Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklete Lpg uygulaması

Motovento
    REKLAM ALANI

https://youtu.be/bTnT5UZfYD0

Yakıtı 3 de 1 oranında düşürüp son hızı arttırmış fakat bence tehlikeli

Ama 15 liraya 300km çok iyiymiş 😂😂😂

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Abi bwn onu soyle duydum ama tam emin degilim araç motosuklet oldugu icin motora sızdırmazlik testinden geçirmiyolarmış bide projede sıkıntı oluyomuş yani araç muanesine giderken onu sokturup oyle gidiliyomus

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kolpacı hıyarlar, 15 kuruştan 5 kuruşa düşecekmiş yakıt

LPG ile en uyumlu ve en az yakan araçlardan birisi olan 1.4 Clio ile Yakıt tüketimini TL bazında 2/3 E düşürebilirsin.

Yani sistem verimli olsa 10 kuruş yakacak. 20 km'de 1 lira daha az yakacak demek. Bunun yanında LPG ile tüketim aslında daha fazladır, gaz ucuz olduğundan az yakıyo derler.

Ben 14 litre benzin ile 350 km gidebilirken, 8 litre gaz ile kimse 300 km gidemez.

Deponun yerine depoyu sokturup sigicak bir tup ayarlamak guzel olabilir ustune birde gazi kisican ama benim icin cok bisey degismicek motorum 40kr yakiyor

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Piknik tüpü daha iyi iş yapar bence hem sızdırmazlık raporuna gerek yok direk uçuyor molalarda çay falan da yapılır hem

Aslında normal değonun yerine depo şeklinde bi tüp olsa çok iyi olur fabrikasyon gibi 😂

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Havaya uçmayacağımızın garantisi var mı? Ayrıca motor performans işidir tüplü olunca motorun performansına ne olucak? Bence hiç olmayacak bir proje, motora uygun değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)