Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

kadın olarak "şu an" motor almak? lütfen yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sexy bir görüntü oluşturmayacaksan zaten sorun olmayacak ki. şahsen ben öyle sıkıştırma falan yapmam ama çok bakabilirim. hatta yolda giderken çiçek uzatmaya çalışıp dikkatini dağıtabilirim dikkat et
    Senin bakış açınada yaklaşımınada ara gazı vereyim başka birşey demiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ne, kadın mı? Oo kadın..

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne, kadın mı? Oo kadın..
    Yapma bunu
    Ozaman dance
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne, kadın mı? Oo kadın..
    Neferler seferber

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bayan var dediler geldik...

Ayrıca bizi potansiyel sapık moduna sokan modumuzuda SF le kınıyorum

Motosikleti
    Buyrun izleyin, yardımız dokunur.

https://www.youtube.com/watch?v=PtjX-xs6yTw

blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Alıntı moteursfemme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba öncelikle. küçüklüğümden beri hayalim olan motor kullanmak benim için inanılmaz önemli bir duygu,eylem.
    ağustos ayında derslerim başlıyor. en başından beri motorlara ne kadar saygısız,küçük görülen bir ülkede yaşadığımızı biliyordum. özellikle sürücü kadın ise erkeklerden daha çok zarar görme olasılığı artıyor. sırf bir bacak görerek laf atan mı dersin, ooo kadın kullanıyormuş saldıralım bir sıkıştıralım da hünerlerini göstersin diyen mi dersin, canı sıkıldığında motoru çizen mi dersin.. ne sayarsan var.
    ben bunlara rağmen her zaman "başa çıkacağım! hayallerimden vazgeçmeyeceğim! başkaları yüzünden hayatımı farklı şekilde şekillendirmeyeceğim!" diyerek yürüdüm. fakat bu darbe olayından sonra psikolojim aşırı hassaslaştı. bırakın motoru ilk 2 gün kadınlara taciz, saldırı, dövmeleri yüzünden "sizinde sonunuz gelecek" lafları.. hepsini gördüm,duydum. şimdi endişelerim üst seviyede. herkes bunun geçici olduğunu söylüyor ama kadın olunca ister istemez ekstra korkular sarıyor. bu ülkede en çok yapmak istediğim şey motor sürmek. babam, amcalarım hepsi motorcu. zaten içindeyim motorun. ama dediğim gibi şu an inanılmaz korku sarıyor. akşamları için burada otopark var oraya koyarım diye düşündüm. işe giderken patron izin verirse dükkanın önüne park ederim diye düşündüm. günlük hayatta bir yere bırakıp gitmeye korkum var fakat. trafikte sıkıştırılmaya korkum var. önceden eğitim ile, kendimi geliştirme ile o sıkıştırılmalardan sıyrılacağıma inancım %100dü. hala öyle olmalı biliyorum ama işte.. en iyi siz diğer motorcular beni anlarsınız diye yazıyorum. sizce de hayallerimden vazgeçmemeli miyim?
    (üzgünüm soracağım sorular yamaha mt25 mi mt125 mi, kaskım shoei mi arai mi ve daha nice sorular olmalıydı.. ama ülkenin durumu bu soruları sormama bile fırsat vermiyor)
    Hayallerinizden vazgeçmeyin. Bayan motosiklet sürücülerinin diğer sürücüler gibi hayatına önem verildiği ve saygı duyulduğu zamana kadar (bu ne zaman gerçekleşir ondan emin değilim) mümkün olduğunca bayan olduğunuzu gizleyecek kıyafetleri tercih edin. Zaten ekipmansız motora binmeniz doğru olamayacağı için söz konusu ekipmanları seçerken kendinizi mümkün mertebe gizleyin. Her ihtimale karşılık, kaskınızda go-pro veya sjcam türevi aksiyon kamerası bulundurun. Böylece seyahatlerinizi kaydetme imkanınız olacağı gibi bu kayıtlar içerisinde size sarkıntılık yapan, laf atan, sıkıştıran araç ve sürücüleri kaydetme imkanınız da olur. Karakola gidip şikayette bulunduğunuzda elinizde delil olur.
    Motosikletiniz için disk fren kilidinden, çelik halat şeklinde bir çeşit emniyete alma imkanınız var. Disk fren kilidini takarsınız ama bir AVM'de kamyonetin arkasına olduğu gibi motorunuzu atıp götürebilirler. Çelik halat bulundurursunuz, bu sefer o halatı taşıyıp kullanmanızı geçtim, takacak yer bulamazsanız yine anlamı olmaz. Sözün özü her yere motosikletle gitmek zorunda değilsiniz. Motosiklet bir özgürlük ama bence uzun yolda daha keyif verici gibi geliyor. Kolay gelsin..

Trol kokuyor. Darbe sonrası sizin de sonunuz gelecek diyenler miş miş. Sen silahla vurulan dekolteli arkadaşımı da görmedin. Çarşaflı ve başı açık iki bayanın aynı kamyola darbecilerin karşısına birlikte çıktıklarını da. Bence senin amacın başka. Bizim birlikteliğimizi baltalamak için ortam yoklayan. Biri olduğun ortaya çıkacaktır. Neyse baksınlar bakalım profilin ile ip adresin ne derece uyuşuyor.

Bir sözüm de mt ailesine. Şu trollere lütfen fırsat vermeyin.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler