Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu motor alınır mı ??

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...08282792/detay

arkadaşlar bu motor yeni gelmis galiba tr ye mondial getirmis gibi ama tam bilmiyorum kendi sitesinde görünmüyo özellikleri ilanın altında yazıyo parça sıkıntısı vs konuları nasıl olur bu fiyata alınır mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Forumda 2-3 tane konu var onları okursan yeterince soğursun

Motosikleti
    R25
    Niye macera arıyon kardeşim pulsar al cbr al motormu yok

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9bin verilmez bence. Ama gene de sen bilirsin.

ya ben ilk motorumu alıcam yamaha r25 ten bi tiksinti geldi almak istemiyorum honda nın yeni cıkaracagı 250 rr ı bekliyorum ama o da seneye anca gelir bu arada o gelene kadar ufak bisey alıp biraz kullanıp satarken rahat satmak istiyorum ne alacagımı da bilemiyorum öyle bakınıyorum bu motor bi degisik geldi de soriim dedim

Motosikleti
    pulsar ns200
    Ben bu dispiritör leri anlamıyorum 250cc sınıfının f/p lideri pulsar ns200 neden 24bg su soğutmalı bazı sorunları olsada fiyatı ve sunduğu özelliklerle piyasada yer edindi ancak fiyatta rekabetçi olursan tutanabilirsin marka olmak kolaymı yap lansman fiyatını 7000tl satılsın bakın hero ya 19bg 6150 den girdi kime satıcan o motoru allah aşkına.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman ikinci el alacaksın, marka alacaksın. Onun dışında çok zarar edersin. R25 den tiksinti gelip mondiale 9bin gömmek mantıklı gelmedi. İlla sıfır diyorsan, pulsar bakabilirsin.

Motosikleti
    ktm exc250 - yamaha xt660r
    o fiyatlara bence japon almalısın mondial kuba kawasaki en500 xt660 ktm kulandım. bence japon almalısın

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Bu forumda 1 tane kullanıcısının fikri yok kardeşim , boşa konuşan adam lafıyla soguyan tiplerdensen tam yerine gelmişsin.

Bana sorarsan motor güzel mi ? bence güzel , başlıkları okursan ben alacağımı da yazdım zaten isteyen istediği kadar taşlayabilir ama bu motor şu anda alınır mı? alınmaz , distribütörü açıklanmamış hiç bir motor alınmaz. Ayrıca bir kaç model hariç diğer tüm çin motorlarının 2. eli ölüdür motoru aldığın fiyatın yarısına satarsın. Acelen varsa kısa süreli motor alıyorsan japon al.

Sen boşa konuşan tip değil misin şimdi? Kendi kendine çelişkiye düşüyorsun insanları genellemeye aldığın zaman aşağılama gafletine düşüp komik olma

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buna alternatif olarak bajaj advanture sport modelini de inceleyebilirsin

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen boşa konuşan tip değil misin şimdi? Kendi kendine çelişkiye düşüyorsun insanları genellemeye aldığın zaman aşağılama gafletine düşüp komik olma
    Aşagılama gaflete düşme hey allahım...
    abicim motorla ilgili bir fikrin var mı ? kullandın mı? kullananı gördün mü? Araştırma yaptın mı? yok.. Sadece bu forumdaki 2-3 başlığı okuyup yorum yapıyorsan benim yazılarımı da okumuş olman gerek , hangi yazım boş bir zahmet gösteriver

Motosikleti
    R25
    Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumda 1 tane kullanıcısının fikri yok kardeşim , boşa konuşan adam lafıyla soguyan tiplerdensen tam yerine gelmişsin.

Bana sorarsan motor güzel mi ? bence güzel , başlıkları okursan ben alacağımı da yazdım zaten isteyen istediği kadar taşlayabilir ama bu motor şu anda alınır mı? alınmaz , distribütörü açıklanmamış hiç bir motor alınmaz. Ayrıca bir kaç model hariç diğer tüm çin motorlarının 2. eli ölüdür motoru aldığın fiyatın yarısına satarsın. Acelen varsa kısa süreli motor alıyorsan japon al.
    Burda yorum yapanlar motorun güzelliğine bakmıyo senin gibi Çinli olduğu için çekimser kalıyo ve tr de satışı başlamış bi motor değil şimdilik çok biliyorsan sen dolu konuş bidahada genelleme yapma

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    çin malı motorlar ne ara bu kadar pahalı oldu.. hatta tüm motorlar ne ara bu kadar pahalı oldu 3 sene önce cbr 250 10bin tl di.. bu ne ya

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Ben olsam pulsar 200 ns tercih ederdim. O değilde insallah kuralkan yöneticileri çin malları bile bizim motorumuzdan daha pahalı biz ucuza satıyoruz diyip fiyatı yükseltmezler

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Net alınmaz.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Mercedes görünümlü sercedes.

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    O paraya o motoru almam. Kısa ve net

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    verilmez...

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı baba akü yok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben ilk motorumu alıcam yamaha r25 ten bi tiksinti geldi almak istemiyorum honda nın yeni cıkaracagı 250 rr ı bekliyorum ama o da seneye anca gelir bu arada o gelene kadar ufak bisey alıp biraz kullanıp satarken rahat satmak istiyorum ne alacagımı da bilemiyorum öyle bakınıyorum bu motor bi degisik geldi de soriim dedim
    Boşuna bekleme zaten dostum öyle bir motor yok.O fotoğraflardaki motor şuan bayiilerde satılıyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)