Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hurdaya çıkarma işlemleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    ganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Merhaba kullanmadığım motorsikletimi vergi vermemek ve herhangi bir ödeme yapmamak icin hurdaya çıkartmak istiyorum ne gibi işlemler yapmam lazım hiç bilgim yok bilen arkadaşlar adım adım sıralama yapıp bana yardımcı olabilir mi acaba ?
    Şimdiden hepinize teşekkür ederim
    @gunaykall

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Trafikten çekme işlemini yapacaksın.

özet olarak borcunu harcını cezasını vs ödeyip trafiğe ruhsat ve plakanı teslim edip trafikten çekme belgesi alacaksın.

bu belge ile aracını istediğin zaman tekrar muayeneden geçip plaka ruhsat alarak trafiğe sokabilirsin.

ha yok ben hurdaya ayırıp eski borçlardan yırtmak istiyorum dersen o biraz karışık, belli bir yaş ile ilgili olması lazım o af kapsamının.

ganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Vergi dairesine gidip borc yoktur kağıdı filan almam gerekiyor mu yoksa direk trafik şubeye gidip mi söylemem gerekiyor

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Aracın tüm vergilerini ödemen gerekiyor. Devlete borcu kalmayacak. Sonra randevu alıp trafik şubeye gideceksin, tabi muamelecilerde bununla ilgili ek 1 forumları ve dosyasınıda düzenleteceksin. Aracın plakasınıda götürmen gerekiyor, hepsini teslim edip bir hafta sonra falan işlemler bitmis oluyor. Tabi devlet dairesi bu, nerden ne çıkartacağı belli olmaz. Prosüdür bu ama sen yinede süprizlere hazır ol derim.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Hurdaya çıkarma işlemi için geçikmiş muayene borcununda ödenmesi gerekiyor mu acaba..?
    Vergi borcunu biliyorum ama asıl sorun gecikmiş muayene borcu sorun oluyor mu..?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)