Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Forumda herkesin kendini trafik polisi zannetmesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    mız mızlanan grup bi çıkıp hava alın hadi canım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Düşünce ve fikir özgürlüğü var. Herkes iyi yada kötü, doğru yada yanlış fikrini söylemekte özgürdür. Kimse kimseyi senin bilgin zayıf sen bir şey bilmiyorsun sen sus sen konuşma diye dışlayamaz.

Bu site resmi bir kaynak değil bir forumdur. Buradaki bilgilerin geçerliliği yoktur. Eğer ciddi bir bilgi almak istiyorsanız resmi kaynaklara (eğitmenlere, trafik şubeye) başvurunuz.

Farklı düşünceler her zaman her yer de olucaktır. Bu zıt fikirler sayesinde doğruya ulaşabiliriz. Herkes yanlış bir fikri benimsemiş olsaydı yanlışları doğru bilirdik.

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam haklı beyler..

burada vereceğiniz bir yanlış bilgi, bir başkasının hayatını değiştirebilir.
    doğru bilgi de aynı şekilde..

bu iş, öyle yazdım geçti, gitti olmuyor. binlerce insan bu foruma konu aratarak, üye olmadan veya üye olsa bile, yazarsam tepki alır mıyım, çömez muamelesi görür müyüm diye okuyup susuyor ve işin kötüsü; ikilemde kalıyor.

eskilerimiz ne demiş?

Biliyorsan konuş ilham alsınlar
    Bilmiyorsan sus, adam sansınlar

işte bu başlıkta bunun açılımı olmuş bence. ben çok mu şey biliyorum?
    Bildiğim şey şu ki ( hep tekrarlarım)

İnsan, bildiğini zannettiği şeyin doğrusunu asla öğrenemez!

Sevgi ve saygıyla
    Tekeriniz düz bassın...
    Ben forumdaki her türlü bilgiye şüphe ile yaklaşırım. İşime yarıcak bir bilgi bulduğumda önce doğruluğunu soruştururum. Körü körüne forumda yazılan herşeyi doğru kabul etmemek gerek. Bunu kim paylaşıyorsa paylaşsın. Sözüne bilgisine güvendiğiniz biri bile yanlış biliyor olabilir.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    şimdi, konu sahibi arkadaş bence kendini iyi ifade edememiş. öyle sanıyorum ki demek istediği şu:

yorum, subjektif konulara getirilir, objektif konulara getirilmez. subjektif konu nedir? objektif konu nedir?

subjektif konu, kişisel görüş farklılarının doğrulanabildiği konulardır; kullanım amacınıza göre motor seçimi gibi.
    objektif konu, tek bir doğrusu olan konulardır; trafik kuralları, trafikte seyir hataları gibi.

dünkü konu da bu arkadaşın mıydı, tam hatırlayamadım şimdi, orda taksiciyi haklı bulanlar ellerine makası alsın, ehliyetlerini kesip çöpe atsın. örnek olarak yazdım, hani orda kişisel görüş farklılığına dayanacak bir durum yok; ama her kafadan ayrı ses çıkıyor.

neyse.
    Crenox bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Daha dun elektrikle ilgili açtığım bir konuda altında motoru bile olmayan bir aciz gerizekalı, umarım motorunu bağlarlar falan bişeyler geveledi. Ulan sen kimsin? Motorun bile yok konuşma hakkını kendinde görüyosun gereksiz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha dun elektrikle ilgili açtığım bir konuda altında motoru bile olmayan bir aciz gerizekalı, umarım motorunu bağlarlar falan bişeyler geveledi. Ulan sen kimsin? Motorun bile yok konuşma hakkını kendinde görüyosun gereksiz?
    O birşeymi bütün facebook motor sayfalarında

omo motorlor şöröttön gögödyor , motor çök töhlükelü , motorculör opoçu

diyip suruyor birgün birini artçı yapıcam Mecidiye köye gidip gelicem :D inince iman tazeler arabanın içindeler kaç kez ölüm ile yüzleştiler merak konusudur....

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    ben kendımı asker saanıyorum

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O birşeymi bütün facebook motor sayfalarında

omo motorlor şöröttön gögödyor , motor çök töhlükelü , motorculör opoçu

diyip suruyor birgün birini artçı yapıcam Mecidiye köye gidip gelicem :D inince iman tazeler arabanın içindeler kaç kez ölüm ile yüzleştiler merak konusudur....
    Hocam sunun Türkçe çevirisini yapar mısın anlamayı denedim ama başaramadım

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    İnsan, bildiğini zannettiği şeyin doğrusunu asla öğrenemez!

Öğrenir,öğrenir.

Evlenince öğreniyorsun doğrusunu

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Trafik kurallarını bilmek için ya da yorum yapmak için kimsenin altında motor olmasına gerek yok, kafatasının içinde beyin olması yeterli.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya şu noktada can sıkıcı olabiliyor;

Mesala arkadaş video paylaşmış hatalı olduğunu söylüyor. Diğer kullanıcılara fikir olsun diye paylaştım diyor.

Adam hala bi geçmiş olsun demeden, ordan gitmicektin, yok hızın fazla falan filan, yok motor öyle kullanılmaz falan..

Böyle durumlarda fahri trafik polisliğine gerek yok. Arkadaş bir nevi haklı.

Yoksa trafik kurallarını tabi ki tartışabiliriz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)