Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pet şişelerine dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Yazın gelmesi ile araçlarında tükettikleri suların pet şişelerini camdan yola atan öküzler adına dikkat çekmek istedim.

Sadece 1 gün de 3 defa pet şişe tehlikesi geçirdim. Birinde rüzgarın etkisiyle üstünden geçmem ile sonuçlandı. Neyse ki düşmedim! Diğer ikisinde de fark edip kurtuldum. Zaten bunları görüntülerini yakında trafikte kamerama takılan serisine koyacağım.

Asıl olay bim'de satılan 5 litrelik şişeyi yola attıklarında yaşadım. Zaten onu görünce direk; damacana ataydınız demiştim!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suyu içtikten sonra limonata yapıp atarlarsa daha kötü.. öylesi de var

Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 litrelik şişeyi yola attıklarında yaşadım.
    (Bulabildiğim eşşek depmiş dumur, smileyleri ohannes.)

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Ben genelde otoyollarda pet şişesi olsun kola şişeleri patates büyüklüğün deki taşları hep kenara atıyorum, mahalle aralarında felan

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (Bulabildiğim eşşek depmiş dumur, smileyleri ohannes.)

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Muz kabuğunu yere atan sığırlarda gördüm

Yaban hayatı koruma müdürlüğünü arayaydınız, 3-5 tane yaban eşşeği otomobil ile filan istikamete doğru kaçıyorlar diye...

Esprisi bi tarafa, utanılacak şey.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    üzerinden araba geçen bir şişenin kapağı mermi gibi kafama gelmişti. vizörü kapalı tutmak gerek.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suyu içtikten sonra limonata yapıp atarlarsa daha kötü.. öylesi de var
    İşte o zaman motosikleti bırakmak için geçerli bir nedenim olur

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Aynı durumu bende yaşadım videosu da var. Yarın atayım konu durursa.
    Yokuş aşağı yolda (şehin tepesi inişinde, denizli)2.5 lt lik coca cola şişesi yuvarlanıyor, ben sola kaçıyorum, o dahada çok yuvarlanıyor, ben daha sola kaçıyorum, neyseki son bir hamle ile kurtardım. Ağzı kapalıydı bir de, keşin düşer karşıdan gelene doğru sürüklenirdim. Onu yola atan çoğalmasın. Bitsin onlar ya.

GEçmiş olsun. Neyseki sana da bişey olmamışş.
    Ona kitlenip üstünden geçmemekte mesele he.
    Forumda arkadaşın biri topun üstünden geçip düşmüştü koca yolda. Ona da geçmiş olsun.

edit:
    @hondolog,
    İşte o zaman motosikleti bırakmak için geçerli bir nedenim olur
    yazmışsın.
    Sen hiç kanalizasyonu patlamış yoldan geçtin mi motosiklet ile. Paçalarından b.k akarcasına.
    Ben geçtim, misafirliğe gittiğim ablamlarda derinden bir koku geliyordu. Neyseki yabancı değillerdi üstümüzü değiştirdik.
    Hondolog, cıbırlover1 ve DarkWheel bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba
    Geçmiş olsun...

yıl 2010 b ehliyet sınavı sonrası otobüs durağında beklerken, karşıda arkası açık transit bir arac ve içindeki bir sürü buyuk damacanalar yerlere dokuldu. Dikkat etmek gerek, kurgu bence çok önemli bazen trafikte paronayakca dusundugumu farkediyordum herşey mümkün aslında

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ben yavaş giderken maxi scooter ile eziyorum patlamıyor amaa eğlenceli oluyor 10-20 il giderken geçiyorum sanmam ben düşüereceğini 180 kil motor artı ben hafif değiliz :D

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bende bugün lastiğime sağlanan neşter ucu gibi metali çıkarırken , geçen sene haliç köprüsünde yola dökülen ve lastikleri patlatan maket bıçağı kutusunu andık

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Bugün akşam eve dönüş yolunda ortalama bir hızda seyrederken öndeki taksici cam suyunu açtı Hemde fena bir şekilde. Ağzım yüzüm cam suyu oldu yaklaştım yanına ne yapıyorsun beni geçerken görmedin mi arkanda motor var niye cam suyu fışkırtıyorsun. Sende arkamda dolanma o Zaman diye cevap verdi. Kenara çeksene dedim bastı gitti. Bilerek yaptı. Dikiz aynasından baktığını gördüm

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı durumu bende yaşadım videosu da var. Yarın atayım konu durursa.
    Yokuş aşağı yolda (şehin tepesi inişinde, denizli)2.5 lt lik coca cola şişesi yuvarlanıyor, ben sola kaçıyorum, o dahada çok yuvarlanıyor, ben daha sola kaçıyorum, neyseki son bir hamle ile kurtardım. Ağzı kapalıydı bir de, keşin düşer karşıdan gelene doğru sürüklenirdim. Onu yola atan çoğalmasın. Bitsin onlar ya.

GEçmiş olsun. Neyseki sana da bişey olmamışş.
    Ona kitlenip üstünden geçmemekte mesele he.
    Forumda arkadaşın biri topun üstünden geçip düşmüştü koca yolda. Ona da geçmiş olsun.

edit:
    @hondolog,

yazmışsın.
    Sen hiç kanalizasyonu patlamış yoldan geçtin mi motosiklet ile. Paçalarından b.k akarcasına.
    Ben geçtim, misafirliğe gittiğim ablamlarda derinden bir koku geliyordu. Neyseki yabancı değillerdi üstümüzü değiştirdik.
    Sanırım o konuda şanslıyım, denk gelirsem bir an önce eve gidip filmlerdeki o duşta ağlama sahnesini yaşayabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)