Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Direksiyon Dersi Derdi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mertrocker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar, ben aranıza yeni katıldım. Ehliyet için kayıt oldum ancak kurs pek sallamıyor. Verecekleri direksiyon eğitimine de güvenmiyorum. B sınıfı ehliyetim var. Bisiklette dengede de iyiyim. Ancak motor tecrübem sıfır Kursa güvenmiyorum, fikir verebilecek veya yardımcı olabilecek var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Ravan
    gis akademi var, sanirim adi degisti ve motto akademi oldu. kaliteli egitim veren bir kurumdur kendileri.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Sürücü kurslarına zaten güvenme %99 u dolandırıcı değnekçı, motto akademi gibi yerler de aşırı pahalı paranız varsa bu gibi yerler yoksa da en güzeli eş dosttan düşük ccli bir motor temin edin kurs hocasının randevu saatinde arkadasınızla oraya gidin size talimatları versin temel bilgileri sonra arkadasınızla hem tekrar hem de pratık yapmış olursunuz.

Ehliyete paravan olarak kullanıcam zaten kendilerini. Ancak direksiyon dersi şart yine de doğru düzgün. Nasıl yapıcam bilmiyorum.

Bende seninle aynı durumdayim a sınıfı alicam sürücü kursunun motor mt 07 benim tecrübem az da olsa var ama küçük cc lerde bugun gittim 200 yuki motor var sınava girecegim motor farklı yerdeymiş al sen dolaş dediler bi de utanmadan çıktı verdiler direksiyon sınavında nasıl yapacağımi sanırım direk mt 07 sürünce cakicaz başımıza dert aldık.

alipasa85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2016 Kırmızı-Beyaz
    Yamaha Riding academy var, 1 günde sabaahtan akşama güzel bir başlangıç eğitimi, internetten kayıt olabiliyorsunuz, ben gittim herkese tavsiye ederim... (http://www.yamaharidingacademy.com/)

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Ben ehliyeti yeni aldim denge problemim yoktu zaten bisikletle buyuduk scooter kullanmisligimda var kurs pek ilgilenmedi 1 saatlik derse 100 lira para verdim bana kullanmasini degil sinavi nasil gecerim onu gostermeye basladi bende aldim motosikleti beni rahat birak kendi basima takilim dedim tamam ama dusme dedi aldim motosikleti bos sokakta dolanmaya basladim araba kullandigim icin vites gecislerim filan rahat oldu 1 saatte kullanmasini cozdum 2 aydir kullaniyorum ve bayramda istanbul-samsun arasi memleket turu yaptim toplam 1900km ve su an gayet rahat kullaniyorum niye bu kadar uzattim bende bilmiyorum sadete geleyim 2 ay once bende senin gibiydim tereddutlerim vardi ama hersey cesaretle basliyo hocam git kursa pazarlik yap 1 2 saat ders al yada tanidik birinden al bana motosikleti tanitin de marsi vitesi freni vs. al motosikleti gezin saga sola deli gibi dolan

A2 miydi sizinki ? Yakın zaman da A direksiyon sınavına giren var mı ya da ? Tamamiyla herşeyi yapmanızı bekliyolar mı?

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı kaanovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 miydi sizinki ? Yakın zaman da A direksiyon sınavına giren var mı ya da ? Tamamiyla herşeyi yapmanızı bekliyolar mı?
    Bana soruyosan bende hepsi var ehliyette M A1 A2 A yaziyo. Ben mondial drift 125(lanet olasi) ile sinava girdim slalom yaptim parkur vardi onu tamamladiktan sonra trafige cikardilar yaklasik 10 15 dk trafikte guzehgahta ilerleyip tamamladim tabi simdi degistimi bilmiyorum

Evet size sordum typhoonn yeni direksiyon sınavı usullerine Gore mı direksiyon sınavı oldunuz onu merak ettim

Ürktüm ya. Umarım başarabilirim.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı kaanovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet size sordum typhoonn yeni direksiyon sınavı usullerine Gore mı direksiyon sınavı oldunuz onu merak ettim
    Tam olarak bilmiyorum sistemi ben yilbasindan once kayit yaptirmistim ilk sinavda kaldim ikinciye gidemedim derken yilbasindan sonraya sarkti ama eger degistiyse eski sistemde sinava girdim yeni sistemle ilgili bilgim yok malesef

Alıntı typhoonn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak bilmiyorum sistemi ben yilbasindan once kayit yaptirmistim ilk sinavda kaldim ikinciye gidemedim derken yilbasindan sonraya sarkti ama eger degistiyse eski sistemde sinava girdim yeni sistemle ilgili bilgim yok malesef
    Teşekkürler ustadim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı Mertrocker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürktüm ya. Umarım başarabilirim.
    Ürkülecek birşey yok yeni sisteme falanda takılmayın gayet basit.Kursun vermekte zorunlu olduğu ders saatlerini yürürlülükten bulun ve dakikası dakikasına taleb edin. Sürerkende düşüp kalktığınızda size ters çıkışıp motoru almak dersi bitirmek isteseler bile diretin.Hayatında motor sürmemiş bir arkadaş a sınıfı için dersde diretti hakkı olanı çatır çatır aldı valla. Derse girdiği motor kawasaki er6n idi.Motorun haşatını çıkardı ama sonuç ehliyetini aldı:=)

Motosikleti
    R25
    yardımcı olabilecek bi arkadas bul kullanmayı öğren sonra kursa gireceğin yere git ve alıştırma yap

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda pratik yapabileceğimiz boş alanlar nereler var mı önerisi olan?

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürücü kurslarına zaten güvenme %99 u dolandırıcı değnekçı, motto akademi gibi yerler de aşırı pahalı paranız varsa bu gibi yerler yoksa da en güzeli eş dosttan düşük ccli bir motor temin edin kurs hocasının randevu saatinde arkadasınızla oraya gidin size talimatları versin temel bilgileri sonra arkadasınızla hem tekrar hem de pratık yapmış olursunuz.
    Hacı ayıp oluyo bak her ne kadar % 1 lik kısımda olsak hakkıyla yapıyoruz işimizi ucuz etin yahnisi diyorum ben artık bu duruma
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı ayıp oluyo bak her ne kadar % 1 lik kısımda olsak hakkıyla yapıyoruz işimizi ucuz etin yahnisi diyorum ben artık bu duruma
    Hiç de ucuz et değil. Gayet pahalı bir et. Anlatamıyorum durumumu. Konuya odaklansak. Ders gerekiyor ve nasıl yapacağımı bilmiyorum.. Eş dosttan bulucam galiba ama kesin de değil. Sınava kadar bişeyler yapmam lazım.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Mertrocker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç de ucuz et değil. Gayet pahalı bir et. Anlatamıyorum durumumu. Konuya odaklansak. Ders gerekiyor ve nasıl yapacağımı bilmiyorum.. Eş dosttan bulucam galiba ama kesin de değil. Sınava kadar bişeyler yapmam lazım.
    14 ders eğitimin mevcut bunun 2 dersi simülatör 12 dersi araç üzerinde bir ders süren 50 dakka ara kursu eğitimini iste vermiyorlarmı ilçe milli eğitim müdürlüğüne giderek özel kurslar bölümünden şikayetini yap kayıt olurken imzaladığın sözleşmede hepsi mevcut hakkını ara vermıyorum derlerse kaydını iptal et ödediğin parayıda eşşek gibi öderler az açın yönetmeliği okuyun haklarınızı arayın
    Mertrocker bunu beğendi.

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 ders eğitimin mevcut bunun 2 dersi simülatör 12 dersi araç üzerinde bir ders süren 50 dakka ara kursu eğitimini iste vermiyorlarmı ilçe milli eğitim müdürlüğüne giderek özel kurslar bölümünden şikayetini yap kayıt olurken imzaladığın sözleşmede hepsi mevcut hakkını ara vermıyorum derlerse kaydını iptal et ödediğin parayıda eşşek gibi öderler az açın yönetmeliği okuyun haklarınızı arayın
    Kulağıma şöyle geldi, şikayet ettiğin zaman müfettişlerle anlaşıp sınavını yakıyorlarmış.Nedir böyle bir durum var mıdır?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)