Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ali Kerem DÖRTER

Motovento
    REKLAM ALANI
    freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaslar,

Bu sabah duydugum uzucu bir olayin etkisini hala uzerimden atamadim ve sizlerle paylasmak istedim...

http://www.sabah.com.tr/gun108.html

Haftasonu isinden cikip evine gitmekte olan bir kardesimiz sag seritten giderken, kopruden Anadolu yakasina gecince sagdaki İzmit sapağını kaçırmak uzere olup son anda sapaga dogru hizla dierksiyon kiran bir cipin carpmasi sonucu hayatini kaybetti...
    Kazanin ayrintisini o anda orada olup kazayi goren bir calisma arkadasim sabah anlatti.. Kaza kayitlarinin yanlis tutulmus olmasi ihtimaline karsi vefat eden kardesimizin sirketini de arayip gereken sekilde sahitlik yapabilecegini bildirdi.. Su anda ogrendigime gore de cipin sahibi olan kisi "motor zigzaglar atarak gidiyodu bana carpti demis"... Bunlar duyum tabii, geregini mahkemeler yapacaktir ama buradan benim aldigim ders su..
    COK COK COK DAHA DIKKAT!!!

Hepinize kazasiz belasiz surusler arkadaslar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    gerçekten çok üzücü ... olayın nasıl geliştiğini bize iletirsen iyi olur freedom34.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gazetede okudum bende ve gerçekten çok üzüldüm. Ne diyebilirimki. Huzur içinde yatsın.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    toprağı bol olsun, böyle haberleri görünce içim ürperiyor ama çare yok
    ERASER WİLL COME BACK

çare bu kendini bilmez sürücülerin kanun önünde hesap vermesi için gerekeni yapmak ve rahmetli Ali Kerem'in ailesi de bu konuyu çok detaylı bir şekilde takip ediyor.. Olay yerinde zabıt tutan polis memurları hakkında şikayette bulunuldu. Ayni sirkette calistigim arkadaşım şahitlik yapmak için 29 Haziran'da mahkemeye gitti ama mahkeme 9 Eylül'de olay yerinde bilirkişi katılımıyla tesbit yapılması için ertelendi.. Şimdi ise 9 Eylülü bekliyoruz..
    Hak yerini bulana kadar....

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı
    dileriz.
    arkadasını gönülden kutlarım bende 9 eylülü bekleyecegim aslında bu günü bütün motorcu arkadaşlar beklemeli ve takip etmeli çünkü hepimiz motor kullanıyoruz ve o aileye orada yanında olmak lazım tvde izlediğimde bende çok üzüldüm arkdaşına şöyle lütfen 9 eylül orda olsun hepimiz orda olmaya bakalım
    LÜTFEN TRAFİKDE ÇOK DİKKATLİ OLALIM VE KARSIMIZDAKİNEDE DİKKAT EDELİM ASIL TEHLİKE ONLAR MOTORLAR DEİL

arkadaşım zaten şahit olduğu için orada ifade verecek tekrar ve ben de bulunmaya çalışacağım.. gelmek isteyen varsa beraber gidelim, orada olalım..

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    ALLAH RAHMET EYLESİN.. TOPRAGI BOL OLSUN

BAZEN DUSUNUYORUM TANIDIGIM BIRCOK KISI BU YOLDA CANINDAN OLDU... BİZİM SONUMUZDA BOYLE OLMAZ İŞALLAH....

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    Allah rahmet eylesin ne diyelim....

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    Allah rahmet eylesın.cok moralım bozuluyo boyle haberler duyunca.sikayetci oldugum bi konu daha var.polislerin gozunde de kotu bı ımajımız var.adam zıgzag cızıyo dedıyse polıs ınanmıstır.motorcu degılmı yapar gıbı bı ıfade var hekesın aklında.

kanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu haberi görünce sasırdım. Ben siteye mayıs ayında üye olmustum ama bu baslıgı kacırmıstım.

Kerem A. Dörter, kızkardesi ile olan 10 senelik arkadaslığımız vasıtasiyle ailesini yakinen tanıdığım çok sevdiğim bir ağabeyim ve arkadaşımdı.

Olay işten eve dönerken olmadı. Kerem Amerika'da kızkardesini ziyaret etmiş ve döneli bikaç gün olmuştu. Hatta yeni BMW'si için orjinal tüm vücut korumalar almıştı BMW'nun kendi dealer'ından. Pazar günü ailesi ile öğle yemeği yedikten sonra "ben arkadaslara gidiyorum" diye evden çıkmaya hazırlandı. Yepyeni korumalarını giyindi, (apache'lik yapmazdı korumalı, kasklı gezerdi hep) yeni motoruna bindi....

Babası da "oğlum çok yakıstı" diyerek ölümünden yarım saat önce resimlerini çekmişti...

Kerem vefat ettiğinde 31 yaşındaydı ve ben tanımadan öncesinden beri motor kullanıyordu. Herhalde 20 seneye yakın olmuştu. Rüzgar gibi giderdi, hakikaten motor KULLANAN ve KULLANABİLEN adamlardandı. Deneyim herşey demek olmuyor malesef, en iyilere bile herşey olabiliyor.

Anısına ve ailesine sonsuz sevgim ve saygılarımla...

ossuruktan_teyyare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Ölüm, adın kalleş olsun.
    Her zaman \"yerçekimi\" kazanır.

Motosikleti
    mz fun301
    herşey boş alın yazısı allah rahmet eylesin
    HİZMET İÇİN VARIZ
    [email]yuksel_1974@hotmail.com[/email]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler