Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha xv950 vs kawasaki vulcan s

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Bi arkadaşıma bu 2 motordan birini alıcaz.kullanıcları veya bu tarz motordan anlayanlar bi fikir verirse daha iyi olur.2 motorda 0 km olucak.kendi araştırmam sonucu yamaha daha bi asi ve chooper havası veriyor.kawasaki er6n motorlu çok daha hızlı.yamaha daha torklu ama daha güçsüz.tabi aradaki cc farkı 300 ve vergi benzin durumuda var.sizce hangisi neden?? Şahsen vulcan diyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    İçini bilmem ama Vulcan S in görüntüsü bi başka

Motosikleti
    Kawasaki Vulcan S
    Vulcan S'in tasarımı bana daha çok hitap ediyor. XV950'nin tasarımında bazı ufak detaylar kişisel olarak hoşuma gitmedi. Örneğin benzin deposu ile selenin bittiği yer arasında ufak da olsa bir boşluk var. Bir de XV950 tasarım olarak HD 883'e çok benziyor. Sanki ona özenmiş gibi. Kişisel olarak Vulcan S'in tasarımını daha özgün buluyorum. Performans olarak birşey diyemeyeceğim.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    gerçekten bilgi almak istiyorsan bana mesaj at sana ayrıntılı şekilde anlatayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    İşte altın elbiseli adamda söylüuor daha çok gezi motoru kıvamında kawasaki vulcan.ben alsam kesin vulcan diyorum motor gücü daha hafif olması görüntüsü.ama vulcan işte bi choper değil.yamahanın 950 cc olması ve v twin olması ayrıca aynı para olması 2015 için o cezbediyor.onun dışında 5 ileri ve sanırım hava soğutmalı olması sadece 12 litre deposu olması can sıkıyor.

Salvation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha v motor.Cruiser dediğin V motor olur.Ayrıca V motorun karakteristiği gereği çok torkludur düşük devirlerde bile çok torkludur.Kullanım zevki olarak Vulcan'dan kat kat iyidir yamaha.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Aynı ikilemde bende kalmıştım. XV950'den sırf göstergesi yüzünden nefret ettim. Tam olarak aynı şey de değiller aslında biri daha ağır abi , yüksek torklu , diğeri daha tur motoru , kalk kaçalım gidelim buralardan , yollarda olalım modu var. İkisi arasında Vulcan S bana daha çok uyuyor. Muhtemelen bir sonraki motosikletim olacak.

*Bu ikilemde kalıp param yetmediğinden MT07 aldım , şimdilik onunla takılıyorum ancak MT 'nin manyaklığı beni yoruyor . Üzerine binince sürekli içimdeki canavarı dizginlemekle uğraşıyorum.
    burak burk bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)