Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Döviz Kurları Fırladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dolar yalama oldu ayar tutmuyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. Antrika soyundan 3. Kutup ayısı gillerin 1. Ayısıyım duyduğuma göre sende 2. Antrika soyundanmışsın. Biliyordum biliyordumm
    EmreKocyigit bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Memleket darbeden dönmüş,hala da risk olduğu söyleniyor.Doların euronun kaç tl olduğunu düşünme zamanı mı? İnsanlar Vatan için Şehid oldu para,pulu mu dert ediyorsunuz?
    Hondolog bunu beğendi.

Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memleket darbeden dönmüş,hala da risk olduğu söyleniyor.Doların euronun kaç tl olduğunu düşünme zamanı mı? İnsanlar Vatan için Şehid oldu para,pulu mu dert ediyorsunuz?
    Paraya değer vermemek varlıklı insanların lüksüdür. Dar gelirli vatandaş için para = emek demektir ve her koşulda her durumda düşünmek zorundadır.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    bazı noktalarda başarılı olamayanlar şimdi ekonomik anlamda "hissetirmeden" darbe peşinde.
    Kredi değerlendirme kuruluşu Standard and Poor's ,Türkiye'nin notounu bu son olaylarda nsonra anında düşürünce ülkeden yaklaşık 7 milyar dolar kayıp yaşandı ve bu şuan dolara yansıtılıyor.

Bir başka kuruluş olan Moody's ise ağustosta kredi notunu düşürür ise (ki bunu ben pek olası görmüyorum devletin yaptığı anlaşmalardan ötürü) işte o zaman dolar 4 tl barajına hızla ilerleyecek.

Tavsiyem,dolar borcu olan ağustosa kadar kapatsın yada azaltsın.Alışveriş yapmak isteyende şimdiki kurlar üzerinden yapsın zira böylesi bir riskli durum varken beklemenin çok mantıklı olacağını düşünmüyorum.

Elbette bu tabloya göre motor fiyatlarıda "hatrı sayılır" şekilde artacak ilerleyen aylarda.

Parası olmayan içinse hayat daha fazla zor olacak orası kesin..
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)