Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

paketcilik yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    arkadaşlar mahallemızde dolusuyla paketci var yemek dağıtan yanı ehlıyetım 2 haftaya hazır cıkınca bi yere sormayı dusunuyorum aranızda bu ısı yapan varmı zor mu ? motor kullanmayı bılıyorum motorumda var zaten sizce nasıl iş ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Bu şekilde isyan etmeyeceksen olur neden olmasın

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Motor sevdam sayesinde kuryeliğe başladım 5 aydır spacy 110 la kuryelik yapıyorum malum firmada ellerim eldiven kullanmama rağmen çok tahrip oldu.Çukurlardan geçe geçe küçük tekerleğin dezavantajıyla bel kalmadı diyebilirm; mesleğin bizim insanımız gözünde gram değeri yok, mahalle kadar sitelerde motosikletlilerin girmesini yasaklayıp yürüyünce insana koyuyor.Asansör bozuksa ayvayı yedin.Sipariş geç kalırmı stresi.Vatandaş sipariş verdikten sonra uyuyupp 15 dk kapıda bekletenler.Adresini "sarı çizmeli mehmet ağayı bulun" tarzında yazanlar.vs.vs. bence hiç bulaşma kışın sıcacık yazık serin avm de satış görevlisi olarak işe gir daha iyi benden sana tavsiye

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Arkadaşın dediği gibi bi AVM'ye gir çalış. Ben 3 sene paketçilik yaptıktan sonra AVM'ye girdim rahatım. Paketçilik pis iştir. Gerçekten insanı aşırı yorar. Ne adres verirler adam gibi, ne sana saygı duyarlar. Çıktığın merdivenler cabası. Sitelerin bazıları motoru içeri almaz. Gerçekten pis iştir.

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Parası diğer işlere göre güzel az paket olan yerde çok rahat edersin adresleri biliyosan ama kışın çalışma ben diz boyu karda paket dağıttığım günleri hatırlıyorum çok kötü günlerdi ne yaparsan yap ısınamassın ıslanırsın sipariş verenlere bir güzel söversin adam çıkartır 200 lira verir bozdurur getirirsin kısacası kapitalist sistemindeki piramidin en aşağısı gram saygı duymazlar adama ek iş olarak hala vazgeçilmezim
    -ben=siparişi nereye koyayım abi
    -müşteri=ne demek koymak lan ben koyıcam şimdi sana nasıl konuşuyosun lan sen
    -Ben=(iptal)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)