Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Lifan Hakkında. Lifan Alacaklar Dikkat!!! Uyarı!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Café Racer
    Başlık yanlış, 15bin KM'dir Lifan 125-5 modelini kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Belki de sizin kullanım hatanız? Belki de aldığınız model sorunlu ya da o seri sorunlu bilemeyiz.

Ki sizinle aynı modeli kullanan bir arkadaşım 10bin KM'yi devirdi herhangi bir sorun yaşamadı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    önceki motorum 23.000 km'de kurye çıkması tay100'dü. bana kalırsa 123.000 km'de olma ihtimali bile var. zaten çok ucuza almıştım. ama buna rağmen hiç yolda bırakmadı.

şimdi em150l kullanıyorum. gerçekten konforlu motor. evet japon gibi değil, ufak tefek sıkıntılar oluyor ama hiç yolda bırakmadı, gitmem demedi.

Motosikleti
    Lifan Tay100, Honda CBF150
    Alıntı agrsifedvard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak cik cik diyemi çıkıyor?
    Belki içine kuş kaçmıştır.
    viiyykk viiyk de olabilir :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlık yanlış, 15bin KM'dir Lifan 125-5 modelini kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Belki de sizin kullanım hatanız? Belki de aldığınız model sorunlu ya da o seri sorunlu bilemeyiz.

Ki sizinle aynı modeli kullanan bir arkadaşım 10bin KM'yi devirdi herhangi bir sorun yaşamadı.
    3 tane tamirciye götürdüm hepsi aynı şeyi söyledi tay 100lerin subaplarından ses geliyormuş çoğu kişi şikayetçi dedi ama bir türlü anlatamıyorum diyor bi tanesi. Benide yolda bırakmadı ama bi gün subap keserse olduğu yerde parçalarım o motoru :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

Alıntı sidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu okuduğumda çipet pet çi amca geldi aklıma. Lezzetli cik cik onlar
    ahahahahhahahahaha saldım artık nerde durak orda bırak hesabı gitti yere kadar gidicek :D

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır Çin malı kullanıyorum şu an Japon alacak maddi gücüm olmadığı için 10 senelik modelide kullandım sıfırını da kullandım. Beni hiç üzmedi biraz da şans işi bunlar şu iğrenç servise denk gelmesen benim ki gibi garantide olmayan parçayı bile garantiden değiştiren bir servisin olsaydı bu kadar mutsuz olmazdın. Aynı şekilde Japon alıp servis yüzünden tiksinenler var.
    pazarbaşı honda
    EmreKocyigit bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis garanti olayını boş ver sen, bu motorları ya kendin yapacaksın ya da adam akıllı bir usta bulacaksın, canını sıkmayacaksın...
    Aynen dediğin gibi boşverdim. İlk ve son çin malı motosikletim. Çabuk dağılıyor dediklerinde iyi bakarsan dağılmaz etmez deyip savunuyordum da savunulacak bir tarafı yok ya aman aman sürücülerden ırak

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazarbaşı honda
    pazarbaşı honda honda yaar yaar yaarr amaan, yaz gelince öter lifaan cik cik viyk viyk aman :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:01 ----------

Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceki motorum 23.000 km'de kurye çıkması tay100'dü. bana kalırsa 123.000 km'de olma ihtimali bile var. zaten çok ucuza almıştım. ama buna rağmen hiç yolda bırakmadı.

şimdi em150l kullanıyorum. gerçekten konforlu motor. evet japon gibi değil, ufak tefek sıkıntılar oluyor ama hiç yolda bırakmadı, gitmem demedi.
    Olabilir benide yolda bırakmadı. Çok bir beklentim yoktu ama bende sınıfta kaldı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

Satılan malın arkasında olmayan bir firma dün 2 bugünde 3 mail attım dönüş yok artık bıraktım zaten. Benim kullanım hatam olduğunu düşünmüyorum çok özenle kullanıyorum. Parça kalitesi düşük, işçilik 0(bugün farkettim motor bloğundaki bir vida sıkılmamış sap gibi duruyor. Karenajı açınca gördüm.) ve internete video çekip koyanların motor seslerini dinledim aynı ses onlarda da var.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

başlık yanlış olmuş, yaşadığın problemlerin tamamı diğer markaların servislerinde ve çinden ithal edilen motorlarındada çıkabilir, "JAPON marka" motorlardada çıkabilir, marka gömme mantığınıda anlamadım, orada yanlış yapmışsın yanlış düşünüyorsun.

servisler konusunda katılıyorum ilgisiz olanlarıda var, değişik kafadalar.

Motosikleti
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlık yanlış olmuş, yaşadığın problemlerin tamamı diğer markaların servislerinde ve çinden ithal edilen motorlarındada çıkabilir, "JAPON marka" motorlardada çıkabilir, marka gömme mantığınıda anlamadım, orada yanlış yapmışsın yanlış düşünüyorsun.

servisler konusunda katılıyorum ilgisiz olanlarıda var, değişik kafadalar.
    Bakın yukarılara daha önce de yazdım marka da ilgisiz! 2 tane arızayla ilgili 1 tane de motorun kullanım klavuzunun pdf olarak gönderilmesini istedim hala bir cevap yok.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Goldwing tavsiye ederim
    cenkyenmez bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Goldwing tavsiye ederim
    Şuan lastiğini alamam :D

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Fiyat farkını tam bilmiyorum ama
    "1000-1500 Türk Lirası fiyat farkına kadar Crypton daha iyidir ve bütçe varsa, değer daha düşmeden, en hızlı şekilde üzerine ödeme yaparak Crypton'a geçilmeli"
    diyorum, taraflı yoruma sahip bir Crypton kullanıcısı olarak.

Geyik olarak:Goldwing'den de ucuza gelmiş olur

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ön disk fren ise hidrolik sıvısı değişimi yapın geçen de ben değiştirdim borudan hava çıktı , bende komple sıvıyı değiştirdim berrak akana kadar şuan ses sorunum azaldı

Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seneler önce almıştım bisan lifan diye geçiyordu o zamanlar. İlk motorumdu hatta, eşeğe biner gibi binmeme rağmen beni hiç üzmedi sinyaller hariç. Tabi seneler önce bisandan çıktı diye biliyorum sanırım baya kalite düşüşü olmuş.
    Hocam benim bildiğim bisanı lifan üretiyor tam tersi yani

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler