Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr125 yamaha r125 yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar meraba aranıza yeni katıldım ehliyetim nasipse ekimde çıkıcak az kaldı ve ben de kararsız kaldım herkes 0 alma lastiğiydi falan diyorlar 2. el alırsam da neye dikkat edeceğim bilmiyorum bir de yamaha ile honda arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim bu arada 0 alırsam neler yapmam gerektiğini yazarsanız sevinirim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Bu konu o kadar cok aclldi ki cevap vermeye biktik konu acmadan once lutfen arastirip gelin

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Boşver CBR R125'i al bir tane WR125X bak keyfine.
    kuşcu50 bunu beğendi.

Tebrikler bu konuyu açan 5376421. Kişisiniz Karaca'dan çatal, bıçak ve yemek takımı kazandınız.
    kuşcu50 bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bajaj pulsar 150ns öneririm r125 cbr falan tanımaz iyi tokatlar. aga bu cbr falan sana yetmiycek, belki uzun yol yaparsın bence pulsar 150ns al.

yada ille reysing kasa istiyorsan bajaj pulsar 200rs öneririm. hemde abs var oh miss.

sıfır cbr125 ile aynı fiyatta olan bajaj pulsar 200rs arasında farklara iyi bak. 200rs daha güçlü ve hızlı. abs var. tipi güzel. bence şu hintliler 400cc çıkarsınlar artık. kazıklanmaktan kurtulmamız lazım.

kuşcu50 bunu beğendi.

teşekkür ederim bilgi için fakat şuanki ehliyetler 125cc ye kadar sürmeye legal o yüzden 125 lik almam gerekiyor

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    trafikte ona dikkat ediyorlar mı? A2 sınıfı ehliyet 47 beygir ve altına müsade ediyor. A2 ile ile 98 model honda 400rr kullanamazsınız. bu makine 53 beygir

devir kesiciyi 2 bin devir geriye aldırtacak bir modifiye ile 47 beygire kadar çekebilir iseniz o ayrı mesele tabi

benim kızdığım nokta şu; habire yeni ehliyet sınavları ve yeni uygulamalar yaptırarak insanlardan para almaya çalışıyorlar. ben 2015 son ehliyet dönemine zor yetiştirdim kendimi ve 1150 tl ye aldım "A" sınıfı ehliyet ve o zaman 22 yaşındaydım.

şu an 23 yaşına girdim ve kanunlara göre 24 yaş altı "A" sınıfı ehliyet alınamıyor şu anda sanırım. bende var ben torpilliyim :D

eğer acele etmeseydim "A2" vereceklerdi ve sonradan "A" yapmak için tekrar bir çuval para isteyeceklerdi. bende intihat etmek isteyecektim bir an için olsun.

artık böyle donuma kadar beni soyan kanunlar ile yaşamak istemiyorum. ama ne gelir elden? ben ehliyetsiz 15 ay motor kullandım. çokta şeyimdeydi ehliyet. belki kurye olurum diye aldım şimdi öyle duruyor.

yada git "cbr600f" al ve kesiciye girme devrini düşültsünler beyinden ve böylece 47 beygirin altında bir makinan olur.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    fatihin dediği gibi rs200 olabilir eğer olmuyosa r125 olmalı

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatihin dediği gibi rs200 olabilir eğer olmuyosa r125 olmalı
    evet, abs var. ehliyet kuralı yüzünden belkide canından olcak Allah korusun. çünkü istanbul tafiğinde panik fren meşhur. en azından önlem olur. ehliyet satanlar artık görüldüğü gibi ticaret yapıyor. pek milletin bilinci umurlarında değil gibi.

ehliyet satıyorlar.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Fatih senin yazdıklarını takipteyim hocam cidden bir fenomen olman gerekiyor :D ( olumsuz anlamda yazmadım bilgin olsun )

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih senin yazdıklarını takipteyim hocam cidden bir fenomen olman gerekiyor :D ( olumsuz anlamda yazmadım bilgin olsun )
    teşekkür ederim. mesajlarımın yarısında saçmalıyor olabilirim ama saygısızlık yada yanlış bilgi vermemeye özen gösteriyorum.

burada bilgi paylaşımı ve güzel sohbetler için varız, o yüzden hakaret içerikli mesajlara çok bozuluyorum. beni hangi konularda desteklediğini bilmiyorum ama yinede hoşuma gitti :D hataları gün yüzüne çıkarmak belli bir süre sonra sıktığı için bazen görmemezden gelmek gerekiyor.

mesela bu konu için konuşayım;

verilebilecek yanlış cevaplar: "bir bıkmadınız şu konulardan", "yaw bu konu daha öncede açıldı", "niye aynı şeyleri soruyorsunuz".

verilmesi gereken cevap: "benim verdiğim cevaplar :D (kim kazandı? ben kazandım)

google arama yaparken her türlü bilgiye ihtiyacımız oluyor ve dolayısıyla güncel veri istiyoruz. adam 3 sene önce açılmış konuyu gösteriyor zaten var diye. e ona yazınca niye hortladı bu konu diyorlar. yeni açınca zaten var diyorlar.

afedersin bazen milletin ay başısı tutunca her türlü bahaneyle sataşma girişiminde bulunuyorlar. aslında şu an birileri bu mesajımı kızıp ona sataştığımı düşünebilir ama aslına ben farklı bir bakış açısı katmak istedim.

(boş boş yazdım diyebilirim çünkü konu dışı ama olsun buda gerekli)

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. mesajlarımın yarısında saçmalıyor olabilirim ama saygısızlık yada yanlış bilgi vermemeye özen gösteriyorum.

burada bilgi paylaşımı ve güzel sohbetler için varız, o yüzden hakaret içerikli mesajlara çok bozuluyorum. beni hangi konularda desteklediğini bilmiyorum ama yinede hoşuma gitti :D hataları gün yüzüne çıkarmak belli bir süre sonra sıktığı için bazen görmemezden gelmek gerekiyor.

mesela bu konu için konuşayım;

verilebilecek yanlış cevaplar: "bir bıkmadınız şu konulardan", "yaw bu konu daha öncede açıldı", "niye aynı şeyleri soruyorsunuz".

verilmesi gereken cevap: "benim verdiğim cevaplar :D (kim kazandı? ben kazandım)

google arama yaparken her türlü bilgiye ihtiyacımız oluyor ve dolayısıyla güncel veri istiyoruz. adam 3 sene önce açılmış konuyu gösteriyor zaten var diye. e ona yazınca niye hortladı bu konu diyorlar. yeni açınca zaten var diyorlar.

afedersin bazen milletin ay başısı tutunca her türlü bahaneyle sataşma girişiminde bulunuyorlar. aslında şu an birileri bu mesajımı kızıp ona sataştığımı düşünebilir ama aslına ben farklı bir bakış açısı katmak istedim.
    + 1 👍🏻 + 1

Motosikleti
    Pcx 125 , YZF R125
    R125'in fabrika çıkışı lastikleri Michelin gayet iyi. Ayrıca A1 sınıfı ehliyet alacaksanız almış olduğunuz ehliyetle 125 veya daha düşük cc olmak kaydıyla 15 beygir ve altı motosikletler kullanılabiliyorsunuz. Benim bildiğim bu şekilde doğrusu yanlışı tartışılabilir. Şimdiden hakkınızda hayırlı olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)