Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Tavsiyesi ve Ehliyet Yaşı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba herkese iyi forumlar. Öncelikle ben 15 yaşındayım bir süre sonra 16 yaşına giricem ehliyet alabilmek için 16 yaşında mı olmam lazım yoksa 16'yı doldurup 17'ye girmem mi lazım? Bu ilk sorumdu. İkinci sorum bir motor almak istiyordum ilkten CBR 125 düşündüm ama vitesli motor için hazır olmadığımı düşünüyorum ve ehliyetim olmadığı için sıkıntılı bir durum. Bu yüzden scooter almayı düşünüyorum ama scooterlarında o ayakları ortaya koymak falan hoşuma gitmiyor görüntülerini pek sevmiyorum sizin bana önerebilceğiniz sport görünümlü bir scooter var mı? Şimdiden sağolun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SweentLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    A1 ehliyet için 16 yı doldurup 17 ye girmen gerekiyor.
    Bildiğim kadarıyla öyle bir scooter yok varsada 125 cc değildir
    atakan35 bunu beğendi.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Bisikletler de güzel taşıtlardır

Az önce araştırma yaptım A1 ehliyet için 16dan gün almak yetiyormuş. Yani bu sayfada öyle yazıyor;
    https://www.hesapliyo.com/ehliyet-alma-yasi-hesaplama

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    15'i bitirip 16'ya girmen yetiyor. CBR 125 -bence- yanlış tercih olur çünkü uzun seneler boyunca düşük cc kullanmazsın tahminen. Bu yüzden geçiş motorudur o kadar para bayılmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Alıntı acestor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15'i bitirip 16'ya girmen yetiyor. CBR 125 -bence- yanlış tercih olur çünkü uzun seneler boyunca düşük cc kullanmazsın tahminen. Bu yüzden geçiş motorudur o kadar para bayılmaya gerek yok diye düşünüyorum.
    Dediğim gibi önerebilceğin bi scooter var mı 125lik? Görünümü hoş olsun o scooterlarda oturma şeklini sevmiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler