Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsar 150 NS Ekipman

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Selam arkadaşlar,

Kısmetse önümüzdeki hafta motoru alacağım. Hafta içerisinde önce ekipmanları almak istiyorum. Daha önce burada açılan ekipman konularından yola çıkarak ben de bir liste oluşturdum. Kask, mont, pantolon ve bot için iki seçenek belirledim. Aşağıda kendi belirlediğim 2 listeyi yazıyorum. Eldiven ve diğer malzemeler için sizin fikirlerinizi rica ediyorum. Sağlam, kaliteli ve uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

KASK

Nitro Aikido Fullface - 399.90 TL

Nitro Kenshi - 439.90 TL

MONT

Bering Keers Yazlık Mont - 525.10 TL

Rewit GT-R air Yeşil Mont - 660.10 TL

PANTOLON

Tech 90 City - 260.90 TL

BOT

Falco Novo 2 - 528.40 TL

AXO Trigger - 499.9

Toplamda bütçe olarak 2000 - 2200 TL olarak düşünüyorum.

Eldiven için sizlerin tavsiyelerini bekliyorum. Bu arada motor Bajaj Pulsar 150 NS siyah olacak. Ekipmanların da motorla uyumlu olmasını istiyorum. Önerilerinize açığım. Yukarıdaki liste için görüşlerinizi/önerilerinizi de belirtirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150NS
    Benim ekipmanlar şöyle : Bell Vortex Kask , Alpinestars Gunner Wp Ceket , Dainese Air Hero Eldiven ve Prohel Dizlik. Fuardan aldım hepsini ve 1400tl tuttu. Bot olarak Yds ve pantolon için tech90 alacağım yakında

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Teşekkürler @kaanfurkan35.

Bell Vortex'in malzemesi Kompozit Polikarbon olarak görünüyor. Nitro da ise fiberglas yazıyor. Mont güzel seçeneklerim arasına alabilirim sanırım fakat eldiven biraz pahalı geldi. Senin ekipmanın şu anki toplam fiyatı 1780 TL olarak görünüyor

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150NS
    Fuar indirimi sagolsun

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum. Özellikle bot ve eldiven konusunda. Sizce bu 2 bottan birisi yazın kullanılabilir mi ? Daha önce deneme şansı olan var mı ?

Benimde şuan bot ve eldiven eksik. Mont: İxon Typhon Race Hp , Pantolon: RiderDenim Karayel. Bende Bering Keers montu alcaktım ancak magazda bu montun astarını çıkartıp yazlık şekilde denedim çokta fark hissedemedim . Bu mont 4 mevsim oldugu için bunu tercih ettim.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Başka yorum ya da tavsiye de bulunacak yok mu arkadaslar? Bu hafta tum ekipmanları alacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Hala güncel...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler