Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motora Yeni başlıyorum Sağlam Ekipmana ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pusalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Motosiklet.net ailesi Hepinize Günaydın.

Bir önceki baslıgımda belirttigim gibi motora yeni baslayacagım ve ilk işim kendime ekipman edinmek.Fiyat önemli degil 12000 tl bütçem var gerekirse motordan kısarım ekipmana yarısından cogunu veririm.Biraz canı tatlı bir kardeşinizim.Honda sürüş merkezinden egitim randevumuda almıs bulunmaktayım.Gerekli önlemleri aldıgımı düsünüyorum.
    Şimdi gelelim soruma yere düştügüm zaman yada Allah Korusun bir kaza sonrası beni maximum düzeyde koruyacak kaliteli dayanıklı saglam ekipmana ihtiyacım var.Marka,model bilmedigim icin bir magazadan kazıklanmak yerine size sormak istedim.Bütün ekipmanlar için hangi marka ne model önerirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    motor ne tarz olacak? yani misal racing tarzı olacak ise dainese deri montlara bakabilirsin, revit, richa sırasıyla, kademe düşüyor,
    shoei, arai hangisi sana daha iyi geliyorsa kask, bunlar yuksek diyorsan agv,nolan bir alt kademe, (tabiiki farklı markalar var bunlar benim onerdiklerim)
    Dizlik, dainese,revit,scoyco,
    Eldiven de gidip bir dene, dainese,revit iyi markalar, richa, scoyco alt kademe, fiyat olarak ozellikle, ha çok iyileri de var, ha ismini hiç duymadıklarımızda bunlar en azından sana baslangıc olarak marka bilgisi verecektir,

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    1.000-2.000 TL bandında bir bütçe ayırman yeterli
    ne kadar ayırırsan o kadar iyi korur diye bir kaide yok
    korunma, ekipman masrafı eğrisi şuna benzer

sağlam bir kask, dayanıklı bir mont ve pantolon, kullanışlı bir dizlik, iyi bir eldiven... seçim, zevkine kalmış
    kalan koruma için: tecrübe, dikkat, sakınma ve kader lazım
    Allah hepimizi muhafaza eylesin, en pahalı ekipmanlarla bile kurtulma ihtimali çok düşük kazalar var

Pusalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.Motora Cbr 125r yada honda pcx ile baslayacagım ama zamanla hedefim Racer kullanıcı olmak.Öğrene öğrene sindire sindire

Motosikleti
    Café Racer

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT

Motosikleti
    MT-25
    Daha ucuza bile kapatirsin. Indirimleri takip et.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Mont, kask, eldiven için 1000 TL yeterli olur. Gidip de kaska 2000, Monta 2500, eldivene 500 TL verme. Şunu unutma, aynı sınıftaki 300000 TL'lik araçla, 150000 TL'lik araç sana kaza anında aynı korumayı sağlar. Araçta bu farkı neye veriyorsan korumalarda da aynı şeye verirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)