Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 100 Km Süratte hafif bozuk asfaltta üzerinden attı!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnanmayan aekadaslara fotograf atabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motor dengesizleşince gidona kontra verip biraz gazlasanız kendine gelirdi. Motosikleti otobüs gibi sürdüğünüz için düşmüşsünüz
    mgora bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Cbf gibi derken ?

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    merhaba öncelikle ikisi arasında ciddi amortisör yumuşaklık sertlik payı var dediğiniz gibi cbf le arazide enduro gibi gezersiniz ama pulsar sizi üzerinden atabilir bunda oturuş ve gidon pozisyonunun da ciddi etkisi var pulsar daha viraj asfalt motoru tarzı cbf ise her yola gelen katır misali , yarış atıyla arazide koşmaya çalışırsan ya atı ya kendini sakatlarsın katırlada yarışa çıkmanın manası yok sonuca gelirsek motoru tanıyıp bilecen nerde neyapacağını kestirecen yoksa gidonda tokatlar semerden kafa üstü yere de atar merak ettim honda eğitimde size tümsekten geçerken sert amortisörlü bir motorla neler olabileceğini anlatmadımı sunuda söyliyeyim işi bilen adam tümsekten racinglede zıplayarak gecer dogru gazla ucar gider ama herkezi harcı değil bu iş

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    adam ss motoru commuter mantığıyle sürmek istiyor galiba

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    200 km civarı RS200 kullandım. Gidon ile ilgili anormal birşey yaşamadım. Gidonu yüksek olduğu için ss motosiklet gibi yormuyor da.

Motosiklet ile ilgili başka bir sorun da yaşamadım.

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-6 AY SONRA Sahibinden temiz kullanılmış yatması bile olmayan RODAJI İTİNA ile yapılmış Pulsar rs200 KEYFEKEDER
    Dostum yazdığın yorumun aynısı yazacaktım biliyor musun benden çok yaşayacaksın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Alıntı M.r.didinir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu yeni aldım. Henüz 350 Km.de Honda CBF 150 ile yüzlerce defa geçtiğim B.Çekmece - Çatalca yolunun Muratbey mevkiinde hafif bozuk asfalt var tam oraya geldiğide birden kafa sallamaya başladı (Tank Slapper)2-3 saniye sonra birden yan yattı motorla birlikte asfaltta 30-40 mt. sürüklendik. Asfaltı resmen kazıdım eldiven, ayakkabı, mont, pantolon parçalandı. Honda ile 7 senedir daha hızlı ve daha bozuk hallerinde yüzlerce defa geçtiğim yerde RS 200 3. geçişinde beni üstünden attı. Pulsar RS 200 kullanıpta başına böyle bir olay gelen arkadaş var mı?
    Dostum nasıl rodaj nasıl motor açma nasıl düşme.. emin ol cbr 250 kullanıyordum o sırada arkayada sahibini aldım iki kişi yaşadık o durumu çok bozuk yola denk geldik bir anda yapman gereken sıkı sıkı tuttuğun gidonu hafifletip birazcık daha fazla gaz vermendi... muhtemelen sallayınca kafayı sıktın arka freni pulsarında arkası hemen kitler lastikten dolayı sende yeri öptün. Şahsen yaptığın rodajdan senin motosiklet bilgini seviyeni sürüşünü beğenmedim yapma bunu yazık. Pulsar ile yaptığın virajı hızı cbf yapamayacağın gibi cbf ile girdiğin nazlı yollarada pulsar gelmez(ss modeli sadece).. madem ns alsaydın o üzmezdi yol konusunda.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Direk ip bann atın hatta mac bann atın daha iyi olur.

30-40 metre sürükleneceksin ve gelip buraya yazı yazabilecek seviye de olacaksın, üyelik tarihin biraz eski olsa ''nasıl bir insansın arkadaş sen'' diye yorum atabilirdim.

Yapmayın gözünüzü seveyim, prim vermeyin böyle insancıklara, ciddiye almayın.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlginç.
    Galiba kimse değinmemiş, Amortisor ayarların düzgün değilse ondan olabilir.

Böyle şeyleri es gecmemek lazım.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    bununda güç olarak cbf den pek farkı yok.
    Şu cümlenizden sonra beni kendinize inandırmanız imkansız.

Cbf ve pulsar veya rs kullanmış insanlarıda inandıramayacaksınızdır zaten kendinize.

Açık açık bajajı lekelemeye çalışan bir trolsunuz bence.

Not: Bajajı bende çok sevmiyorum. Daha doğrusu stop etme sorunu ve bunu yokmuş gibi gösteren yönetim olduğu için sevmiyorum ve almayıda düşünmeyeceğim bir markadır . Fakat olmayan şeyleri var gibide göstermemek lazım kul hakkıdır.
    mgora, schumacher__ ve nokiaxxx bunu beğendiler.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

arkadaşlar ben kötülemek için yazmadım. üyeliğim evet yeni bunu hangi mantıkla ortaya sürdünüz anlamadım. sorunumu anlatmak için illa eski üye mi olmam gerekiyor. ben merak ettim sadece bu markada başına böyle bir olay gelen olmuş mu? Bu motoru kimse bana zorla aldırmadı araştırdım beğendim ve aldım bu kadar basit. yardımcı olmak isteyen arkadaşlara teşekkür. dalga geçmeye çalışan arkadaşlarda önce saygılı olmayı öğrensinler. Hoşçakalın.

Motosikleti
    R25
    Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-6 AY SONRA Sahibinden temiz kullanılmış yatması bile olmayan RODAJI İTİNA ile yapılmış Pulsar rs200 KEYFEKEDER
    Full + Full gırtlağa kadar dolu extralı sigortasıda var sıfırdan tek farkı km si
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Arkadaşım seni inandırmak zorunda değilim zaten. allah aşkına güç açısından cbf 150 ile bajaj 200 arasında çok büyük fark yok. devirli kullandığında biraz zorlansa da sonuçta cbf 150 den inip 1000 lik tipi bir motora binmedim. Çok profesyonel olmamakla birlikte 35 senedir de dağ bisikleti, motorsiklet ve otomobil kullanırım. Ben sadece başıma gelen olayı anlattım. Benim yaşım 53 trolleri falan anlatmayın bana. Ben doğa sporlarını ve Motosikleti seven biriyim. abuk subuk ta kullanmam. çok ekstra bir durum yokken başıma böyle bir olay geldi ve samimi bir şekilde yazdım. her iki motorumuda yan yana fotoğraflarını koyacam buraya. forumlara bu tip insanlar yüzünden yazmak istemiyordum. neyse yinede samimiyetle ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Jaf jaf Düşünce düzgün pozisyon alırsan sürüklenirken takla atmamayı başarırsan ve tam korumaların varsa çok az hasa alırsın. benim başımdan çok kaza geçti dağda, kayakta ve bisikletle düşmesini bilirsen en az hasarla kurtulursun. senin gibi terbiyesiz insancıklarla muhatap olmak istemiyorum.[IMG]c:\mrd1\1.jpg[/IMG]
    [IMG]c:\mrd1\2.jpg[/IMG]
    [IMG]c:\mrd1\3.jpg[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:19 ----------

https://www.motosiklet.net/forum/c:\mrd1\1.jpg

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    fotoğrafları önce hizliresim gibi bir siteye yükleyip, sonra linkleri paylaşmanız gerekmektedir.
    M.r.didinir bunu beğendi.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Öncelikle geçmiş olsun ,trol olma vs onlara değinmiyorum,olabilir de olmaya da bilir.
    Benim değinmek istediğim konu :
    Büyük ihtimalle hiç motosiklet sahibi olmamış ve/veya motosiklet kullanmayan birileri "En nefe et ettiğim marka" gibi veyahut başkaların dan duyduğu olaylar ile başkalarına karşı yorum yapan insanları anlamıyorum.
    Bu arada sunuda belirteyim. Bajaj kullanicisi veya savunucusu değilim.almak gibi bi düşüncem de yok.

Teşekkürler. Akşama atarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

[/url[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

http://i.hizliresim.com/kvXvAD.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

http://hizliresim.com/NEOE3X
    http://hizliresim.com/aE1EjQ

35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    Öncelikle geçmiş olsun tanrı kaza bela vermesin..Hocam eğer motorla ilgili bir sorununuz varsa bu foruma yazmayın, bu forumun cıvkı çıktı iyice.Dalga geçen mi ararsınız, kendince bir kulp takan mı ararsınız, 3 kuruşluk aklıyla akıl veren züppe motorcu mu ararsınız hepsi var.Daha kaliteli yardımsever insanların olduğu forumlar var onlara bir danışın burası size gelmez.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Çok geçmiş olsun.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler. Akşama atarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

http://hizliresim.com/kvXvAD]<a href...g</a>[/url

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

http://i.hizliresim.com/kvXvAD.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

http://hizliresim.com/NEOE3X
    http://hizliresim.com/aE1EjQ

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

Çok geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler