Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

AEA'nın Trafikte Sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varmı video? o kadar küsürat ezberlediyseniz bir link alırım.

o kadar eğitime 2.28 komik ayrı konu ama 2:30'un altına düşmesini beklemezdim aramıza iştirak etmediği için
    Adam yapıcağını yapmış ve kendini bu camiaya kanıtlamış. Pistte sizlerle yarışmıyor olması bir şey kanıtlamaz. Bilgisine ve tecrübelerine saygı duyulan bir insan. İster sevin ister sevmeyin ancak bu camiaya herkesten daha çok faydası dokunmuştur. Benim gibi bir sürü kişiye motosiklet aşkını aşılamış ve verdiği bilgilerle de bir sürü kişinin hayatını kurtarmıştır. Şuan Türkiye'de motosiklet kültürü bu kadar ilerlediyse AEA sayesindedir.

Yıllardır adam "ben en büyük apaçiyim" diyor hiç bir zaman da aksini iddia etmedi. Tehlikeli bir şekilde sürüyor ama yıllardır böyle sürüyor şimdi mi zorunuza gitti?
    Kısaca ben;

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu sürüşe laf edenler bu sürüşe nediyecek ?

Yada..
    Halil Hayabusa nın videolarına neler diyecek oldukça merakladım.

Barkının videoda bişey yok abartmayın.
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı to1ga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sürüşe laf edenler bu sürüşe nediyecek ?
    https://www.youtube.com/watch?v=Pj8m3wm0ADg

Yada..
    Halil Hayabusa nın videolarına neler diyecek oldukça merakladım.

Barkının videoda bişey yok abartmayın.
    vloglardan sıkıldım sıcak başlarına vurdu zaten. akşama tam vloglardan sıkılmışken adlı başlık açacağım
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam yapıcağını yapmış ve kendini bu camiaya kanıtlamış. Pistte sizlerle yarışmıyor olması bir şey kanıtlamaz. Bilgisine ve tecrübelerine saygı duyulan bir insan. İster sevin ister sevmeyin ancak bu camiaya herkesten daha çok faydası dokunmuştur. Benim gibi bir sürü kişiye motosiklet aşkını aşılamış ve verdiği bilgilerle de bir sürü kişinin hayatını kurtarmıştır. Şuan Türkiye'de motosiklet kültürü bu kadar ilerlediyse AEA sayesindedir.

Yıllardır adam "ben en büyük apaçiyim" diyor hiç bir zaman da aksini iddia etmedi. Tehlikeli bir şekilde sürüyor ama yıllardır böyle sürüyor şimdi mi zorunuza gitti?

benim zoruma gidebilecek bir şey değil, başkalarının yaptıkları ancak kendi seviyesinin altındakilerin zoruna gider, fütursuzca aea'yı herkese karşı savunanlar gibi.

neyse körlerin dünyasında tek gözlü olan kraldır sende haklısın
    yürekçe bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    benim zoruma gidebilecek bir şey değil, başkalarının yaptıkları ancak kendi seviyesinin altındakilerin zoruna gider, fütursuzca aea'yı herkese karşı savunanlar gibi.

neyse körlerin dünyasında tek gözlü olan kraldır sende haklısın
    Amacım savunmak değil AEA babamın oğlu değil sonuçta. Ancak yaptığınız atıflar saçma. Piste girip sizinle yarışmıyor yoksa şu kadar saniyenin altına düşemez falan filan diye eziceğiniz bir adam değil kendisi.

Birini eleştirmek için önce onun seviyesinde veya daha üstün olmak gerekir. AEA ın yaptıkları ortada, bir sürü kişinin saygı duyduğu sevdiği bir kişi, çoğu kişiye emeği geçmiştir, verdiği faydalı bilgilerle çoğu kişinin belki hayatını kurtarmış sayılabilir. Peki adama sorarlar AEA ı eleştiren küçük gören biri olarak sizin başarılarınız nedir? Açıklayın bilelim ona göre konuşalım, adamın bir bildiği varmış diyelim. Ama yok işte şu kadar motora bindim şu kadar km yaptım yok pist sürem şu filan ile gelmeyin. Onları herkes yapabilir, önemli olan motosiklet camiasında kitlelere bir fayda sağlamak. Eğer bunları yapamıyorsanız lütfen çekilinde yapanlara engel olmayın. Adam işini yapıyor ve iyi bir iş çıkarıyor.
    Kısaca ben;

Birini eleştirmek için önce onun seviyesinde veya daha üstün olmak gerekir.
    Hocam amacım dediklerinize karşı olmak veya savunmak değil ama şu cümleye takıldım. Cumhurbaşkanınıda, vekilleri, bakanları, futbolcuları, hakemleri, trafik polislerini, doktorları ve kendi mesleğimizden olmayan herkesi eleştirmeyelim? Veya burda yorum yapan insanların eğitim, iş ve tecrübe düzeyinde olmadan sizde o kişileri eleştirmeyin. Burda demek istediğim tonlarca güzel söz söyler, örnek olursunuz fakat bi eyleminiz, sözünüz şimdiye kadar yapmış olduğunuz herşeye gölge düşürür.
    SweentLy bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Amacım savunmak değil AEA babamın oğlu değil sonuçta. Ancak yaptığınız atıflar saçma. Piste girip sizinle yarışmıyor yoksa şu kadar saniyenin altına düşemez falan filan diye eziceğiniz bir adam değil kendisi.

Birini eleştirmek için önce onun seviyesinde veya daha üstün olmak gerekir. AEA ın yaptıkları ortada, bir sürü kişinin saygı duyduğu sevdiği bir kişi, çoğu kişiye emeği geçmiştir, verdiği faydalı bilgilerle çoğu kişinin belki hayatını kurtarmış sayılabilir. Peki adama sorarlar AEA ı eleştiren küçük gören biri olarak sizin başarılarınız nedir? Açıklayın bilelim ona göre konuşalım, adamın bir bildiği varmış diyelim. Ama yok işte şu kadar motora bindim şu kadar km yaptım yok pist sürem şu filan ile gelmeyin. Onları herkes yapabilir, önemli olan motosiklet camiasında kitlelere bir fayda sağlamak. Eğer bunları yapamıyorsanız lütfen çekilinde yapanlara engel olmayın. Adam işini yapıyor ve iyi bir iş çıkarıyor.
    Seri katili eleştirebilmek için daha fazla kişi mi öldürmüş olmamız lazım?
    yürekçe ve Cloud bunu beğendiler.

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seri katili eleştirebilmek için daha fazla kişi mi öldürmüş olmamız lazım?
    Bir seri katili nasıl eleştirebilirsin bana açıklar mısın? Yada bi örnek ver.
    Kısaca ben;

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fanboyları neresinden tutsanız elinizde kalır boşverin arkadaşlar.
    'aea süper bir adam hayatımı kurtardı çok örnek motorcu' der ama videoda motoru nasıl kullandığı ortada,videoyu izleyip gaza gelen kendi eşekliğindendir ama gsx1000s gibi freni ve süspansiyonu yoksa 3 km yol gidemeden patlar.

'racing dışı tüm motorlar tırttır' der aeanın kendisi ama bindiği SS motorla, pist motoru olmasına karşın pistte dönemez kalabalık ortamlarda rezil olmamak için. Madem ss harici segment eleştiriyor önce bir hakkını versinde görelim diyorum bende bu sefer fanboylar savunuyor

neyse ne müritle ne fanboylarla ziyan etmeyelelim başlığı. sosyal mesaj veriyorum: 'kurallara uyun,canınızı riske atmayın videoyu 18 yaşından küçükler izlemesin'

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    fanboyları neresinden tutsanız elinizde kalır boşverin arkadaşlar.
    'aea süper bir adam hayatımı kurtardı çok örnek motorcu' der ama videoda motoru nasıl kullandığı ortada,videoyu izleyip gaza gelen kendi eşekliğindendir ama gsx1000s gibi freni ve süspansiyonu yoksa 3 km yol gidemeden patlar.

'racing dışı tüm motorlar tırttır' der aeanın kendisi ama bindiği SS motorla, pist motoru olmasına karşın pistte dönemez kalabalık ortamlarda rezil olmamak için. Madem ss harici segment eleştiriyor önce bir hakkını versinde görelim diyorum bende bu sefer fanboylar savunuyor

neyse ne müritle ne fanboylarla ziyan etmeyelelim başlığı. sosyal mesaj veriyorum: 'kurallara uyun,canınızı riske atmayın videoyu 18 yaşından küçükler izlemesin'
    Bi soru sordum cevapsız kaldı neyse. Ben senin hakkında öğreniceğimi öğrendim kale almaya gerek yok
    Kısaca ben;

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman

ben yeterince bilgiye sahibim.
    zorunuza mı gitti dediğin olay, sen başladığında görüp aynına heves etseydin ya?
    hadi yiyorsa, idolünü takip et..

ettiğiniz lafa bakın..
    aklıbaşında ve neşeli diye düşündüğüm biriydiniz..
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Sonucu merakla bekliyorum. Bikaç ay önce forum üyelerinden birinin çok daha masum videosu kaldırılmıştı. CBF150 ile sadece 140km hız yapan arkadaşın bile konusu silindi.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    554 kişi online ne konuymuş be

Kenan dünya şampiyonu olduğunda bile bu kadar konuşulmadı neymiş bu AEA :D

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i65.tinypic.com/2h5tdo5.jpg
    Sonucu merakla bekliyorum. Bikaç ay önce forum üyelerinden birinin çok daha masum videosu kaldırılmıştı. CBF150 ile sadece 140km hız yapan arkadaşın bile konusu silindi.
    Bu konuyu hızlı sürmeyi özendirmek için açmadım, ilk mesajımdan da bu anlaşılıyordur. Bahsettiğin maddeyi okudum fakat bu madde de gri bir bölge var ve bu bölgeye giren durumlarda inisiyatif kullanmak gerektiğini düşünüyorum. Bu video ve altındaki yorumlar değerlendirildiğinde, trafikte hayatı tehlikeye atacak davranışlara kimse yönlendirilmemiş. İnisiyatif kullanılmaz ise forum yönetiminin tüm paylaşılan videoları izleyip, trafik polisi gibi ne kadar trafik ihlali yapıldığını tespit etmesi ve puanlaması gerekir. Bu video'nun ne başlığı ne içeriği ne de sonraki yorumlar insanları limitlerinin üzerinde ve trafik kurallarına aykırı kullanmaya teşfik etmiyor.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu hızlı sürmeyi özendirmek için açmadım, ilk mesajımdan da bu anlaşılıyordur. Bahsettiğin maddeyi okudum fakat bu madde de gri bir bölge var ve bu bölgeye giren durumlarda inisiyatif kullanmak gerektiğini düşünüyorum. Bu video ve altındaki yorumlar değerlendirildiğinde, trafikte hayatı tehlikeye atacak davranışlara kimse yönlendirilmemiş. İnisiyatif kullanılmaz ise forum yönetiminin tüm paylaşılan videoları izleyip, trafik polisi gibi ne kadar trafik ihlali yapıldığını tespit etmesi ve puanlaması gerekir. Bu video'nun ne başlığı ne içeriği ne de sonraki yorumlar insanları limitlerinin üzerinde ve trafik kurallarına aykırı kullanmaya teşfik etmiyor.
    İnsiyatif videodaki kişinin ünlülük seviyesine göre kullanılıyosa şaşırmayacağım zaten

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Bu sürüşe iyi sürüş demek göreceli. Çok pısırıkta sürmüyor çok agresifte. Fazla üzmeden yormadan takılıyor. Daha agresif sürebileceği kesin. Özet olarak sıradan bir sürüş pek ohalık bi durum yok.
    velizrsln bunu beğendi.

izlemekten zevk alıyoruz kaptan

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Sırf muhabbetlerden dolayı tekrar izledim. Hiç birşey yok videoda. Vaktime yazık ohalik bir durum yok.

svsmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    hepimiz apaçiyiz falan diyordu ama şaka sanıyordum

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    [QUOTE=CrazyBullet;3947214]Adam sürmüş, akıp gitmiş. Ne kendisi ne de diğer sürücüler için, İstanbul'da araç kullanan ortalama bir sürücüden daha fazla tehlike yaratmamış kanısındayım. Bu kadar seri ve motora hakim sürmek için pist eğitimi, güvenli sürüş eğitimi ve yüzbinlerce km trafikte sürmüş olmak yeterli midir? Yoksa iş yetenekte ve istekte mi bitiyor? QUOTE]

https://www.youtube.com/watch?v=wzbFTW3BRhU
    Barkın abinin agresif sürdüğünü zaten biliyodum ama bu videoyu izleyince bu adamdan çok şey öğrnedim ama artçısı olmam dedim :D

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)