Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ekipman için yardım edermisiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha R25
    İyi günler yamaha R25 kullanıyorum 1 ay oldu alalı ekipmanım yok 3 milyar bütçem var tam takım ekipman yardımında bulabılırmısın kaskı montu dızlık kolluk sırtlık vb siz bilirsiniz zaten ilk motorum daha acemıyım bılmıyorum ekipmanları tam takım ekıpman lazım 3 milyar bütçeyle link li şekilde yardım edermisiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    googlede motomax i arat, daha sonra ceketler kısmından 4riders deri çeketleri bul. Orada 4riders Armor deri var öncelikle onu al.
    aynı sitede 4riders in pantolonunu bul ( buyuk beden isteme, pantolonun kalıbı biraz büyük ) onuda al.
    googlede brnmotoru arat, orada güzel alpinestar eldivenler var hosuna giden birini al.
    daha sonra kasklar bölümünden AGV kaskları bul. ortalama 700-800 lira olanlardan al.
    Kaskın modeline göre bitanede renkli vizör al. 190 tl
    daha sonra aynı sitede alpinestarın botları var kombine uyacak şekilde bi bot bul onuda al.
    aynı sitede balaklavalar var kışlık güzel bi balaklava al alpinestar olabilir.

Yaklaşık hepsi 3500-4000 arası tutar. Baktın olmuyo Botu sonra alırsın.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı cgds4rkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    googlede motomax i arat, daha sonra ceketler kısmından 4riders deri çeketleri bul. Orada 4riders Armor deri var öncelikle onu al.
    aynı sitede 4riders in pantolonunu bul ( buyuk beden isteme, pantolonun kalıbı biraz büyük ) onuda al.
    googlede brnmotoru arat, orada güzel alpinestar eldivenler var hosuna giden birini al.
    daha sonra kasklar bölümünden AGV kaskları bul. ortalama 700-800 lira olanlardan al.
    Kaskın modeline göre bitanede renkli vizör al. 190 tl
    daha sonra aynı sitede alpinestarın botları var kombine uyacak şekilde bi bot bul onuda al.
    aynı sitede balaklavalar var kışlık güzel bi balaklava al alpinestar olabilir.

Yaklaşık hepsi 3500-4000 arası tutar. Baktın olmuyo Botu sonra alırsın.
    okuyanlar için bi hesapta ben yapayım

fcmotoya git
    ~1000TL 2 parça büse tulum. ( 48, 50, 52 beden ve renk çeşidi var, baktım )
    ~700TL 1 adet büse bot ( 400'e de var ama şekil gidiyoruz, BÜSE GP PRO LTD )
    ~800TL 1 adet hjc rpha plus 10 yada scorpion exo 2000 ( 2013 üretimidir kasklar o kadar dert etme, baktım S,M,L beden var, siyah vizör pinlock dahil geliyor ekstra masrafa gerek yok!, kafa yapın tutarsa, agv de neymiş. )

aliexpress'e geç,
    $50 alpinestars gp pro eldiven,
    $26 güzel sırtlık
    $2 balaklava

3000TL nin altında tutuyor.

Not: konu sahibi atlayıp hemen alma, sen önce bedenlerini yaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

kısaca gidip motomax, hudson, motosikletekipmanları gibi şirketlere paranı yedir me.
    büse varken 4riders te neymiş.

Motosikleti
    R25
    Buda farklı bi bakış açısı tabi. Ben direk kendi ekipmanlarımı yazdım.
    Tulumu sadece sürerken kullanabilirsin, kalabalık insanların oldugu yerlerde cafelerde diskolarda tulumla takılamazsın şahsen tercih etmem.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Bu konu aşağıdaki linkte. aynı konudan iki tane var.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ermisiniz.html

Motosikleti
    yamaha R25
    abi naptın ya max 3000 bütcem varda 3000 bile fazla :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)