Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pulsar 200 ns sıfır motor da marş sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaslar bugun 200 ns sıfır aldım bayiden teslim aldım hersey güzeldi eve geldim motor 1 saat bekledikten snra yanına gittim fan hala çalısıyordu kontagı açtım göstergeler hersey normaldi mars dügmesine bastım çalısmadı 10 dk sonra tekrar kontak açtım bu sefer göstergelerde gitti fan azcık çalısıyordu daha sonra vurdurdum çalıstırdım motoru 15/20 dk çalıstırdım tekrar stop ettim fan hala çalısıyordu hiç sönmüyor ama tekrar marsa bastıgımda motor tık tık tık diye ses geliyor sizce problem nedir yarın servise götürecegim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Servisle gotur fabrika hatası yenisini versinler orada bozuk parça cıkacak sonra bekleyeceksın de yapacaklarda bıde ustune para ıstemezler ınsallah yenısını ısteyın ....

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    keşke arkalardan seçseydin tamam tamam kötü espiriydi servise git önemli bir şey olacağını sanmıyorum şahsen.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Fan müşürü bozuk olabilir, Termostat ile ilgili olabilir.Çözümü kolay bir mesele.Fan sürekli çalıştığı için akü bitiyor ondan dolayı marş basmıyor.Gidin verin motoru kolay bir şekilde hallederler bu problemi.

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fan müşürü bozuk olabilir, Termostat ile ilgili olabilir.Çözümü kolay bir mesele.Fan sürekli çalıştığı için akü bitiyor ondan dolayı marş basmıyor.Gidin verin motoru kolay bir şekilde hallederler bu problemi.
    ustam yarım saat oldu hala fan çalısıyor kontak açtıgımda marsa bastım almadı far ve korna çok kısık çalısıyor bu fan durmuycak mı sabaha kadar ve fan sürekli çalıssa bir sıkıntı olur mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam yarım saat oldu hala fan çalısıyor kontak açtıgımda marsa bastım almadı far ve korna çok kısık çalısıyor bu fan durmuycak mı sabaha kadar ve fan sürekli çalıssa bir sıkıntı olur mu

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akü biter.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    yanda ki düğmeden kapat , fan durarken asla çalışmıyor , sadece trafikte yoğun kullanımda fan devreye giriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)