Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ekipman dizmek

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar
    geçen bir konu açmıştım başlangıç motoru için sayenizde karar verdim şimdi güvenlik hakkında sorularım var yanlış yere falan açtıysam eğer konuyu mazur görün

şimdi 2000 tlye ekipman dizebilirmiyim?
    kask olarak Bell Qualifier alacağım ancak gerisi hakkında hiç bir bilgim yok.bir sürü seçenek var işte yazlık mont kışlık eldiven şöyle pantolan derken kafa iyice karıştı

2000-500 yani 1500 liralık bir bütçem kalıyor.bu 1500 e bana mont eldiven pantolon önerebilirmisinz kaliteli ve çokta tuzlu olmayan? şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    inşallah discoery 150s
    Tek tavsiyem önce bir kaç dukkana git ve tüm ürünlerini bir tak çıkar. Üzerine başına eline ayağına olanlara bak sonra bunların güvenliği yüksek olanları liste le ve paran hangisine yetiyorsa içine sineni al. Ben ekipman alırken almak istediğim hiçbir ürünü alamadım. Kask kafam olmadı mont beden bulamadım. Eldiven rahatsız etti vs. Eger dönerseniz daha iyi bir seçim yaparsınız.

Listeye botta eklemenizi tavsiye ederim.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Öncelikle mont- eldiven kışlıkmı olacak?Pantalon olarak motobike jeans'a bakabilirsin yalnız alırken forumdaki yerli kevlar kot konusunu bul ve oradaki hocamla iletişime geç,forumdaşlara ekstra koruma yolluyor.Ve birde bot ve sırtlık eklemelisin.

eldiven bot ta halloldu geriye mont kaldı
    bu videoda bahsedilen montun sırt koruması yok acaba o fiyatlarda sırt korumalıda bi mont varmıdır? ben araştırdım ama bulamadım

4 mevsimlikler varmış onlardan olursa güzel olur

4 Mevsimlik montlar hakkında benimde merağım var , deri kulanmıştım artık sepetleme vakti deyip hedaye ettim , prohell'in bir modele kafayı taktım'da nasıldır aceb hazır başlık varkene.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

on numara ekipman

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Alıntı vishera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eldiven bot ta halloldu geriye mont kaldı
    bu videoda bahsedilen montun sırt koruması yok acaba o fiyatlarda sırt korumalıda bi mont varmıdır? ben araştırdım ama bulamadım

4 mevsimlikler varmış onlardan olursa güzel olur
    Hocam 4 mevmsim yakar yazın,ve o montlarla gelen sırt korumaları genelde sünger gibi oluyor zaten.Bu yüzden koruma takmaa yeri varsa pek sorun etmeyip sağlam bir sırtlık alın bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)