe bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kulağımıza küpe olsun test yok artçı olur işine gelirse almıyorsa güle güle
    Bogaziniza bicak dayamayacaginin garantisi var mi artci oldugunda ? Bence cozum bu degil kapali bi alana goturursunuz binersiniz arkasina kacamaz zaten kapali bir alanda nasil kacabilir? Kapali alandan kasit mesela halk pazarlari, otoparklar vs. En uygunu hangisi ise size gore.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.Dün akşam saatlerinde bir vatandaş aradı ve sahibinden'deki ilanımla ilgili rahatsız ettiğini ve motoru yarın (yani bugün sabah saatlerinde) almak istediğini belirtdi.Pendikde oturuyorum.Kendisininde pendikde oturduğunu söyledi ve sabah saatlerinde buluşup makinayı denemek istediğini bir sorunu yoksa alacağını söyledi.1 saat önce pendik sahil de buluştuk ve motoru sürüp beğendi.Bende arkasında artçı olarak dolaşdım.Paranın bankada olduğunu söyledi ve kadıköy rıhtıma geçerek yapıkredi.2den parayı çekmesi gerektiğini söyledi.Rıhtıma gelerek yapıkredi önünde durduk.Bende arkasında artçıydım yine.Arka koltuk dan indiğim gibi adam basıp gitti.Bir saat den fazladır ulaşamıyorum kendisine.İskele polis merkezine giderek başvurumu yaptım.Motorun bulunma ihtimali ve poiisin izleyeceği yol hakkında bilgi verirmisiniz lütfen.Resmen İntahar etmez istiyorum.LANET OLSUN :( :( :(
    Bu arada merdivenkoy comlekci cukuru sanayinin oralari bi kontrol ettirin.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Düşünüyorum da acaba böyle bir durumda motoru bulmak mı insanı daha çok sevindirir yoksa o soysuzun çaldığı motorla kaza yapıp geberdiğini öğrenmek mi ?

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş insanlar ne kadar şerefsiz oldu artık ya valla yakaladığın yerde motorun arkasına baglayıp sürükleyeceksin.

Hemen hemen aynısı benimde başıma geldi çapa hastanesinn önünde buluştuk bana bıçak çekti motordan in motor benim dedi 2 kişiydik öteki arkadaşda su almak için inmişti bende oyalamaya çalşydm o anda demir dubalayla kafasına vurdu arkadaşım sonra dövdük ortalık karıştı bi anda bayılınca hastanenin aciline götürdüler kapıda bekledik biraz sonra dedimki neden beklyoruzki çıktım geldim ilk zamanlqrdı motoru satmak için ayagna gitmeyin hiç bir zaman almak isteyen adam gelir bakar biran önce bulunması dilegi ile

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Şahsen bende kullanmadan motoru almak ve satmak istemem ama şu düzende kime güvenceksin..

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Geçmiş olsun gerçekten de çok b.ktan bir durummuş. Benim de başıma gelse en başta kendi kendimi suçlar ve kolay kolay hazmedemezdim.

Ancak bir şeyi merak ediyorum gelen kişinin tipi nasıldı ? yani böyle bakıldığında " bu adam şu işle meşguldür " denilebilecek temiz bir profile mi sahipti ? yoksa bu yolun yolcusu olduğu belli olan bir siması mı vardı ?

Motosikleti
    Hyosung GV650
    inşallah sonu
    https://www.youtube.com/watch?v=bzN_tcK0NzI

burdaki *************** gibi olur.
    _kaan_ bunu beğendi.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun gerçekten de çok b.ktan bir durummuş. Benim de başıma gelse en başta kendi kendimi suçlar ve kolay kolay hazmedemezdim.

Ancak bir şeyi merak ediyorum gelen kişinin tipi nasıldı ? yani böyle bakıldığında " bu adam şu işle meşguldür " denilebilecek temiz bir profile mi sahipti ? yoksa bu yolun yolcusu olduğu belli olan bir siması mı vardı ?
    Tipten anlaşılmaz o, at hırsızı tipli arkadaşım var dünya tatlısı, üniversitede esenler'den nur yüzlü bir eleman vardı, beni o zaman bir dolandırdı, motosikletimi satmak zorunda kaldım borçları ödeyebilmek için.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)