Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsikletcilere Yapilan Eziyet

Motovento
    REKLAM ALANI
    chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Günlük üç noktada motorsikletlere yönelik uygulama var.

Yer Konyanın göbeği.
    Bir mercedes yasak olan bir yerde park halinde, mercedesin önündeki araçlara ceza yazdıktan sonra trafik yaklaşıyor.
    Mercedes in sahibi " Yakışıklı abim, ceza yazmada sana bi dondurma ısmarlayım, 5-10 dk daha işim var diyor.

Trafik dönüyor arkasını gidiyor, diğer araçlara işlem yapmaya başlıyor.

Beş dk sonra bir motorsikletliyi durduruyor ve ehliyet ruhsat sorgulaması vsvs.

Ben buna çifte standartlık diyorum. Diğer yorumları size bırakıyorum.

(Mercedes firması motorsiklet üretinceye kadar motorsikletten vazgeçin. Yoksa bu çok değerli trafikçi (diğer bir adıyla asfaltın mavili...leri) arkadaşlar, başka markayı ve motorsikleti araçtan saymıyor)
    Free Motorcycle Team

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok enterasan bir durum

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    işin iyice moku çıktı

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Abiciğim bu dediklerin ispatlı ise (sanırsam ispatlı herhalde trafik ekibinin plakasını durdurulan mercedesin plakasını almışındır,, resimde pek okuyamadım ben ve yanında da olayı gören başka bir şahit var ise ne bekliyorsun buyur bu hizmet biz ve siz vatandaşlarımız için )buyur http://www.egm.gov.tr/onlineihbar.asp
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    o polis avantacının teki ..
    :bounce: 0546465246900

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Çoğu polis gibi güce tapan adamcağızın teki..bunlar çok normal hep olan şeyler,bu daha hiçbişey diil..üniforma tamam ama diğerleri gibi buda adam olamamış..mercedesi görünce "ehe mehe güzel abimmm" moduna geçiyolar..

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı blackhawk adlı üyeden alıntı
    Abiciğim bu dediklerin ispatlı ise (sanırsam ispatlı herhalde trafik ekibinin plakasını durdurulan mercedesin plakasını almışındır,, resimde pek okuyamadım ben ve yanında da olayı gören başka bir şahit var ise ne bekliyorsun buyur bu hizmet biz ve siz vatandaşlarımız için )buyur http://www.egm.gov.tr/onlineihbar.asp

İnan bilmiyordum böyle birşey olduğunu. Bilseydim mercedesi plakalı görüntülerdim. Bilgilendirdiğin için teşekkürederim. Bir daha denk gelir elbet.
    Free Motorcycle Team

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Hic sasirmadim malesef burasi Turkiye ve durumumuz cok aci.Bu mercedesli zuppler paralarina guvenerek yollarda katil oluyorlar hatali sollamalar kirmiza gecmeler.Kim durduracak peki onlari?
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Daha geçen gün milletvekili çocuguna işlem yapan, polis memurlarının açığa alındıgını gazetelerden okuduk.

O yüzden çok da fazla kızamıyorum garibanlara.
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah'ın ilahi adaleti elbet tecelli edecektir. Kiseye kızmıyorum bu konuda. Allahından bulsunlar.. Tabi Biraz Allah korkusu varsa içlerinde...
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc
    O zavallılarım ne yapsın Sn. OZAL benim memurum işini bilir dedi zamanında. simdi onların dısında işini bilen kimse yok.
    Balık baştan kokuyor anlayacagınız..
    Oda bir sistemin parcası.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vekilmidir fabrikatörnmüdür ama kesinlikle ensesi kalın biri olduğunu zannettiki bu şekilde bir uygulama yaptı dediğiniz gibi gider beni şikayet eder sürgün yerim korkusu yaşıyor olmalı ama malesef 80 li yıllardan kalma birokrasi yeryerde karşımıza çıkıyor ..

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    böyle mercedesli kendini 1.sınıf zanneden ensesi kalın uyanık vatandaşlara tav oluyorum muhakkak poliste bu yuzden çekinmiştir.ancak trafikte şahsi adıma böyle mercedesli tiplere kesinlikle affım yoktur ne zaman görsem böyle uygunsuz park edenleri eğer polis yoksa arkasına geçip gıcıklığına korna çalmaktan ve rahatsız etmekten zevk alıyorum (kalıbıma bakıp bişeyde diyemiyorlar)
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

AKSEKİLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar şu devirde polisçilik bitti rüşvetçilik başladı paran varsa suçsuzsun.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çifte standart malesef ülkemizin heryerinde var. madem trafiği düzene sokmak için yazacaksınız cezayı sadece motorlara değil tüm araçlara hatta yayalara bile yazın cezayı.

mersedese gelince korkuyorlar polisler bu bir gerçek. mersedesi var ne olur ne olmaz düşüncesi içindeler. polis korkuyor cezasını biz çekiyoruz. ülkede kurallar var benim de tüm belgelerim tam fakat çifte standart söz konusu olunca motosiklete ceza yazılmasına karşıyım. kurallar ve cezalar varsa herkes buna uymalı sadece motosiklet sürücüleri değil !!
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler