Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj discover 150f ile 150s arasinda kararsizim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj discover 150f
    Merhaba şu an bir motorsiklet alma arefesindeyim.150f ile 150s arasında kaldım.Discover almaya karar verdim ama hangisi.özellikle ustalardan tavsiye bekliyorum.Aralarında Grenaj dijital yakit gosterge dışında fark varmı.Bayide motoru kisaca inceledim oturuş falan bana tam uydu.Motor geçmişim yok gibi.20 yıla yakın zaman önce ilk Peugeot panter kullanmıştım.birkaç yıl öncede 500CC piaggio scooter tarzı kısa bir dönem arkadaşın motorunu kullanmıştım.Bunun dışında vitesi motor bir defa sorunsuzca kullanmıştım.Acaba bu iki model arasında hangisini tercih etmeliyim fiyat farkı fazla yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/138161-bajaj-discover-150f-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-2.html

konu başlığı geçen yıl açılmış. zahmet olmazsa gir, oku.
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

Motosikleti
    Bajaj discover 150f
    Size zahmet olmuş bu cevabı yazarken.Keşke hiç zahmet etmeseymissiniz.O konuyu defalarca okudum zaten.Dediğim gibi aradığım cevabın ne olduğunu anlamadan keşke cevap yazmaya zahmet etmeseymissiniz.

Alkan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 25 Siyah

150 F 150 S farkı

Bende 150f ile 150 S arasındaki farkları merak ediyorum

agrsifedvard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/138161-bajaj-discover-150f-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-2.html

konu başlığı geçen yıl açılmış. zahmet olmazsa gir, oku.
    Adam ikisinin arasındaki farkları sormuş senin verdiğin cevaba bak.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj Tr ye geldıgınden berı bızzat motorlarını kullanmaktayım. Boxer'ın gücünden cafe racer dan etkılenıp satın aldım başladım kullanmaya. ardından dıscover 125 st kullandım bır sure. sımdı ıse gecen hafta kendıme 150f aldım. bence 150s tamamıyle 125st gıbı motor cc sı harıc. ıkısı arasında kaldıysan mutlaka 150f derım ki aralarında cok bır FIYAT farkı yok zaten. bu arada motorum satılık almak ıstersen ırtıbat kurabılırsın (2015 model 1.000 km de ) karar senın .....
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Bende ikiisi arasında kalmıştım, biraz daha koyup Pulsar 150NS aldım.

Motosikleti
    inşallah discoery 150s
    150f ve 150s forumunda ekrem ata bey aralarındaki farkların karenin ve dijital yakıt göstergesi olarak belirtti. Iki forumunda okudum ordan biliyorum. Ben sadece ucuz diye 150s almayı planlıyorum aradaki farkı topcase'e yatiracagim.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafa karenajı dışında bir fark var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

150f vs 150s
    Hangisinin tipi hoşuna giderse onu al, motor aynı motor, birinde saat var diğerinde yok. Biri kafa karenajlı diğeri çıplak.

Motosikleti
    R25
    [QUOTE=Pulsar41;3953280]Bende ikiisi arasında kalmıştım, biraz daha koyup Pulsar 150NS aldım.[/QUOTE
    Onu sat az daha koy ybr al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)