Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mecidiye-gökçetepe-koruköy kamp alanları ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu bölgelere ramazan bayramından sonra ailece kamp yapmak için gitmeyi planlıyorum buralara veya sizin tavsiye edeceğiniz yerler hakkında bilgi istiyorum yakın zamanda giden veya bu bölgede ikamet eden arkadaşlar varmı ağaçlık tuvaleti olan sahili kumluk denize girilebilecek gibi sakin yerler
    ayrıca katılmak isteyen arkadaşlar olursa güzel vakit geçer beraber eyleniriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Abi nereler buralar? Bayramda olursa ben ailem ile bi kamp yapmayı istiyorum.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    nc700x
    Danişment kamp alanı var geçen hafta gittik güzel yerler kamp alanı ücretli olduğu için orman içine bedava kamp attık

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi nereler buralar? Bayramda olursa ben ailem ile bi kamp yapmayı istiyorum.
    Gökçetepe - Edirne Keşan'da bir belde. Çok güzel tabiat parkı da var. Link: https://www.google.com.tr/maps/place...BtoQ_BIIkwEwDg

Koruköy - Kırklareli ve Düzcede de var ama arkadaş Trakya tarafında olduğu için sanırım Kırklarelini kastediyor. Biraz daha kuzeye gittiniz mi Bulgar sınırına denk gelebilirsiniz. Link: https://www.google.com.tr/maps/place...75!4d27.323497

Mecidiye - Edirnenin Keşan ilçesinde çok güzel sahili olan bir nokta. Link: https://www.google.com.tr/maps/place...5!4d26.5491893
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    gökçetepe büyükçekmeceye 200 km oldugu için gitmiştik. Tabiat parkı kamping alanı hemde ama pahalıydı. Hazır çadırlar felanda var mekan guzel kampıng düzeltmişsse kendini kesinlikle öneririm

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    gecen yıl kurban bayramıydı yanlıs hatırlamıyorsam gökçetepeye eşimle gitmiştik 4 gün kaldık tek diyecegim sey bayramda gidilmez.

sabit su yok tankerle geliyor duş ve vc de su bulmanız cok zor kalabalıktan tanker yetişemiyor .
    bakkal ilk gün 50 kurusa su satıyordu ikinci gün 1.25 ücüncü gün 1 tl ye su aldık . bakkalın bile neyi nekadardan sattıgından haberi yok
    bazı yerlerde elektrik var uzatma alın yanınıza
    sürekli mangal dumanı olan biyer

ama o iskeleden atlaması cok ayrı birsey tavsiye ederim bu yıl gene 3-4 gece gidicem.

giriştede 1 günlük para verin 3-4 gün gelip sizi aramıyorlar kalın gitsin cok pahalı cunki 15 tl falan dı yanlıs hatırlamıyorsam

Ayvalıkta bir kampı aradım kişi başı 50 tl 3 kişi 150 tl cadır yeri ucuk bir rakkam

Danişment orman kampı 40 tl sıcak su yok ve kalabalık deniyor sazlıdere için denizi biraz kayalık ve sivrisinek çok denmiş sıkıntı yok ilac süreriz oramıza buramıza

Bize çok kalabalık olmasın diye bu taraflara kacmaya çalışıyoruz

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Ayvalik kamp alani güzeldir ancak para vermek istemiyorsanız sarimsakli sahile gidip çadırınızi kurun daha 4 gün önce ordan geldim. Önce sarimsakli ardından çeşmeye cadir kurduk çokta zevkliydi.

Tabi sarimsakli sahile kamp kurarken herkesin görebileceği yere kurmayın jandarma 15dk sonra gelip kaldırır o yüzden biraz daha soteye kurmakta fayda var

Yeni duyduğum kamp alanı gelibolu kömürlimanı beyenen arkadaşlarım çok fakat saroz bölgesi deniz biraz taşlık herkezin yorumu böyle

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Güneyli ayşe kadın koyuna atabilirsiniz çadırı
    Denizi denizdir.
    Gokcetepe pislikten geçilmiyor diye arkadaşım söyledi geçenler de.

Rotamı belirledim
    Gelibolu kömürlimanı 179km çorludan
    Fatmakadın 25km
    Koruköy. 15km
    Kavakköy. 11km
    Sazlıdere. 31km
    Sırayla birkac gün konaklayarak bütün sarozu gezicem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)