Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Alma Konusunda Yardım Rica ederim(Kafam çok karışık)

Motovento
    REKLAM ALANI
    motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Herkese merhaba,

14.500 - 15.500 gibi bir bütçem var. Ağırlıklı şehir içi hafta sonlarıda kafama estiğinde uzun yol yapabileceğim bir motor arıyorum. Sadece yazı geçirmek gibi bir düşüncem var, daha sonra motoru değiştirmek istiyorum.
    Bundan dolayı yaz sonu herkes gibi satarken zarar etmemek yada en az zararla satabileceğim bir 2.el arayışındayım.
    Aklımdaki motorlar ise;
    Yüksek model olarak r25 düşünmekteyim, ancak ufak mı kalır, sıkılırmıyım gibi düşüncelerim var(boy 1.84 kilo 85)
    Diğer seçeneklerim ise 2006-2007 model fz6 , fazer yada gsr 600 düşünüyorum.

Ancak çok kararsız kaldım, yorumlarınız karar vermem için etkili olacaktır. Herkese teşekkürler
    Metehan Akçakaya B rh(+)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jutedss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 200
    Alıntı motodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

14.500 - 15.500 gibi bir bütçem var. Ağırlıklı şehir içi hafta sonlarıda kafama estiğinde uzun yol yapabileceğim bir motor arıyorum. Sadece yazı geçirmek gibi bir düşüncem var, daha sonra motoru değiştirmek istiyorum.
    Bundan dolayı yaz sonu herkes gibi satarken zarar etmemek yada en az zararla satabileceğim bir 2.el arayışındayım.
    Aklımdaki motorlar ise;
    Yüksek model olarak r25 düşünmekteyim, ancak ufak mı kalır, sıkılırmıyım gibi düşüncelerim var(boy 1.84 kilo 85)
    Diğer seçeneklerim ise 2006-2007 model fz6 , fazer yada gsr 600 düşünüyorum.

Ancak çok kararsız kaldım, yorumlarınız karar vermem için etkili olacaktır. Herkese teşekkürler
    alırsan yeni model al derim satarken çabuk kurtulursun R-25 güzeldir
    4 Teker Bedeni, 2 Teker Ruhu Taşır.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    R25 veyahut KTM 390, Ninja 300 alternatif olabilir.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 veyahut KTM 390, Ninja 300 alternatif olabilir.
    Cevap için teşekkür ederim. Ktm ve kawasakiyide düşündüm ancak 2.elde satarken zorlanırım diye düşünüyorum.

alipasa85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2016 Kırmızı-Beyaz
    Alıntı motodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap için teşekkür ederim. Ktm ve kawasakiyide düşündüm ancak 2.elde satarken zorlanırım diye düşünüyorum.
    Kawasakinin de 2. eli fena değil ama KTM 390RC'nin 2.el ilanları bir elin parmaklarını geçmiyor, yoksa KTM'nin aynı kategoride sayılan benzerlerinden ciddi üstünlükleri var..

bende yamaha scr950 almayı düşünüyorum sizce nasıl ?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Alıntı mhtozgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yamaha scr950 almayı düşünüyorum sizce nasıl ?
    Hocam zaten konu açmıssın. Bu başlığa gelipte bambaşka bir motor sorman ne kadar mantıklı?

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250lik cross alıp supermotoya çevirebilirsin başka bir seçenek

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    1 yıl önce seninle aynı düşüncedeydim R 25, fazer vs. Temiz bir 2006 fazer buldum aldım iyikide almışım pişman değilim tecrübene gerçekten güveniyorsan fazer doğru tercih olur 2. Elide canlı.
    250 cc uzun yolda artcili bisure sonra yorar hemen büyütmek istersin. TECRÜBENE güveniyorsan fazer bak. Bakım yakıt masrafını da fazla dert etme büyütecek bise yok.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Alıntı TURAN.RTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 yıl önce seninle aynı düşüncedeydim R 25, fazer vs. Temiz bir 2006 fazer buldum aldım iyikide almışım pişman değilim tecrübene gerçekten güveniyorsan fazer doğru tercih olur 2. Elide canlı.
    250 cc uzun yolda artcili bisure sonra yorar hemen büyütmek istersin. TECRÜBENE güveniyorsan fazer bak. Bakım yakıt masrafını da fazla dert etme büyütecek bise yok.
    Cevap için teşekkür ederim, bende çok istiyorum fazer ancak sahinindende temiz bulmak biraz zor. Temiz olanlarda 18-19 bin fiyat istiyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)