Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway 150 mi 250 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    keeway 150 almaya karar verdim ama bazı arkadaşlar 250 den aşağı alma diyorlar
    benim için sürat çok önemli değil bildiğim kadrıyla 150 lerde 130 civarında yapıyormuş bu bana fazlasıyla yeterli ama 150cc de yokuşlarda özellikle iki kişi iken tıkanma olurmu bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarsanız sevinirim

unuttum bu arada arkaya sisy bar yaptırılabilir mi sonradan
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    arkadasım surat dusunmuyorun demissin 150 cc bir alet 120 yapıyorsa 250 cc alet 240 yapmaz 250 cc lik motorda tas catlasın 140 yapar. 150 cc ile 250 cc arasında aman aman bir fark yok. Ama cekis yol tutus vibrasyon v.s durumlar goz onune alındıgında tabiki 250 cc lik bir motor akılcı olabilir ... Ben 125 cc kullanıyorum ve cok memnunum dusuk cc nin en buyuk avantajı daha az yakıt yakmasıdır ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı
    arkadasım surat dusunmuyorun demissin 150 cc bir alet 120 yapıyorsa 250 cc alet 240 yapmaz 250 cc lik motorda tas catlasın 140 yapar. 150 cc ile 250 cc arasında aman aman bir fark yok. Ama cekis yol tutus vibrasyon v.s durumlar goz onune alındıgında tabiki 250 cc lik bir motor akılcı olabilir ... Ben 125 cc kullanıyorum ve cok memnunum dusuk cc nin en buyuk avantajı daha az yakıt yakmasıdır ...
    yokuşlarda sıkıntı olmaz mı yani ben böyle bir anlam çıkardım ama. Bütçede oldukca kısıtlı biliyor musun 150 ve 250 arasında 1000 YTL fark var o farkla ehliyet kask gibi şeyleri almış olurum öyle düşünüyorum
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

Motosikleti
    Walla bildigim kadarıyla arasında beygir gucu acısından 8 beygir bir fark olucak . Oncelikle kac kilo oldugun ve motorunun uzerinde senden baska birisinin daha olup olmadıgı onemli. ( yuk v.s de kastettiklerim arasında ) 100 kg lık bir agırlık motorunu hic etkilemez ama bana dersenki ben 80 kiloyum kız arkadasım var oda 60 kilo e birde canta alsanız yanınıza dolu depo ile toplamda 150 kiloyu gecersiniz bu da etkiler ... Alabiliyorsan 250 cc al . Diger durumları gozden gecirip 150 cc lik bir motoruda yabana atma derim ....

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    150........
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Dostum ben sl 150 kullanıyorum 80 kg yim hanım da biniyo 55-60 arası rampada da düz yoldada hergün motorun üstündeyiz bi sıkıntı yok ama sana şunu söyleyeyim sl 150 sandığın gibi 140 falan yapmaz 110 - 115 max ben hanımla birlikte üzerindeyken düz yolda max 100 yaptım tek başıma 110 ama titresimdende bütün kemiklerim sallandı
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

merhaba, keeway arn almak istiyorum ama 2,500 ytl ye yaklaşmış , 4 zamanlı olsun istiyorum, tavsiye edebileceğiniz bir model var mı? bu arada motora sadece ben binicem, ben de 82 kiloyum(kıvan kilo önemli yazmışda belirtiyim dedim). bir ruhsat ve plaka ne kadar tutar ortalama , sagolun

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    150 cc hoş güzel ama sürat yapmasanda insan altında güç arıyor bir süre sonra da 150 cc yetmemeye başlıyor. işte o zaman keşke 250 cc den aşağı almasaydım diyorsun. Onu söylememek için başta alırken biraz daha güçlü motor almak en güzeli. hem sonra satmaya kalktığında 2.el olduğu için değerinin altında satmak zorunda kalıyorsun buda zarar demek. Bana göre 250 cc almak başlangıç için ideal. Ama ilerde 750 cc alırsın o senin bütçene bağlı.
    tabi yakıt sarfiyatını da dikkate almalısın. 150 cc ile 110 u geçemiyorsun.bazan yolda araç sollaman gerekiyor altında güç olmadığı için zorlanıyorsun.benim fikrim bu.

Motosikleti
    arkadaşlar teşekkür ederim sanırım 250cc almam gerekli ben yalnızım şu an eşim kız arkadaşım yok ama hiç olmayacak değilki ben 90-94 kg arasında gidip geliyorum demekki 60kg ve üzerindeki bir yolcuyla baya sıkıntı çekerim anlaşılan maddi sıkıntıyı baştan iyice yaşayacağız artık ne yapalım

Alıntı keeboun14 adlı üyeden alıntı
    merhaba, keeway arn almak istiyorum ama 2,500 ytl ye yaklaşmış , 4 zamanlı olsun istiyorum, tavsiye edebileceğiniz bir model var mı? bu arada motora sadece ben binicem, ben de 82 kiloyum(kıvan kilo önemli yazmışda belirtiyim dedim). bir ruhsat ve plaka ne kadar tutar ortalama , sagolun
    kardeşim bende tecrübeli biri değilim ama şöyle söyleyim şu an keeway fiyat listesi önümde bayiye göre değişir mi bilmiyorum ama AAnkara çayyolu bayisinin verdiği kampanya fiyatı arn 150 için 2450 YTL http://www.motosiklet.net/forum/show...344#post308344 burda sanırım aradığın daha detaylı var
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150 lik keçi gibi çıkar merak etme.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Motosikleti
    250 cc lik aldınmı daha iyi oteki altında cocuk gibi kalacak bana guven ve daha cusseli olan 250 cc ligi al ... İyi gunlerde kullan kaza bela gormeee ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler