Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

daydona 250 E-6C' nin beyaz nikelaj kapakları mat siyah kaplama yapılabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba.motor almaya karar verdiğimde regal raptor daytona 250 E 6C modelinin siyah mat renklilerini gözüme kestirmiştim.ancak ben bankadan kredi çekip herşeyi hazır hale getirdiğimde bütün o mat renkliler uçup gitmiş.anlaşılan yazın da gelmesiyle piyasa hareketli.daha fazla uzatmayayım.can sıkıcı bir durumdayım 0 almak istiyorum ancak hiçbir bayide mat siyah yok.bazı modellerinde evet siyah mat motor; ancak motorun yanlarında bulunan beyaz nikelaj kapaklar var ve ben buna kafayı psikopatlık boyutunda takmış durumdayım.bayide konuştuğum satıcı arkadaş bu nikelajları mat siyaha boyatabileceğimi söyledi.acaba orjinali gibi olur mu.2.el piyasasında da yok mat siyah hep beyaz.yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O dediğin sıfır modeli al mat siyah olmasını istediğin parçalarında mat siyah yedek parçalarını sipariş ver ve değiştir. Çıkan parçaları da yedekte tutarsın. Problem?

teşekkürler emre koçyiğit boyatma fikrine öyle bir kaptırmışım ki yedek parçayı düşünmedim bile :-)

Alıntı SERHANTES adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler emre koçyiğit boyatma fikrine öyle bir kaptırmışım ki yedek parçayı düşünmedim bile :-)
    Rica ederim alınca bi tur atarım artık

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence daha alırken mat parçalar için pazarlık yap.Satan bayii ile konuş "Motosikletin üstündeki parçaları mat yedek parçalarla değiştirebilir miyiz ?" diye sor.Belki adamlar bir güzellik yapar.Bu arada bahsettiğiniz parçalar beyaz değil krom yada nikelaj olarak geçiyor.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Olur da nikelaj olanları çıkartır siyahları ile değiştirirsen ve elin de kalırsa o nikelaj olanları,ben alabilirim uygun fiyata verirsen senden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)