Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizdede Oluyormu

Motovento
    REKLAM ALANI

Gecen evde gulme krizine girdim,megersem virajli yollardan gelmisim eve...
    k_ayhn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    bugün gülmedim de, yüreğim ağzıma geldi. aynı köy yolundaydım gene, kaptırmış viraja girdim, karşı şeritten de traktör geliyo. ya tarktörün altına gircem ya tarlaya gircem. "hadi bakalım" deyip verdim kontrayı, solumda traktör sağım da tarla, yatık vaziyetteyim, yolda ufak ufak taşlar mı varmış ne şöyle mercimek tanesi boyutlarında falan, arka tekerlek kendini bi saldı: dedim "aha zıçtık!", taşlı bölge uzun bi mesafe değildi de teker tekrar tutundu yola.

işte böyle üç buçuk attım bugün.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    O değilde viraj yapıp yatağa girdiğimde tam dalarken sanki viraja yatıyormuşum gibi hissediyorum. hani saatlerce havuzda yüzersin akşam yatağa girince hala suda hissedersin ya aynen öyle

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç viraj kaçırmadım. bindiğim her motorda da virajlarda lastiğin tamamını kullandım ama hiç indiğim zaman ne güzel sürdüm diye düşünmedim.

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Bakırköyde meshur bi viraj var bi de orayi dene.çok fazla güleceğine eminim

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Sen hala 3 g 'demisin 4.5 g olaydı çıkarken patlatırdın kahkakayı��

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tam tersi... bir ara ciddi anlamda motor kullanmadım bir sure geçti...

Surusu değerlendirme gibi bir huy edindim. Durup düşünüp o ani değerlendirmek.. lan orda öyle birşey yaptım hata idi o dedigim an... Alllaaah... ve bu o kadar çok oluyordu ki.. o kadar çok hata buluyordum ki... kahroluyorum... etrafimdakiler hayirdir canim mi sıkkın dediğinde, anladim ki oluroyle bir sure dur... dedim ))

Tek derdim kendim için eeen güvenli ulaşımı surusu sağlamak... hiç bir surusumde hala bunu basaramadigimi ve gunun birinde bunu gerçekleştireceğim inancındayım... Her motora binisim ,her zaman ilk gunum.. Böyle düşünmem gerektiğine inanırım , beni dinç tutuyor.
    aynı durumdayım yaa... 1 ay önce resmen trafiğiyle oynadığım yola çıkmakta korkuyorum.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    virajlardan çok eğlenirsem içimde bir mutluluk oluyor. fakat virajın 1 tanesini daha iyi dönebilecekken dönememem beni deli ediyor aynı yerden 2-3-4 defa daha geçiyorum

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Her gun dondugum trafigin cok cok seyrek oldugu kavsaktan ramazan ayinin arefesinde donerken arka tekerin birakmasiyla ayagimi nasil bir vurduysam yere bilegim hala agriyor bot olmasina ragmen... Kendime fuvenimin azaldigini farkettim. Ramazan ayindan sonra calismalara devam...

Tuhaf olan lastikte kaymayi saglayacak bir durum, ne de o asfaltta herzamankinden farkli bir durum yoktu.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Ofiste arkadaşlar hal/hareketlerime ve suratıma bakıp, motorla gelip gelmediğimi anlayabiliyorlar. Ne viraja yatarım, ne de makas atarım ama bir şekilde surat değişiyor demek ki.....

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Olmuyor olmuyoooor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)