Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

300-500 TL Arası Kask Önerileri ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son güncel duruma göre neleri öneririsiniz, bugun hudsona gittim MT modellerini gösterdiler hatta kadıköydeki şubesinde indirimde vardı ama 300 liralık bir kask sadece oradaki şubesinde indirim olduğunu söylediği bayide 200 liraya düşünce acaba gerçekten piyasada yeni olduğu için mi ucuz yoksa kalitede sorun mu var diye emin olamadım indirimli olan kasklarda revenge(sharp 5 yıldızlı) ile blade modeliydi sanırım, siz neler önerirsiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mt Revenge

adenizkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    caberg ve marushin markalarına bakabilirsin. yada bell qualifier

Kendi düşündüklerimi aynen yazıyorum.
    1.Ls2
    2.Mt Revenge
    3.Nox N301

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Bende LS FF396 fiber kask var. Bolca açılır kapanır hava deliği, güneş vizörü, nefes deflektörü ve interkom hoparlörleri için oyukları var.
    Rahatlığı ve malzeme kalitesi güzel. Ancak 100 km/h hızdan sonra çok gürültülü oluyor(tüm havalandırmalar açık halde). Fiyat 400TL civarı.

Bu fiyata Bell, Nolan vb gibi kaliteli markaların dandik termoplastik modelleri var, güven vermiyorlar.
    Caberg Stunt modelini de çok incelemiştim ama hem süngeri rahatsız gelmişti hem de kabuğu bisiklet kaskından farksızdı.
    MT Revenge de fiyatına göre güzel kask.

Motosikleti
    Forza 250
    Bence kaska vereceğiniz paraya acımayın sonuçta kafanızı koruyacaksınız. Gelin ufak bir hesap yapalım beraber. Bu kaskı 5 yıl kullanacaksınız. 1500 TL güzel fiber bir kask alsanız 1500/5 yıl = 300 TL Bunu da 12 ye bölersek aylık 25 TL yapar. Ayda 25 TL yi nereye vermiyorsunuz diye kendinize bir sorun. Tavsiyem ucuz kask almayın. Ben scooter kullanıyorum ya da 100kmh hızı geçmiyorum da demeyin 40kmh hızı geçtikten sonra ölüm riski başlıyor.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    o fiyat aralığında en iyi kasklar mt revenge ve nitro aikidodur. nitro vertice kulanıyorum memnunum.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

Nitro aikido yanılmıyorsam 400 tl civarında idi.

Marka model vermek maksadı ile yazdım. Kask markaları modelleri karsilastiracak düzeyde değilim. Iki kask kullandım nolan n64 ile nitro aikido.

Motosikleti
    R25
    Alıntı CahilCühela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi düşündüklerimi aynen yazıyorum.
    1.Ls2
    2.Mt Revenge
    3.Nox N301
    Adam 300-500 arası yazmış sen 150 liralık ls 2 diyosun kardesim

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam 300-500 arası yazmış sen 150 liralık ls 2 diyosun kardesim
    Orda model vermedim sadece marka söyledim.600 Tl civarı olan modelleri de var.

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 ABS
    Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son güncel duruma göre neleri öneririsiniz, bugun hudsona gittim MT modellerini gösterdiler hatta kadıköydeki şubesinde indirimde vardı ama 300 liralık bir kask sadece oradaki şubesinde indirim olduğunu söylediği bayide 200 liraya düşünce acaba gerçekten piyasada yeni olduğu için mi ucuz yoksa kalitede sorun mu var diye emin olamadım indirimli olan kasklarda revenge(sharp 5 yıldızlı) ile blade modeliydi sanırım, siz neler önerirsiniz ?
    Ben VENOM kaskları tavsiye ederim CE belgeli fiyatı ucuz sayılır sağlamlığını bizzat test ettim bir kavgada adamın kafasına 5 6 defa vurdum sadece tepe havalandırma kapağı ve camı kırıldı birazda çizildi

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Nitro aikido or mt revenge.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabiki önemlide o kadar ödeme yapılan şeyler var ki hepsini bu şekilde böldüğümüzde rakamlar o kadar ufak kalmıyo Tabi ki bende bunu bildiğim için 50-100 liralık kask almak istemiyorum yine verdiğim fiyat aralığındaki kaskta bi işe yarar düşüncesindeyim Bu arada cevap veren herkese teşekkürler mt revenge kafama takılmıştı önerenlerde olmuş hala araştırıyorum bende yazılan tüm modellere bakmaktayım

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    nitro pişmanlıktır

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    mt revenge 4 aydır kullanıyorum. Güzel bir kask 120km den sonra ses alıyor. almıyor diyen yalan söyler. havalandırmaları 10 numara içi üfür üfür. yolda gittiğin sürece buğ yapmıyor havalandrmalar direk ön vizöre veriyor dışarıdan gelen havayı. Pedleri çok güzeldi ancak son zamanda pedler söndü yüzümün şeklini aldı. ilk günkü gibi sarmıyor. bir eksi yönünü daha söyleyim güneş vizörü 90TL gibi bi rakam. Kaskın 3te 1 fiyatı.

schism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    500-600 civarı ben de bakıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum ama Bell Qualifier modelinin dahili güneş vizörünün olmaması eksi. Bu arada Marushin'in sitesinde indirimli kasklar var bakabilirsiniz.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Agv K3-Sv'lerde düşünülebilir.

Beyler aradıgım kriterler güneş vizörü ve double D . 600tl ye kadar en iyisi hangisidir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)