Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cfmoto 150 nk nasıl bir motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    deadqool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt 125 r
    iyi akşamlar arkadaşlar iyi bayramlar benim arkadaşım cfmoto 150 nk sıfır almak istiyor 1 ay içinde sizce nasıl bir motor ben bilmediğim için sizlere soriym dedim varmı kullanan bilen yada o civar farklı birşey önerebilir misiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Çinli bir motor.

Motosikleti
    Yamaha xt 125 r
    farkındayım da çocuk alcam diye tutturdu 7 bin tl sıfır çinli alcagna ikinci japon al diyorm güvenemiyor ikinci ellere başka tavsiyeniz varmıdır yada 150 nk iyimidir kötümüdür

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Cfmoto kötüdür diyemiycem kullanmadım. Çinli diyip bikenarada atılmaz. Ama üzerinde gelen donanımlar gerçekten iyi yalnız nerdeyse hiç satamadı o yüzden piyasası yok. Bugün 7 ye alsa yarın 5 e satamayabilir. Bana kalırsa +1 lira daha koyup pulsar 200ns alsın. En azından servisi, 2.eli ve cc klasman olarak bir üst segmentte. Tabi bunları a2 ehliyeti olduğunu varsayarak yazdım.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Nispeten diğer çinlilerden kalitelidir cfmoto iyi marka. Alınır mı? alınmaz. Kimse japon parası çinliye vermiyeceği için alınmaz. İkinci eli garanti ölü olacak , her ne kadar arkasında uğur olsa da yarın öbür gün yedek parça sorunu yaşanabilir.

İlk kez gördüğü için heyecanla yanına gelip gelip abi bu motor ne ya diyen adamın haa çin malıymış deyip dönmesi olay.sürüden ayrılmamak lazım , üstüne az daha koymak lazım :p

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Motor işi zevk meselesidir. Eminim arkadaşında parası doğrultusunda kendine hitap eden gözüne en hoş gelen motor olarak bunu buldu. Bence haklıda tasarımı çok güzel.Diğer çinlilerden kaliteli olduğunu düşünüyorum. Pulsar 150 ns varken alınırmı bilmem. cf bir çinli ama artılarıda var. Su soğutmalı enjeksiyonlu,ters maşa kaliteli amortisör,led aydınlatma vs.kağıt üstünde güzel duruyor.O paraya ha pulsar almışsın ha cf almışsın bence farkı yok. Önemli olan motoruna baktığında güzel hissetmeng erisi teferruat bence .Herkez parasına göre en beğendiğini almak ister.Kimisi alır kimisi 2.el parça vs der cesaret edemez.Arkadaşın alıyorsa cesaretinden dolayı tebrik ederim.

Motosikleti
    Yamaha xt 125 r
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor işi zevk meselesidir. Eminim arkadaşında parası doğrultusunda kendine hitap eden gözüne en hoş gelen motor olarak bunu buldu. Bence haklıda tasarımı çok güzel.Diğer çinlilerden kaliteli olduğunu düşünüyorum. Pulsar 150 ns varken alınırmı bilmem. cf bir çinli ama artılarıda var. Su soğutmalı enjeksiyonlu,ters maşa kaliteli amortisör,led aydınlatma vs.kağıt üstünde güzel duruyor.O paraya ha pulsar almışsın ha cf almışsın bence farkı yok. Önemli olan motoruna baktığında güzel hissetmeng erisi teferruat bence .Herkez parasına göre en beğendiğini almak ister.Kimisi alır kimisi 2.el parça vs der cesaret edemez.Arkadaşın alıyorsa cesaretinden dolayı tebrik ederim.
    valla diyorum çinki motor bu başka şeyler buluruz sana ama dinlemiyor pulsar al diyorum bare bunu daha çok sevmiş bende git bi gör bi bin bak motora dedim gidicez bi ara bakalım nasıl bişey

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı deadqool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla diyorum çinki motor bu başka şeyler buluruz sana ama dinlemiyor pulsar al diyorum bare bunu daha çok sevmiş bende git bi gör bi bin bak motora dedim gidicez bi ara bakalım nasıl bişey
    Fotoğrafdan beğendiyse yakından dahada beğenecektir diyorum. Motor gerçekten tatlı duruyor göze hoş gözüküyor. Görüntü olarak önem verip alıyorsa pulsarla bunu görsün pulsara yüz çevirecektir. Zevkler tartışılmaz tabiki ama bence 150 200 cc segmentindeki en tatlı naked bu motor.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Pulsar dururken,2. el japonlar dururken ikinci eli ölü çinliye ne gerek?

Motosikleti
    Yamaha xt 125 r
    2. el japon neler var yazsanıza bi ben sadece cross motordan anlıyorum diğerlerine bakmamıştım hiç

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Alıntı deadqool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el japon neler var yazsanıza bi ben sadece cross motordan anlıyorum diğerlerine bakmamıştım hiç
    Kaçlık istiyorsunuz ?

T3Z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16 Yamaha YZF-R6
    İlk çıktığı zaman bende bu modeli almak istiyodum ve test sürüşü yapmıştım

• Sele inanılmaz sert ve rahatsız.
    • Parça kalitesi kötü.
    • Oturuş pozisyonu garip.
    • Tipi KTM Duke gibi, çok güzel.
    • Eco yada Sport modu var ama hiç farkedilebilir bi tepki değişimi falan yok.
    • Gösterge paneli çok güzel.

Tipi dışında beklentilerimi karşılamamıştı, almaktan vazgeçmiştim.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok şekil bir motor, yolda hemen göze çarpıyor.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    0 rks olur , tvs olur hero yada bajaj olur hintliler az biraz titrer ama yinede fiyat performansta iyidirler. Japon derseniz ybr / cbf ikilisi şekil yok ama az yakar iş yapar. Bir tık üstünde honda grom var ufak tefek ama çok eğlencelidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Ybr tamam linc etmeyib

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Az daha koy ybr al...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı T3Z adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk çıktığı zaman bende bu modeli almak istiyodum ve test sürüşü yapmıştım

• Sele inanılmaz sert ve rahatsız.
    • Parça kalitesi kötü.
    • Oturuş pozisyonu garip.
    • Tipi KTM Duke gibi, çok güzel.
    • Eco yada Sport modu var ama hiç farkedilebilir bi tepki değişimi falan yok.
    • Gösterge paneli çok güzel.

Tipi dışında beklentilerimi karşılamamıştı, almaktan vazgeçmiştim.
    Parça kalitesi kötü mü ? Neresi mesela kötü olan ? Bir gün siteden arkadaşlarla bir araya gelip mesela fuarda motorlara bakalım istiyorum, parça kalitesi deyince kim ne anlıyor ? Bu motorun parça kalitesi gayet iyi. Selesi sert sadece...
    SAZMAN bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Arkadaslar biri cinli diyor biri ikinci el satamaz diyor.. cinde uretilmeyen bisey kaldi mi? Bence sorun motorda degil bakan kiside motoruna ilk gun ki gibi bakarsan hicbirsey de olmaz. Cfmoto iyi bir markadir Tr distrubitoru de yaygin servisi olan bir marka. Motor guzel hem tipi hem malzemesi olarak. Performansi belki bir tik yukrda olsa daha guzel olurdu. İkinci eli olu diyenlerde afedersiniz ama elektronik birsey ticari bir mal olarak kabul olunur mu bilmiyorum ben elektronik birsey aldigim zaman nasil satarim hesabi yapmiyorum kendi adıma nasil rahat ederim hesabi yapiyorum. Nasil kar ederim dersem yatirim icin farkli yerler var onlari tercih ediyorum.
    Fiyat konusunda ise tas devrinden kalma ybr ye cbf ye o para veriliyorsa buna da verilir ama bence ucu içinde istenen miktar fazla.. bunlar nacizane kendi fikrimdir karsi cikanlar illaki olacaktir saygi duyarim ama elestirirken bu saygi cercevesinde elestirelim. Saygilar sevgiler.
    redmap bunu beğendi.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Şimdi olay şu çinli mondial asya Küba yuki UKİ vb almaktansa hintli almak mantıklı Japon eski tasarım modellerine bakıp 5000-6000tl ben vermem şahsen.

Tvs-Hero-Bajaj (pulsar) varken cfMoto kaliteli çinli olarak almak pek mantıklı değil
    Tamam +su soğutma +6vites +tasarım hoş ama 150cc değil 200cc olsa daha çok satar ve alınırdı!!!

Alan satmamak üzere almalı yoksa 150cc motora 6 vites +su soğutmalı diye 7000tl+plaka ruhsat sigorta 8000tl alır 5000tl satamaz
    Neyi Secersen Sec Aklın Hep Secemediginde Kalır !!!.Her Seçiş Bir şeyden Vazgeçiştir.

İkinci eli ölü denilen 150 nk 2018 satış fiyatı 10.600 ₺ alan zarar eder diyen çok bilmisler. 6.000km de 150 nk sahibiyim servis yedek parçada hiç sorun yaşamadım spor modda top speed 135 civarı ,yeni başlayana uygun . Su soğutmalı trafikte hiç can sıkmıyor. Enjeksiyon lu 100km/2-2.5 yakıyor malzeme kalitesi orta Çinli hissi kesinlikle yok. Ybr var aynı fiyat gidin japon alın bizimde farkımız turkuaz olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)