Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

UZUN YOLDA KULLANMAK İÇİN 14 BİNE HANGİ MOTOSİKLET?

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrsifedvard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 bine 250 cc alacağıma 3-4 bine 125 cc alırım.
    Kafan güzelmiş güle güle kullan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Hocam Cadillac gibi bişey istiyorsan kle 500 al bu zevki tatmayan bilmez yolda mola vermek aklına gelmez

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı hattoi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el konusunu bir daha düşün istersen, inazuma az km yeni model bulmak zor değil, servis karnesiyle alıp suzuki servisine götürüp, ustaya baktırır içini de rahatlatırsan hem uygun fiyata almış olursun, hemde bir aksilik çıkarsa elinde paran olur. Sonuçta bu motorlara iyi bakıp kaza yapmadıkça masraf çıkarmaz. Ön çamurluk kırılırsa vesile olur, kendi zevkine göre bir şey yaptırırsın. Hem 600 den ucuza gelir, hem farkın olur.
    Ama artçı almayacaksan, ve cbr hoşuna gidiyorsa, hiç bunları dert etme al gitsin.
    Hadi al artık, bizim yerimize de uzun yola çık, fotoğraf paylaş, sevinelim bizde.
    Güle güle kullan
    İkinci el istemiyorum. O yüzden cbr alıcam gibi duruyor. Eğer alırsam ilk sizin haberiniz olacak uzun yolda da öyle

Alıntı agrsifedvard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçeyi biraz artırıp nc700 alın çünkü dediğiniz fiyattaki bütün motorlara kapıyı kapatmışsınız.
    Kardeşim önce sen bu bütçeyi bana Nasıl yaptığımı sor sonra ben sana Nasıl biraz daha arttıramayacağımı anlatayım.

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradığın motor bu bakma başka birşey
    RX3i Evo

http://<a href="http://hizliresim.co...LY.png</a></a>
    Çin malı istemiyorum. Belki biraz ön yargım var ama istemiyorum.

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 bine 250 cc alacağıma 3-4 bine 125 cc alırım.
    Anlıyorum.

Alıntı Granis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun on cam arka canta takili cbf 500, surda yazili olan her motordan kat kat saglikli bir tercih olur.
    Evet o kadar param olsa gider alırım. Hatta biraz daha koyup ybr alırım.

Katılıyorum

Alıntı nzm75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Cadillac gibi bişey istiyorsan kle 500 al bu zevki tatmayan bilmez yolda mola vermek aklına gelmez
    İkinci el istemiyorum.

Arkadaşlar hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim. Büyük ihtimal ya cbr250 yada inazuma f gibi duruyor.

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Alıntı Muhammed911 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 üzerinde gelen lastikler iyi? Hani bizim bela okuduğumuz ircler ? :D
    Özür dilerim. Ben r25'de city grip geliyor diye biliyordum. IRC geliyorsa kötü tabi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    14 liram olsa neler almazdım

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı aliberkgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung düşünmüyorum. Kronik sorunu var diye duydum sanki ve yedek parçası servisi sıkıntı.

bajaj da düşünmüyorum. crf 250 düşündüm ama rüzgar olayı sıkıntı
    tercüben olsaydı karbüratörlü gv650 al derdim başka motor arama gv250 lerde kronik bir şey yok her motorda oldugu kadar vardır.istanbuldaysan servis ve yedek parça unifeld sym bayisine geçti tavsiye ederim.iyi anlıyan biri ile 2 ci elde alabilirsin temiz kullanılmış.

Motosikleti
    Mondial Rx3i evo
    birader kusura bakma ama 40 yaşında evde kalmış müzmin bekar gibisin onu istemem bunu istemem, senin isteklerini bu paraya karşılayacak motoru sanırım biz bulamayacağız. 4 japonda olanlar belli 250 cc. çıplak istemem diyorsun. onun parçası pahalı bu bel ağrısı yapar öbürü bana göre değil kore istemem, çinli istemem, hintli istemem, geriye başka seçenek kalmıyor abi bi 15 bin daha biriktir versys al o zaman daha ne diyeyim. Bu paraya bunlar var. Gönül ister en iyisine binelim ama gerçekler acıdır, gerçekler acıtır, herkes ağa kızını ister ama başlığı kim verirse hatunu o alır. Geri kalanı köy çeşmesinin başına e köy çeşmesinde de bunlar var.
    sedat_57 ve fedos bunu beğendiler.

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 liram olsa neler almazdım
    neler almazdın söyleyin bilelim

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tercüben olsaydı karbüratörlü gv650 al derdim başka motor arama gv250 lerde kronik bir şey yok her motorda oldugu kadar vardır.istanbuldaysan servis ve yedek parça unifeld sym bayisine geçti tavsiye ederim.iyi anlıyan biri ile 2 ci elde alabilirsin temiz kullanılmış.
    maalesef istanbulda yaşıyorum ama bilecikte okuyorum yani yılım neredeyse tamamı bilecikteyim o yüzden de olmaz hyosung.

Alıntı ayna639 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader kusura bakma ama 40 yaşında evde kalmış müzmin bekar gibisin onu istemem bunu istemem, senin isteklerini bu paraya karşılayacak motoru sanırım biz bulamayacağız. 4 japonda olanlar belli 250 cc. çıplak istemem diyorsun. onun parçası pahalı bu bel ağrısı yapar öbürü bana göre değil kore istemem, çinli istemem, hintli istemem, geriye başka seçenek kalmıyor abi bi 15 bin daha biriktir versys al o zaman daha ne diyeyim. Bu paraya bunlar var. Gönül ister en iyisine binelim ama gerçekler acıdır, gerçekler acıtır, herkes ağa kızını ister ama başlığı kim verirse hatunu o alır. Geri kalanı köy çeşmesinin başına e köy çeşmesinde de bunlar var.
    ilk olarak onu bunu istemem diyorum evet çünkü bazı arkadaşlarımız tam konuyu okumadan yorum atıyor ondan sürekli diyormuş gibi gözüküyor ama tam okumadığınız için anlamıyorsunuz aslında hep aynı şeylere olmaz diyorum. Benim istediğim o fiyata alınabilecek olan motosikletlerin kullanıcıların fikirleri ve görüşleridir. Sizde 15 ekleyin versys alın demişsiniz ama sormamışsınız ilk 15 i nasıl kazanıyosun yada buluyosun diye.

agrsifedvard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ayna639 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağzınıza sağlık...

Ayrıca siz cg kullanmaya devam edin
    O 14 bin tlye de araba alın çünkü sizin istediğiniz katogriye göre motor uretilmedi.

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Ağzınıza sağlık...

Ayrıca siz cg kullanmaya devam edin
    O 14 bin tlye de araba alın çünkü sizin istediğiniz katogriye göre motor uretilmedi.
    tabii herkesin fikri kendine. İnsan parasını kendi kazanmadığı zaman düşünmeden hareket edebiliyor.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    transalpler çok dayanıklı, uzun ömürlü motorlar elindeki parayla 2005-2006 model temiz bişey bulabilirsin. expert hizmeti alarak güzel bi translp sahiibi olabilirsin. ve uzun yolda o kadar keyifli ki senin alternatiflerinden çok
    üstün bir motor.

ben hala ısrar ediyorum. eğerki alırsan emin ol teşvik eden herkese teşekkür edeceksin.

saygılarımla.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Kafayi yedirir bu millet insana uzun yola cbr tavsiye edenler . Hani sahip olmasak kullanmasak yutacagizda.. 14 bine alabilecegin en konforlu en uzun omurlu en az titresimli en guclu motorlarin basinda Transalp XL 650 gelir..uzun yolda guc gerekir tork gerekir.. cbr ile boyun fitigimi yapmak istiyorsunuz arkadasi..

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı aliberkgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalan söylemeyim dunlop yada Michelin le gelmesi lazım
    ırc onkarakter
    Feel the way

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Dostum senin tercih ve isteklerine uygun görünen BMW K ve RT serileri, onların ikinci hatta beşinci elleri bile bu rakama yok (15), o rakama alınabilecek senin isteklerini karşılayabilecek, yani hem ayranım dökülmesin, hem ... diyenler için (tamamen şaka) öyle bir dünya yok malesef. Seçenekler ikinci el ve scooter, seçeneklerini herkez yazmış .Uzun gezide cbr ve türevleri olmaz onu gecin, naket var eski enduro var 250cc kros türevleri var sıfır mondi rx3 var, senin istediğin türde bu rakama motor olsa yok satar emin ol. Kendi adıma 8-9 u bir araya getirsem 99-2000 arası freewind veya f650 yi hiç düşünmeden alırım, biraz daha yukarı çıksam 13-14 gibi bi transalp yada xt660 alırım, bunlar uzun yol ve gezi için tabi, şehir içinde ve arada yol da yapacaksam 250 ve üzeri scooter bakarım, 650 cc bana büyük diyorsan TEMİZ karbüratörlü gv al derim, kronik sorunu falan da kulaktan dolma sallamasın kimse (hele bana hiç sallamasın)

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Araba önerisine bende katılıyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    ''yani hem ayranım dökülmesin, hem ... diyenler için'' abi bu laf biraz ağır olmuş neyse ki devamını yazmamışsın!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum senin tercih ve isteklerine uygun görünen BMW K ve RT serileri, onların ikinci hatta beşinci elleri bile bu rakama yok (15), o rakama alınabilecek senin isteklerini karşılayabilecek, yani hem ayranım dökülmesin, hem ... diyenler için (tamamen şaka) öyle bir dünya yok malesef. Seçenekler ikinci el ve scooter, seçeneklerini herkez yazmış .Uzun gezide cbr ve türevleri olmaz onu gecin, naket var eski enduro var 250cc kros türevleri var sıfır mondi rx3 var, senin istediğin türde bu rakama motor olsa yok satar emin ol. Kendi adıma 8-9 u bir araya getirsem 99-2000 arası freewind veya f650 yi hiç düşünmeden alırım, biraz daha yukarı çıksam 13-14 gibi bi transalp yada xt660 alırım, bunlar uzun yol ve gezi için tabi, şehir içinde ve arada yol da yapacaksam 250 ve üzeri scooter bakarım, 650 cc bana büyük diyorsan TEMİZ karbüratörlü gv al derim, kronik sorunu falan da kulaktan dolma sallamasın kimse (hele bana hiç sallamasın)
    ''yani hem ayranım dökülmesin, hem ... diyenler için'' abi bu laf biraz ağır olmuş neyse ki devamını yazmamışsın!

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Biliyorsanız, söyleyin alalım vs söylemler..
    soruyorsan, gelen yorumu küçümsemeyueceksin..

ne alırsanız alın
    tekeriniz düz bassın

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    hocam ben o tabiri arkadaş için yazmadım, şahsına değil,özetlemek için kullandım. Yada söyle yazayım " yer çekimsiz ortamda elma yiyeyim, ama tadı muz gibi gelsin"
    asya 125t,keeway superlight,hyosung gv 250,bmw f650 fundro,honda transalp 650-700,honda shadow ace 750,harley davidson 1200 sportster,yamaha xmax 250,piaggio xevo 400, pcx 125, kanuni merlin 150, yamaha x-max 250

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    MT03 bak istersen, cbr250 varsa seçeneklerin arasında MT03 neden olmasın..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)