Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Park yeri hakkında.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba, motorumu ilk motoromu yeni aldım(xmax) ,otoparkımız olmadığı için mecburen sokağa parkedeceğim ve park yeri konusunda acemiliğim büyük, gözüme bir yer kestirdim ama sizlerinde yorumlarınızı almak istiyorum, buraya parketsem sıkıntı olur mu sizce?, biraz eğim var ,fazla geçen olmuyor devrilme riski varmıdır?, ne yapmalıyım yardımlarınız..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 dk yürüme mesafesinde bir otopark yoksa (50 TL * 12 ay =600 TL) kasko yaptır. O motosikleti orada bırakmazlar, çocuğu gelir oynar devirir çizer, düşmanın gelir devirir çizer, hırsız gelir kartalların Fatma Girik'in yavrusunu alıp kaçırdıkları gibi götürür. Kasko yaptır rahat uyu.
    ...garip... bunu beğendi.

kasko yaptırdım, biraz pimpirikliyim açıkçası, otopark 125 lira diyor aylık, zincirimi vs. de almıştım, evimin önündeki direğe bağlasam , birileri çarpar devirirmi diye endişe ediyorum.

motorun önünü rampaya doğru verip sehpaya aldıktan sonra kaymaz, düşmez.

Emrah M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar400
    fazla gelen geçen olmaması hırsızlara davetiye

yarın getirip bir denicem, biraz görmemişlik yaptım sanırım abusun granit zincir ve disk kilidinden de aldım iide para gitti, bu yüzden otoparka da para verirsem bittim ben

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ekduman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın getirip bir denicem, biraz görmemişlik yaptım sanırım abusun granit zincir ve disk kilidinden de aldım iide para gitti, bu yüzden otoparka da para verirsem bittim ben
    Başka bir çözüm bulun.
    Zira hiç bir güvenlik önlemi hırsızlar için engel olmayacaktır.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Xmax,r25 ,cbr250 bunlar en çok hedefte olan motorlardan,dikkatli olun.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kasko yaptırdıysan vur zinciri yat uyu hayatı kendine zehir etme, sahip olduğun ucuz yada pahalı motosikletin sana sahip olmasına izin verme.
    chetaq ve ...garip... bunu beğendiler.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Hocam ben eski motorumu ve şu anki xmaximi apartmanın giriş kat pencere demirine bağlayarak duvara sıfır park ediyorum.Sokağım Beşiktaş merkezde çok işlek bir sokak. Kaldırımda yay geçecek kadar boşluk bırakmanız ve etrafta hoş sohbet olduğunuz bir esnaf var ise göz kulak olmasını rica edebilirsüniz.

Çok şükür bugüne kadar kedilerin işemesi ve tahminim bir kaç çocuğun aynalarla oynaması dışında bir sorun yaşamadım.

Ama şu bir gerçek elünde poşet taşıyanı, anahtar taşıyanı kasıtlı yada istemeden boyaların çizilmesine sebebiyet verebilir. Bu her zaman risk.

Son olarak motorunuzun arka lastiği direğe gelecek şekilde yokuş yukarı orta sehpa var ise orta sehpada park etmeniz uygun gibi gözüküyor.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    burası fotodan yorumlayabıldıgım kadarıyla aklınızın motorda kalmayacagı bır yer degıl yada en azından ben bırakmıs olsaydım rahat edemezdım.

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Yan sehpada da motorun arkasını aşağı tarafa getirsende olurda ayaklık duvara gelir inip binmen sıkıntı olur birde şurasıda var merdiven ve bir rampa var kedi iniyor hatta ordan orası müsaitse orasıda olur hiç olmadı bir apartman bul girişi motora uygun oranın kapıcısıyla , sahibiyle anlaş merdiven altına falan koy aklıma başka birşey gelmedi

Motosikleti
    Yamaha İron Max
    Bende bu hafta sıfır yamaha iron max aldim kasko fiyati çok yüksek çıktı 3500 lira kadar o parayı vermeyeceğim motorla birlikte Abus extreme granit zincir ve abus 7000 rs1 alarmlı disk kilit aldim kapının onundeki demirlere kilitleyecegim inşallah birsey olmaz . Önümüzdeki ayda spy 5000 alarm taktiracagim

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizin ilacınız abusta. Öne disk kilit, arka tekere zincir takarsanız hiçbir şeyiniz kalmaz. Zaten almışsınız. Birde branda çekin.

Yorumlariniz icin cok tesekkurler arkadaşlar, bisekilde direge yanastirip kitledim,çevrede oturanlarda tanidik bi durum gorurler ise mudahale ederler diye dusunuyorum, su an sikinti yok gibi gorunuyor, insallah ilerde de olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)