Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Platonik aşkımın inceleme videosu Panigale - DUCATI

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    reklam gibi olmuş. belki reklam belki değil. 85,5 liralık bir motor yani. reklam olmaya da bilir. ama o kadar elektronik ufak tefek özelliğin, yıllar boyunca sorun çıkarmadan çalışacağını sanmıyorum. 50k km'den sonra burnu sanayiden çıkmaz gibi geliyor.

yine öte yandan, bu kadar özelliğe + italyan pahalılığa sahip olmasına rağmen, ne yalan söyliyim, fiyat beklediğimden az. gerçi burada 2 silindir olmasının etkisi var.

ulen 2 silindir ss motor mu olur ya

bak kesin mühendisler maliyetten kısmak için, "aga bunu iki silindir yapalım, 2 silindirden kaybediceğimiz gücü de, 300cc daha atar ordan alırız, zaten tork desen gırla. çekiş kontrol ile de 4 silindirmiş gibi yazılım atarız" demişlerdir.
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reklam gibi olmuş. belki reklam belki değil. 85,5 liralık bir motor yani. reklam olmaya da bilir. ama o kadar elektronik ufak tefek özelliğin, yıllar boyunca sorun çıkarmadan çalışacağını sanmıyorum. 50k km'den sonra burnu sanayiden çıkmaz gibi geliyor.

yine öte yandan, bu kadar özelliğe + italyan pahalılığa sahip olmasına rağmen, ne yalan söyliyim, fiyat beklediğimden az. gerçi burada 2 silindir olmasının etkisi var.

bak kesin mühendisler maliyetten kısmak için, "aga bunu iki silindir yapalım, 2 silindirden kaybediceğimiz gücü de, 300cc daha atar ordan alırız, zaten tork desen gırla. çekiş kontrol ile de 4 silindirmiş gibi yazılım atarız" demişlerdir.
    valla hocam herifler o kadar emek harcamış bence bişey olmaz o elektroniğe... 97 98 model bmw lerin abs sistemleri elcik ısıstmaları halen problemsiz çalışıyorsa ben ducati nin de bi sıkıntısı olacağını zannetmiyorum. 2 silindir olayınan tamamen katılıyorum.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün izledim. şimdiye kadar izlediğim en kalite motor videosu. ducati Türkiyenin yerinde olsam biraz kısaltıp tv de reklam yapardım

Oha 1299s videosu ne zaman çıktı... 959 sandım dün onu izledim hemen wifi bulup izlemeliyim

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Bin yerine "k" diyecek kadar garpli sanyiden çıkmaz diyecek ve harbiden şantiye götürecek kadar şarklı kişilerin eline bu motor geçmez umarım. Aksi durumda çakal kasa bmw ye döner. Ha bir de bu fiyat politikasıyla Ducati kendi bacagina sıkıyor.

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bin yerine "k" diyecek kadar garpli sanyiden çıkmaz diyecek ve harbiden şantiye götürecek kadar şarklı kişilerin eline bu motor geçmez umarım. Aksi durumda çakal kasa bmw ye döner. Ha bir de bu fiyat politikasıyla Ducati kendi bacagina sıkıyor.
    isternet ortamı, yazı kısaltmalarını anlamayacak kadar cahil, doğu batı diyemeyecek kadar arapların eline de düşmez umarım. laf.

yine, bilimsel verilere baktığın zaman, ducati, tüm japonların gersinde kalıyor, uzun ömürlülük ve arıza ihtimaline karşı. hatta bmw ve ktm'nin de arkasından geliyor.

gerçi bu motora o kadar parayı verebilecek babayiğit, sanmıyorum ki 100k kullansın bu motoru. markasına, tipine tutkunsan alınır.
    CrazyBullet, matrax33 ve supersamo48 bunu beğendiler.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    O değilde, makineyi deviriyordu tekere çekerken.. Biran ben bile korktum..

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Ne reklam yapmış adam helal olsun. En çok selektörüne hastayım. Sanki ateş ediyor.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam panigale s 110 bin lira.
    solmyr bunu beğendi.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    S versiyonu 85.000 tl değil.Çekim kalitesi ve kurgu olarak derslik bir video olmuş.

Videoyu izledim. Kalite muhteşem varsın reklam olsun zaten bu kalitede bi motosikletin ne kadar kötü yönü olabilir ki? İyi olan herşeyi en iyi reklamla çekmiş diyelim. Ülkemiz insanları ekmek yesin, çoğu alanda gelişsin isterim... Kendisi Adanaya geldiğinde söylemişti bu motosikletten türkiyede 4 tane var birisi bende diye. Birazda egzotik motosiklete kaçıyor bunlar. Ferrari, Lamborghini ne ise bu da benim gözümde o

harbi, ben s versiyonuna dikkat etmemişim. fiyat beklediğimden ucuz sözünü geri alıyorum. şimdi elle tutulur yanı kalmadı
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu izledim. Kalite muhteşem varsın reklam olsun zaten bu kalitede bi motosikletin ne kadar kötü yönü olabilir ki? İyi olan herşeyi en iyi reklamla çekmiş diyelim. Ülkemiz insanları ekmek yesin, çoğu alanda gelişsin isterim... Kendisi Adanaya geldiğinde söylemişti bu motosikletten türkiyede 4 tane var birisi bende diye. Birazda egzotik motosiklete kaçıyor bunlar. Ferrari, Lamborghini ne ise bu da benim gözümde o
    nasıl 4 tane olur yahu en az 10 defa gördüm. aynı motormuydu bilmiyorum ama

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    fena bir inceleme

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Dün canlı yayında bu videonun hazırlanma sürecinin ne kadar sancılı olduğunu anlatmıştı ama kesinlikle değmiş. Ben açıp tekrar izlicem

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1299s modelinden 4 tane var dedi 10 tane dediğin başka modelleridir

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1299s modelinden 4 tane var dedi 10 tane dediğin başka modelleridir
    Hadi diğer 3 tanesini bulalım, 1 diğeri İzmir'de bir yarışmacı ağabeyde ama ismini vermeyeyim.

CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçma gelecek ama bir diğeri de Kahramanmaraşta, s mi değil mi bilmiyorum ama 1299 yazısını görmüştüm :D arada ilana giriyor

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    1299 panigale s versiyonundan 8-10 tane var.Bir tane korlasta,bir tane barkında,iki tane yunus erçelik'in takımında,ayrıca iki tane istanbulda kişilerde,bir tane izmirde süleyman yıldızda.Ayrıca yunus erçelik'te panigale r da var.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)