Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir akıl verirmisiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://img489.imageshack.us/my.php?i...rview024tk.gif

Arkadaşlar elimde böyle bir masaj yatağı war.Babamın bel fıtığı olması sebebiyle doktor tavsiyesi ile almıştım.Babam ameliyattan korktuğundan ve bende onun kadar felç veya sakat kalma durumu olasılığından korktuğumdan,bu tip bir alternatif tıp yoluna başvurmuştuk.Cidden bir ay düzenli kullanımda çok büyük yol katettik.En sonunda babam iyileşti.Bu arada daha bir sürü hastalığa iyi geldiğini öğrendik.Velhasılkelam bu yatağı iyi bir paraya almıştık.Şu anda değeri 3000 ytl olan bu yatağı bir motorla takas etmek istiyorum.Sizlerin görüşünü almak istiyorum.Lütfen bir akıl verin.

Eğer ilgilenen olursa jinlun 250 ile takas edebilirim.Alan kişi halka kullanıma açarak para da kazanabilir.Çoğu haber bülteninde MUCİZEVİ YATAK diye lanse edilen yataktır.(Bence gerçektende öyle).Bu yatağı kullanarak para kazanan iş yerleri de mevcuttur.İlginize sonsuz teşekkürler.Özellikleri için web sayfası
    http://www.ceragem.com.tr/urunlerimiz.asp

NOT:Kesinlikle reklam amaçlı bir topic değildir.İlgilenmeyen arkadaşlar en azından yorum yaparak bana destek olurlarsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Alan kişi halka kullanıma açarak para da kazanabilir demişsin bence sen yap o işi kazandıgın paraylada motor al derim...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Sakat iş.Bir kere Jinlunumu buna değişmem.Hem o 100 den sonra otomatikman masaj yapıyor

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    ben denemiştim bu yatakları.
    faydasını da gormustum aslında ya da psıkolojık olrak faydasını gordum bılemıyom. bılmem ne tasları mı vardı neydı ısınıyo felan. cook iiydi ya bak masaj yaptırasım geldı
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    aynı yataktan bizim ailede de var. ben genç olduğum için pek ihtiyacım olmadı ama evimize gelen yaşlı akrabalar kalkmak bilmiyo
    trenox; dediğin taşların adı yeşim taşı.

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya cidden çok iyi bu yatak.Zaten dipnot ta belirttiğim üzere reklam yapma amacım yok.Ben bile canım sıkılınca yatıyorum arada.Kronik bel ağrımı kesti mesela.Omurganın dizilişini en uygun pozisyana getiriyor.Sadece ilgilenen olabilir diiye mesaj atmıştım.Amacım bir motor sahibi olabilmek...

Alıntı ninya adlı üyeden alıntı
    Alan kişi halka kullanıma açarak para da kazanabilir demişsin bence sen yap o işi kazandıgın paraylada motor al derim...
    Ya kağıt üzerinde şirket açmak zaten bir motor parası.Hiç uğraşmaan motor alırdım dimi yaw :D Ama düşünmen bile beni çok mutlu etti.

soykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fausten darılmada kardeşim ninya ya katılmak elde değil bence hic kimse yatak kahvaltı dahi hazırlasa motor zevkinden vaz gecip takasa yanasmaz...

katılmamak olcaktı yaaa
    gördüm... sesini duydum... şimdi aşığım.....:))))

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buda bi çeşit girişim.İstediğin takası gerçekleştirmeni dilerim.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muhakkak faydası olan bir yataktır bizim evdeki küçücük el masaj aleti bile bel ağrılarıma çok iyi gelmişti. Lakin fiyatı bayağı tuzluymuş açıkcası müşteri bulman zor, iyi takaslar dilerim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler