Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik sigortası yüzünden motor alamıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    Herşey hazır para ekipman ve adamla anlaştım ama bu lanet şey yüzünden korkuyoruym alıcağım motor 100 cc .fiyatı 2250 zaten. Sigorda bana yapılırsa en az 600-2000 arasında çıkıcak biliyorum. Babam geçen arabanın yaptırdı 45 yaşında adam 1300 tl ödedi. Babamada yaptırsam 400-500 çıkar. Sadece para motora ve ekipmana yetiyor. Sigortaya param yetmez imkansız , babamda karşılamaz. Sizce alıp sigortasız kullanayımmı. Yoksa 1-2 sene daha erteliyicez motoru mecbur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brigantes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Sigortasız yakalanırsan 2bin 3bin ceza ödüyorsun. Deymez. Sana tavsiye Kredi çek taksitlendirme yaptır Öyle öde, daha rahat ödersin

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Nereye 2bin 3bin ceza ya?
    Erken odemede 69tl gibi bi cezasi var.

REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    Alıntı brigantes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigortasız yakalanırsan 2bin 3bin ceza ödüyorsun. Deymez. Sana tavsiye Kredi çek taksitlendirme yaptır Öyle öde, daha rahat ödersin
    Öğrenciyim 2 ay çalıştım öyle biriktirdim. Bu ay çıkmam lazım işten başka işlerim var . Sonrada okula başliyicam. Ailem motora sıcak bakmıyor onlarda destek vermiyicektir .kredi ters. En iyisi 1200 e filan bisiklet alıp akşamları sahilde turlamak motor işini 2 sene sonraya ertelemek.
    just4techno bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    26 yaşındayım 18 yaşından beri ehliyetim var hiç kazam yok..Cbf 150 aldım sigortası en ucuz 600 lira

brigantes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı jac0B0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereye 2bin 3bin ceza ya?
    Erken odemede 69tl gibi bi cezasi var.
    Doğru 69 TL, ben yanlış hatırlıyormuşum. Ama motoru çekiyorlar vs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:19 ----------

1200 TL bisiklete verilir mi madem para biriktirdin biraz daha bekle motor al bence.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezayı falan boşverde, Allah muhafaza gittin bir mercedesin aynaya vurdun diyelim, masrafı sigorta parasını geçer. binme sakın sigortasız.
    İkameti başka bir ile almak işini baya görür.

Biraz daha guclu biseyler al sigorta vergi plaka gibi seylerle ugrasma oyle seylere vercegine yatirimi lastige ekipmana yap polis de dur derse durma bisey olmaz

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    26 yaşındayım ilk aracım Honda CRF 250 L 1 senelik ehliyet var. Plaka 34 dü 64 (Uşak) yaptırdım sigorta 1.700 tl den 558 tl ye düştü. 558 tl ye yaptırdım.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Sigortasız kullan diyen arkadaşlar temiz dayak istiyorlar. Sigortasız binmeyin arkadaşlar başınız ağrır sonra.
    redmap bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Biz aptalız sigorta parasını ödedik yaptırdık bir akıllı sizsiniz. Oldu bu genç arkadaş yakalanmadı ama kazaya karıştı kazada başına büyük masraf açtı. Zaten sigortayı yaptıracak 700 800 lira gibi parasıda yok nolacak sonra? Yağmurdan kaçayım derken doluya tutulmaya gerek yok.Bir kapısı çizilip bir aynası kırılsa 700 800 lira masraf açacak onlarca araç varki bu en ufak kaza olur.

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    %5 gecikme cezasıyla birlikte 184 tl ye yaptırdım 1,5 hafta önce. Yaş 44, plaka 39 (Kırklareli), şirket Ergo.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)