Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1000 TL YE KADAR KASK TAVSİYESİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Caberg stuntumu çok gürültüden dolayı sattım.

Tavsiye edeceğiniz kaskta aradığım özeliikler mümkün mertebe sessiz olması, yolda türbülans sesi falan yapmaması ve termoplastik olmaması
    Bayağı bir eleme yaptım, kafama çok yatan 2 kask oldu. Bu 2 kask sessizlik konusunda diğerlerine göre açık ara başarılı.
    SHARK SPEED R
    SHOEİ QWEST
    Siz değerli dostlar ne önerirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Öncelikle kandiliniz mübarek olsun.

marushin 999rs
    toseabul bunu beğendi.

Motosikleti
    X-Max 250
    hayırlı kandiller.
    999 rs yi hiçbir yerde bulamadım. istanbulda oturuyorum nerede bulabilirim ki?

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Listenizde yok ama Shoei gt air yukarıda yazdıklarınizı karşılamakta (fiyat hariç)

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Nolan n87 veya agv k5.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Motoin.de deki indirimde olan kasklara bakın,güzel indirim var.

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Alıntı NoWyld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı kandiller.
    999 rs yi hiçbir yerde bulamadım. istanbulda oturuyorum nerede bulabilirim ki?
    Tekay Motor da var internette marushin Türkiye yazın
    Arkadaş biraz yoğun ama idare edin

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı balluf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Listenizde yok ama Shoei gt air yukarıda yazdıklarınizı karşılamakta (fiyat hariç)
    gt air çok güzel, ancak fiyatı uymuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Tavsiyelerinizi bekliyorum, qwest ve shark speed r kullanıcısı var ise yorumlarınızı lütfen yazın

BulletProof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm duke 200
    Shark speed r alirken stok sor mutlaka. Bazı renkleri uzun suredir bulunmuyor. Ben shark speed r matt black almak icin yola cıktım ama sonunda bütçemi 120 lira kadar arttırıp shark speed r 2 sauer aldım. İlk kasķim oldugundan ses konusunda karsilastirma yapamam ama hızlı bir sürüş sonunda yavas hizlarda vizörü actigimda gelen ses her seferinde şaşırtır ve bi afallatır beni. İcerisi o kadar sessiz oluyor. havalandırması çok iyi, iki tane acılıp kapanabilen havalandirma kanalı var. Ozellikle naked motosikletler icin tasarlanmıs, aerodinamigi iyi. Pinlock ile geliyor, sıfır buğu. Güneş vizörü cok kullanisli ve kaliteli bir gözlük gibi kesiyor gunesi. Speed r da aynıdır, aman aman bir fark yok aralarında.
    NoWyld bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    qwest artık üretilmiyo diye biliyom; yani alacağın kask eski olacak büyük ihtimalle.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şiddetle marushin 999 öneririm. karbonfiber ve cok hafif ses olayına gelirsek cok az ses alırsın. buda seni rahatsız etmez. ben cok memnunum ;) shoei nin kasklarını kullanıyordum eskiden. sonra artcı kaskı olarak bu marushini alayim dedim. aldım. bir de test edeyim dedim deyiş o deyiş shoei ler kenarda artcı kaskı olarak kalmaya basladı ;)

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı BulletProof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shark speed r alirken stok sor mutlaka. Bazı renkleri uzun suredir bulunmuyor. Ben shark speed r matt black almak icin yola cıktım ama sonunda bütçemi 120 lira kadar arttırıp shark speed r 2 sauer aldım. İlk kasķim oldugundan ses konusunda karsilastirma yapamam ama hızlı bir sürüş sonunda yavas hizlarda vizörü actigimda gelen ses her seferinde şaşırtır ve bi afallatır beni. İcerisi o kadar sessiz oluyor. havalandırması çok iyi, iki tane acılıp kapanabilen havalandirma kanalı var. Ozellikle naked motosikletler icin tasarlanmıs, aerodinamigi iyi. Pinlock ile geliyor, sıfır buğu. Güneş vizörü cok kullanisli ve kaliteli bir gözlük gibi kesiyor gunesi. Speed r da aynıdır, aman aman bir fark yok aralarında.
    speed r test ettim, düz siyah rengiydi, harika bir ses performansı vardı. dükkana almaya geri geldiğimde 2014 olduğunu öğrendim. Bir kaç gün sonra 2015 düz siyah rengi de geldi ellerine. Yani şansıma evet yeni bir kask buldum. her rengi kalmamış ne yazık ki. Sharkın türkiyede stokları biraz sıkıntılı gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şiddetle marushin 999 öneririm. karbonfiber ve cok hafif ses olayına gelirsek cok az ses alırsın. buda seni rahatsız etmez. ben cok memnunum ;) shoei nin kasklarını kullanıyordum eskiden. sonra artcı kaskı olarak bu marushini alayim dedim. aldım. bir de test edeyim dedim deyiş o deyiş shoei ler kenarda artcı kaskı olarak kalmaya basladı ;)
    Bir şekilde denemem lazım bu marushinleri ya. Herkes memnun neredeyse

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Benimde 2. bir kaska ihtiyacım var tek kaskın hızlı yıpranmamasını istememden ve artçı için de kullanabilmem için. Marushin'in teknik özellikleri ortada ancak buradaki kullanıcıların kullanım önerileriyle, yurt dışı pek tutmuyor. Yurt dışı kullanıcıları kaskın sessizlik konusunda ve hareketli parçaların kalitesinin pek iyi olmadığını belirtiyorlar. Held ST6 ve 999RS arasında kararsız kaldım açıkcası.

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    qwest artık üretilmiyo diye biliyom; yani alacağın kask eski olacak büyük ihtimalle.
    Yok, yeni qwestler var. mart 2016 tarihli

Çok net "AGV K5"

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde 2. bir kaska ihtiyacım var tek kaskın hızlı yıpranmamasını istememden ve artçı için de kullanabilmem için. Marushin'in teknik özellikleri ortada ancak buradaki kullanıcıların kullanım önerileriyle, yurt dışı pek tutmuyor. Yurt dışı kullanıcıları kaskın sessizlik konusunda ve hareketli parçaların kalitesinin pek iyi olmadığını belirtiyorlar. Held ST6 ve 999RS arasında kararsız kaldım açıkcası.
    heldi hiç aklımdan geçirmemiştim, sanırım seçimimi shark speed r den yana kullanacağım ben. Temmuz 2015 tarihli bir kask olucak, daha yenisi yok :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

Alıntı denilikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok net "AGV K5"
    Peki k5 nasıl? Biraz daha açabilir misiniz? Rüzgar sesi başta olmak üzere yorumlarınız neler?

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı NoWyld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heldi hiç aklımdan geçirmemiştim, sanırım seçimimi shark speed r den yana kullanacağım ben. Temmuz 2015 tarihli bir kask olucak, daha yenisi yok :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

Peki k5 nasıl? Biraz daha açabilir misiniz? Rüzgar sesi başta olmak üzere yorumlarınız neler?
    Kask çok eski olmasın ama tarihe de çok takılma. 2014 model bir kaskta alınabilir. 2 yıl raf ömrü kabul edilebilir bir durum bu tip ürünlerde. Yalnız bence model olarak yanlış bir kask bakıyorsunuz. Dik kullanılan bir motorunuz var ve siz yatık açıda hava kanallarına isabet alan yarış kaskı seçiyorsunuz. Bence daha touring özelliği de olan bir kask seçmeniz yerinde olacaktır.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Bostancı köprüsü üzerinde motosikletaksesuarları.com'un dükkanı var. Oradan Marushin 999rs alıyorum yarın. Nakite %10 indirim ile 900 TL'ye geliyor.
    F54 ve NoWyld bunu beğendiler.

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask çok eski olmasın ama tarihe de çok takılma. 2014 model bir kaskta alınabilir. 2 yıl raf ömrü kabul edilebilir bir durum bu tip ürünlerde. Yalnız bence model olarak yanlış bir kask bakıyorsunuz. Dik kullanılan bir motorunuz var ve siz yatık açıda hava kanallarına isabet alan yarış kaskı seçiyorsunuz. Bence daha touring özelliği de olan bir kask seçmeniz yerinde olacaktır.
    Çok mantıklı söylüyorsunuz.
    Peki bu tarzdaki kasklar neler, veya nasıl anlarım.
    Speed r nin dik konum için yapıldığını bilyorum mesela, hakikaten de sessiz bir kask, sitesinde dik konumlu motorlar için yazıyordu, naked kaskı yani.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    ses konusunda en iyisi schubert die yazıyolar genelde

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)